• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
jooj moja ani ti nehovorím, dianka mi teraz dáva zabrať. taká je zlá, neviem či zúbok, ale stále je uplakaná a vôbec nechce ostať sama. tak som stále pri nej... :angry:
noo ale čo už neurobíme pre naše srdiečka...
zajtra ideme na kardio, tak držte palce
17. jan 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ako sa máte?
17. jan 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Celkom ujde.Mame zubok :dizzy_face:
17. jan 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj super gratulujem :slight_smile:
17. jan 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už aj nám by mohol vyjsť :confounded:
17. jan 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa zatiaľ rozlúčim, ideme sa kúpkať.
17. jan 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, gratulujem k 1.zúbku, teraz to uz pojde rad-radom. supeeeeer. ako sa mate? je tu este niekto??? halooo.. :confused:
17. jan 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak maličká mi konečne odpadla...teda zaspinkala....poobede ani za svet nechcela spinkať, aj keď som ju na rukách hajala...oči už žmúrila, no ke´d som ju položila bol koniec...rozosmiala sa a hotovo. Tak sme šli do obchodu a ešte sme sa pošalili, napapali a už aj bolo pol deviatej.... a teraz už spinká...len dokedy.....kedy bude chcieť prvé paapnie. Trošku sa nám to zas kazí, už chce papať o 1hod, 3hod, 5-6hod a ráno o 7-8hod ....

Vlasti - ako to dopadlo? Všetko je OK?
Monika- myslela si mňa? Ja som vstávala a niekdy aj teraz vstávam každé 2 (teraz už viac 3) hod....ale žeby som bola fit to sa vôbec povedať nedá...ja som už presne 15mesiacov sa poriadne nevyspala, stále len prerušovane a to je o ničom...ale musíme vydržať :wink: Ja tiež si dávam ráno kafčo - ale len kapučínko, nejak iná káva mi nechutí.
A ak by som mohla poradiť tak spinkaj vždy keď môžeš, mne toto najviac pomáha, ibaže ja spinkať veľa nemám kedy, lebo ja som na maličkú sama, manžel je zväčša v robote.No ak Ty máš tu niekoho tak nech pomôže a uvidíš koľko Ti len stačí hodinový spánok dodá energie...
17. jan 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj zabudla som napísať, že už máme aj 16 zúbok vonku :dizzy_face: a už nás čakajú len päťky - stoličky :wink:
17. jan 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nedaju sa my posielat samotny smejkovia :angry:
18. jan 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jan 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Evi co porabate?
18. jan 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Janka, maličkú som osprchovala a už vystrája, už sme naraňajkovaní....a maličká už vystrája.... :dizzy_face: Ja som nevyspatá, ale čo už....
A Vy sa ako máte?
18. jan 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My sme v noci vstavali len raz ale o 6,00 maly uz bol hore takze nasledovalacici a pospal do 6,45 :unamused: ale dnes som aj trosku prespata,Teraz maly spinka
18. jan 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka tak to Ti závidím, my sme dnes v noci papali 3x na 4krát vstala.....a pritom večer sa napapala kašičky, mliečka....ale to už je asi len jej závislosť....hádam ju to raz prejde :wink:
18. jan 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Evi :frowning2:
18. jan 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Co vlasti taky smutny smejko
18. jan 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme chori :frowning2: :cry:
18. jan 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nelinkaje chora?Ja som bola malemu kupit flasku special v babetkove tak uvidime a tato je posledna
18. jan 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Vlasti, tie virusy nosi asi Timi asi zo skoly,co?
Janka a aky mas problem s flasami? Nepacia sa MArkovi?
Vcera Emka zaspala o pol 7 ako som vam napisala a spala az do pol 8 rana, samozrejme s prestavkami na papanie,cicikanie a cumlik.Normalne som sa vecer az nudila.Dnes sme zase same doma,moj manzel pride az o 7 vecer a vonku sa mi zda prsi,tak sa pojde asi iba na balkon.
JAnka ozaj ako s tym kupanim, boli ste,myslim v Barci si pisala?
18. jan 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes mame volat kedy bude zapis.Monika tak to si vyspata vsak?Flasku som kupila dnes poslednu a nepaci sa mu tak zial :frowning2: Emka spinka???
18. jan 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, a ty davas Markovi MM,UM a prikrmy?Nejako niesom v obraze. Vyspata,ako tak,ale dobre,moze byt.Emka vstala o pol 12,ona cez den doma pospi 30-40 minut viac nie.Teraz sa hra pod hrazdickou a ja som si urobila kavu.
Navarene som mala od vcera tak dnes nevarim.Pojdes dnes s Markom von?Uz aj nam sa posunuli popoludnajsie prechadzky cca.tak na 15.00.Mozno budeme mat to stastie a sa aj stretneme :slight_smile:
18. jan 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Prikrmy uz papame obed zeleninka o piatej kasa inak kojim ale chcem prejst na um.Ale nedari sa nam :frowning2: Dnes asi napojdeme von lebo prsi a co tak v pondelok :wink:
18. jan 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jan 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nelinka je velmi chora :frowning2: ??
18. jan 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nastastie Nelinka zatial/klop-klop/ nie je chora, ale Timka :frowning2: Bol manzel u lekara s nou-dajaka viroza, zatial, ale mudrejsi budeme do utorka.Ale, odkedy prisla od lekara, tak kasle jak Turek a ked rozprava, tak chrapci.Vcera vecer som jej naordinovala na kloktanie salviovy caj+Septolete na cmulanie.To iste dnes dokina povedala, ze ma robit, ale pokial by to neprechadzalo a mala nadalej teploty, tak treba ATB.
Dufam, ze Nelinka nebude chora :cry: :frowning2:

Jani, citam, ze menis flase jak o zavod, ze Ti Marko nechce.A nebude to nahodou v cumliku na flasi?? :confused:
18. jan 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz sme mali vsetky cumliky.Marko zaspal a zobudil sa ateraz nechce spat :angry: :angry: :angry: :angry: Tak nech sa skoro Timka.
18. jan 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Uzdravi
18. jan 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jan 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok