Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
18. jan 2008

Mati to je super. 😀

martinabarak
18. jan 2008

Monika, myslim, ze v tejto dobe uz nic nie je 100percentne zdrave 😒 Pokial viem, tak my sme vyrastali na pokusoch s dusicnanmi a roznymi hnojivami v 80 rokoch a ovzdusie teraz je take, ze aj ked pestujes doma bez hnojiv, nevies co na to pada z neba.....

martinabarak
18. jan 2008

Dik. 😀 Tetka sa nam stazovala äzije v UK), ze sa jej v mailovh pomaly otvara video, tak som jej to dala na youtube....

janka08
autor
18. jan 2008

Nasi vzdy vravia ze zdravsie je to co si my vypestujeme na zahradke 😀 😀 😀 Ja z obchodu kupujem len najaku tu brokolicu pre maleho inak vsetko mame zo zahradky

monikaaerik
18. jan 2008

Matka, jasne mas pravdu, a ja ze preco mi narastol taky dlhy nos, dusicnany🙂
Ale nie iba zartujem,je to tak ako pises.Ale myslim,ze aspon trochu sa to da ovplyvnit.

Baby, nepoznate tu na terase nejaku krajcirku? Konecne som si kupila rifle,ktore som pretiahla cez boky,ale su mi v pase velke,potrebovala by som s tym nieco urobit. Ja som zatial nic nenasla.dik

janka08
autor
18. jan 2008

Oprava odevov je na luniku7

martinabarak
18. jan 2008

🙂 Mne taketo veci robi mamka 😉 . To, ked si spomeniem na moju babku, tak ta nam sila rozne veci, plietla, hackovala, varila a aj do prace chodila a my tu takto, sikovne ruky tak na tukanie po klavesnici.... 😀 😝 😀

monikaaerik
18. jan 2008

MAtka 😀 😀 😀

martinabarak
18. jan 2008

Teda mozno vy niektora ano, no ja nie, aj keby som mala cas, tak do toho by sa mi nechcelo 🙂

janka08
autor
18. jan 2008

Diecvata mate nieco pri malych v postielke??

martinabarak
18. jan 2008

Myslis hracky ? My mame akurat mackov co sa tocia a hraju na postielke....
A kde vy mavate cez den deticky, v postielke ?

janka08
autor
18. jan 2008

Mati Sebastiankovy vsetko len to naj........k polrociku.Nie ja mam maleho na velkej posteli tam sa hrajeme a do postielky chodi spinkat.A vy?

martinabarak
18. jan 2008

My takisto, alebo ked chcem niekde odpehnut (do inej izby, alebo povysavat), tak ho dam pod mackov, tam vylozi nozky na kraj postelky a kope do nej a natahuje sa za mackami ..
Dakujeme 🙂 Vy ste vcera dostali dake darceky na pol rocka ?

martinabarak
18. jan 2008

Maly spinka v postielke len v noci, inac v nasej velkej, alebo v sedacke - ako teraz 😀

janka08
autor
18. jan 2008

Mati inak s tou pani sa mame stretnut v utorok.Idem umyt haro a vratim sa 😀 A jemu sa dobre spi v sedacke to je auto sedacka?

martinabarak
18. jan 2008

Nie, taka prenosna a polohovatelna, ta co je v tom videu... 🙂

lenkalienka4
18. jan 2008

e tu niekto? ako sa mi tu mate milé susedky? 😎

janka08
autor
18. jan 2008

Tu sme Leni 😉

lenkalienka4
18. jan 2008

ahoj janka, si tu este????

junovka
18. jan 2008

😉 -.................

lenkalienka4
18. jan 2008

😵 tak dobru nocku...

nera
18. jan 2008

Ahojte kočky....zasa som tu asi posledná, ale nejak nestíham.....
Maličká už spinká a tak mám trošku voľna a neviem čo skôr....

janka08
autor
19. jan 2008

ranko 🙂 🙂 🙂

junovka
19. jan 2008

ahojte 😉 ....

lenkalienka4
19. jan 2008

caute, babule, co idete kuchtit?

junovka
19. jan 2008

Ja som vcera Timke a manzelovi navarila spagety, maju aj na dnes.Ja dietujem 😉 😀 , a Nelke dnes varim brokol.pyre s ryzou 😉 A vy?

lenkalienka4
19. jan 2008

ahoj junovka, varim vajickovu polievocku, a syrovo-sampionovy spiz si vymyslel moj muz... a mala ma spagety... 😉

junovka
19. jan 2008

leni a s cim jej robis spagety?Nelke zacinam davat cestoviny, tak by bolo dobre, keby si mi hodila neake tipy na recepty s cestovin 😉

lenkalienka4
19. jan 2008

no zo zaciatku som jej robila len tak na masle, oprazene masielko, to mi zbaštila cely tanier... a teraz jej robim taku omacku z pretlaku 😉