Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
30. nov 2007

😅 dufam,ze v dobrom slova zmysle 😀

junovka
30. nov 2007

kde si ty kupovala kocik?

junovka
30. nov 2007

uz ste sli vsetci spat? ☹

nera
30. nov 2007

Vlasti - jasné, že v dobrom 😉
a ktorý kočík myslíš? ak ten červeno - modrý tak pravdu poviem - na blšáku, nechcelo sa mi kupovať niečo drahé keď som ani nevedela koľko ho využijem. Vtedy sme ešte nevedeli čo to bude, preto také farby a napokon tie sa mi aj páčili tak bolo to v pohode... a ten ružový sme kúpili v Alltoys, iný nemáme, lebo ani nepotrebujeme...ten červeno-modrý je tereňak - s tým sme pochodili aj Tatry aj u nás les a vôbec ten vyjde všade... a ten ružový je taký mestský- skôr len na asfalt 😉

junovka
30. nov 2007

ten cerveno-modry.Ten co mam ja , tak tiez som ho kupila na blsaku 😵

nera
30. nov 2007

a Tebe ako slúži? Ja som bola celkom spokojná, nato na čo má slúžiť aj poslúžil

zuzka111111
30. nov 2007

junovka akomas malicku zapisanu v rodnom liste nelinku

junovka
30. nov 2007

Evi, zatial sa nestazujem,uvidime neskor.

zuzka, mam ju zapisanu ako Nela a meniny oslavuje 2.februara

junovka
30. nov 2007

ozaj,Evi,zvyknes chodit aj na stretka Kosicaniek?

nera
30. nov 2007

Tak ja sa kočky lúčim a prajem dobrú nocku,
Vlasti Vám prajem krásny a vydarený deň, vlastne celý víkend 😵 a najmä, aby sa to maličkej páčilo 😉

junovka
30. nov 2007

tak, ahoj ☹

nera
30. nov 2007

ešte som tu kukla - raz som bola, len u nás je problém, že treba ísť do mesta a moja pije len moje mliečko, tak nechcem ju tam krmiť a ešte doteraz stále mi niečo do toho prišlo, tak som nemohla ísť...ale niekedy by sme mohli aj spolu...čo Ty nato?
Veď napokon keď sa budeš nudiť doma, možeš zájsť na kafčo o 2.poschodia vyššie...ináč bude chutiť v tej výške 😉

junovka
30. nov 2007

😉

junovka
30. nov 2007

vies, co tak idem hajat aj ja, aby som to vsetko zajtra zvladla 😉 dobru noc 😉

nera
30. nov 2007

OK. Tak dobrú nocku 😵

janka08
autor
1. dec 2007

Ahojte my sme mali hroznu noc a to nam nejdu ani zubky:::

lenkalienka4
1. dec 2007

ahojte kocky, aj my sme mali katastrofalnu noc /opäť/ ja mam take oci ako keby som celu noc pozerala do vysávača 😀 😀 😀 no hrozne daco... a zuby nikde!
Janka08: a vy preco nespinkate v noci? maly stale papka, co?
...idem varit obedik, tak vam prajem pekný deň...

janka08
autor
1. dec 2007

Neviem preco nespinkal?Len sa hadzal z jednej strany na druhu?A co fajne ides varit Leni??

lenkalienka4
1. dec 2007

slovensku ryzu a mäsko na hrasku... navarim na 2 dni a zajtra budem mat pokoj. a ty ?

janka08
autor
1. dec 2007

Ja som navarila mesko na hubach a na smotana knedla.Leni a kde na muskatke byvas?

lenkalienka4
1. dec 2007

tu hned jak je milk agro, jak je starobrno, tak hned ta 1 brana. pri skolke

lenkalienka4
1. dec 2007

janka08: kde si rodila?

janka08
autor
1. dec 2007

Aha uz viem:to ste v podnajme ci ste kupili?A na prizemi?

lenkalienka4
1. dec 2007

byt je nas, podnajmov uz bolo dost! 😀 a ty? byvas v podnajme?

nera
1. dec 2007

Dobré ránko 😵
my sme spinkali po dlhšom čase celkom dobre, papali sme len 3x čo je na jej pomery veľmi málo 😉
Vy už varíte, mne sa tak nechce...neviem čo ☹
maličká spinká a tak trošku relaxujem...

lenkalienka4
1. dec 2007

nera: to este aj teraz mala v noci papa??? ja som jej to zarazila ked mala 6 mesiacov, porevala si 3 noci a teraz vie ze v noci sa nepapa a jednoducho nedostane mliecko 😀 bolo to krute ale stalo to zato 🤐

janka08
autor
1. dec 2007

Leni ja som rodila v saci-Nebyvame v podnajme ale v byte po rodicoch.Ahoj Evi.Leni a ty kde si rodila?Evi a tvoj obed???

lenkalienka4
1. dec 2007

Ja tiez v Saci u Dosedlu, ja som bola nadmieru spokojna, je to super lekar, mlady ale dobrý

nera
1. dec 2007

lenka - ja by som nemohla, žeby mi moje srdiečko plačkalo a ja by som jej nedala mliečka...ja som tu predsa od toho, aby som jej to mliečko dala, keď ho ešte mám tak prečo by nie...a ja to hádam raz dospím...aj mne to stojí zato, ke´d vidím aká je spokojná a zlatá

janka08
autor
1. dec 2007

Leni a jak si jej to zarazila.