• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
autor
Aha inak co robite?
22. jan 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme dnes tiez na figu spali.O 2.30 papala, hlavne, je ze bez teplot :wink: Dnes oslavujeme :dizzy_face: :dizzy_face: Sory, ze sa tak vtieram :sweat_smile: :pensive:
22. jan 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nelinke vsetko naj hlavne vela zdravicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :pensive: :dizzy_face:
22. jan 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes je marko nejaky zagnaucany.Furt len ruky ani haro nemam kedy umyt.
22. jan 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence, akurát som vás dočítala. Inak my sme už 2 noci zle spinkali :frowning2: . Malá sa v kuse prehadzovala a poplačkávala. To ten spln :angry: . Teraz akurát spinká. V piatok sme boli kardio, tak sa nám to zlepšilo :wink: .
Junovka malej Nelinke všetko naj naj k 8. mesiačikom :wink: .
Neri aj my chodíme k dr. Stašovej... :dizzy_face: .
22. jan 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme Petka :dizzy_face: Som rada, ze ste pochodili dobre na kardio :wink: ,len tak dalej.

Nelinka teraz zaspala, tiez dajaka nijaka, len fnuka, aj ked je na rukach.Na desiatu mi zjedla 3 lyzicky, som zvedava ako na obed :confused: Vcera cely den mi nechcela jest pomaly nic.Asi ta viroza.Len aby teploty nemala :cry:
22. jan 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My ideme na to kardio 1februara.A Timka je uz v skole??Peti u vas co nove?
22. jan 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ideme s Nelkou 8.2. na kardio :wink: Timka je este chora, cely tyzden je PN?zAJTRA JEJ IDEM PRE DALSIE ULOHY DO SKOLY :wink:
22. jan 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, ked je Marko taky nijaky, tak nejde mu druhy zub?Kiezby aj mojej uz siel :frowning2: Dokina vravela, ze ma uz tam napuchnute, tak neviem :unamused:
22. jan 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som tiez myslela ze to bude zubcek no uvidime :unamused: A nenosia jej spoluziacky ulohy za mojich cias to bolo tak
22. jan 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim ta, ved taki prvaci poniektori nevedia ani domov trafit, nie to este k nam dojst :grinning: :wink:

Vo vysiom rocniku nepoviem :wink:
22. jan 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak to my uslo mas pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja manzelik teraz pecie pizzu :dizzy_face: Predstav si, ze zrobil kysnute cest, lepsie ako ja.Mne sa este nikdy nepodarilo urobit poriadne kys.cesto :pensive: :sweat_smile: .Len skoda, ze si z nej nemozem dat :frowning2: -dieta.
22. jan 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ma dovolenku?Vlasti a co je to za dieta?
22. jan 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Posielame Nelinke pusinku, aby sa čím skôr uzdravila :wink: .
Jani nové nič, všetko po strarom :grinning: . Čo už len my ženy na materskej môžme mať nové :dizzy_face: . A vy ako sa máte?
A aký ste mali výsledok na kardio? My keď sme boli prvý krát, tak dianka mala dierku veľkosti 8mm a teraz sa zmenšila na 5 mm. Na kontrolu máme ísť až o rok :wink: .
22. jan 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky ja sa odpojím, má prísť kamoška s malým na návštevu, som zvedavá či sa trošku pohrajú :wink: . Keď bude času určite vás prídem pozrieť a trošku pokecať. Tak zatiaľ :dizzy_face: .
22. jan 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak moja vrtula je hore dnes to bola len hodinka15min slabota zato vcera som ho vychvalila tak to mam za to :cry:
22. jan 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka, tak to sa mi nezda, aby si sla na kardio s malickou az o rok :confused: :confused: A este ste mali problemy?? :confused: Ved ja s Timkou som chodila aspon raz za polrok do 2 rokoch a potom az raz za rok, a to sme nemali ziadne problemy :confused:
Kde chodite na kardio?? :confused:
22. jan 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kde ste vsetky maleho som supla vonku krsnemu.
22. jan 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som Jani :slight_smile:
22. jan 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Akurat som bola kupit v lekarni nieco na zubky a aj ten casopis co si vravela mam extra special ale nikde ho nemaju a tak divne na mna kukali ze co chcem :confused:
22. jan 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co si kupila?Ma problemy?Ak ho nevies dostat, tak si objednaj na www.mamaaja.sk :wink:
22. jan 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta kde si? :confused: :confused:
22. jan 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tu som.Ty to odoberas???
22. jan 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ci odoberam??
22. jan 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
casopis Mama a ja, ano...ale ten special som si kupila este ked som bola tehu s Nelkou
22. jan 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ten special
22. jan 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisala som
22. jan 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked Nelke pojdu zubky tak kupim Babydent.Na Timeike osvedcene :slight_smile: :wink: A ty si co kupila?
22. jan 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok