Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
24. jan 2008

Haloooooooooooooooooo

junovka
24. jan 2008

no uz ste tu?

nera
24. jan 2008

ahojte ako ste s amali? Ja nestíham...

janka08
autor
24. jan 2008

Ani ja nestiham maly je veeeeelmi zly. ☹

junovka
24. jan 2008

akurat vam idem napisat, ze dnes Nelka je katastrofa 😠 .Cely den len fnuka, nosim ju narukach a este aj tam fnuka.Hadze sa ako keby bola z dacoho nervozna, ale slzy nikde. 😠 Ta ja uz neviem.Vidim, ze nesom vtom Jani sama.Ale u Marka aspon zuby idu, ale u mojej....ja neviem preco 😢 😢 ☹

lenkalienka4
24. jan 2008

babule, aj moja svokra ma doma vsetko vzdy vyupratovane, ked pride ku nam, a je bordel... tak tak potajomky vzdy nieco chytí a uprace... a minule mi hovori ze.... jeeej, tu mas pavučinu.. ja som sa len pousmiala a ju islo roztrhnut!!! 😎 a vysvetlila som jej jedno heslo že : ....Bordel v byte, klidné díte... a mám pokoj, ved ked sa tu neciti dobre, nech tu nechodi. 😝 🤐

janka08
autor
24. jan 2008

Vlasti mozno aj vam pojdu zubky.Dnes opet ruky takze uz sa s tym zmierujem.Presne tak Leni ak sa jej nepaci nech nejde

lenkalienka4
24. jan 2008

janka, a vedla teba na posteli Marko nezaspi?

lenkalienka4
24. jan 2008

Vikinka zaspava jedine s plienockou na ociach, a aj vonku v kociku, bez plienky mi ani nezaspi...

janka08
autor
24. jan 2008

To mas dobre s tou plienockov mama ho tiez ucila ked bol maly na plienocku ale nejak to nevyslo.On teraz sam zaspaval v postielke ale posledne4 dni len na rukach ☹ Leni vy pouzivate tesco plienky?maju akciu

lenkalienka4
24. jan 2008

ano janka, uz sme boli kupit Tesco plienky... 😀 aj vy pouzivate??? my pouzivame 4 a vy?

janka08
autor
24. jan 2008

My pouzivame 3 a su fakt dobre mali sme uz viac druhov ale tie su najlepsie

janka08
autor
24. jan 2008

A ano boli sme kupit 😀 😀 😀

janka08
autor
25. jan 2008

Pekne ranko 🙂 🙂 🙂

junovka
25. jan 2008

🙂 🙂 😉 😉

janka08
autor
25. jan 2008

Ako vlasti????

junovka
25. jan 2008

moze byt.Dnes chcem uz zobrat Timku troch vonku na prevetravku.Uz ATB dobrala 😉 Najhorsie, ze musim ist aj na nakup do Kauflandu.Bojim sa aby tam daco nelapli 😠 😒

junovka
25. jan 2008

a vy ako ste spali?My v pohode, sem-tam si pofnukala, ale inak ok 😉

janka08
autor
25. jan 2008

Tak hemzil sa ta sa hemzil ale aspon nejaku tu hodinku som pospala.Boli sme kupit tie homeopatika tak uvidime

junovka
25. jan 2008

a to su ake, su to kvaoky alebo neaky gel?Dobre vediet neake nove info.Potom daj vediet ako zabrali...aby som bola v obraze, ked bude treba aj nam.V ktorej lekarni si objednala?

martinabarak
25. jan 2008

Ahojte, ake homeopatika Jani, pre maleho dake ? Nechce sa mi citat dozadu, maly sa mi v rukach hemzi, nechce byt inde 😒

janka08
autor
25. jan 2008

Je to ak je dieta nekludne a zevraj to pomaha na spinkanie no proste ak idu zubky.Aj Marko je velmi mrzuty a nepokojny tak o piatej ideme pre tie lieky.Vlasti su to take granulky rozrabaju sa s vodou.Tu ma mk to pouziva snad kazdy,

martinabarak
25. jan 2008

A nevies ako sa volaju ?

junovka
25. jan 2008

tak Jani, asi pojdem si ich kupit hned teraz, lebo co my teraz vyvadz Nelka, 😠 😠 tak hruza.Uz so m si poplakala aj ja.Prostelen place a ja neviem z coho ☹ 😢 Teraz je 5 minut klud, nakolko sa Timka s nou sali, inak nechapem.Skoro jej obed mi prihorel 😢 ☹ 😠 😠

junovka
25. jan 2008

kde v lekarni si objednala?A daj prosim presny nazov ☹ 😉

janka08
autor
25. jan 2008

Ja som povedala vyskusat ich mozem a ak nezaberu tak sa trapime dalkej.Za skusku nic nedam.Maly je tiez velmi ufnukany ani nie uplakany 😠 Nemozem od neho odist lebo hned spusti.Teraz spi tak som zvedava do kedy.Tie liecky mu dam na noc tak zajtra vam poviem ako spinkal.Vlasti co mas na obed?

janka08
autor
25. jan 2008

Mati chamomila vulgaris vsak kukni babetka homeopatia asi 10 tema

janka08
autor
25. jan 2008

Vlasti v kaufliku v lekarni poobede my ich donesu rano ich objednali ale na maratonca je lekaren kde ich maju tam som chcela skocit

junovka
25. jan 2008

a kde si ich v lekarni objednala, Kaufland, OD Terasa, alebo kdee Jani?
😠 😠

Dnes Nelke varim Zelen.pyre s cestovinkami 😉

janka08
autor
25. jan 2008

V kaufliku