Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

petka.m
25. jan 2008

Ahojte 😵 . Tak my sme dnes konečne mali super noc, malá mi vstala až o 7.30 a potom ešte spinkala do 10.00 a teraz zase spinká 😉 .
Akurát včera som sa bavila s kamoškou o tých homeopatikách Chamomilla. A dnes bola v kaufiku, ale volala mi že ich teraz nemajú, že idú veľmi na odbyt, ale že ich už objednali. Tiež ich chcem malej kúpiť 🙂 .

janka08
autor
25. jan 2008

Peti vy uz mate zubky&???

petka.m
25. jan 2008

nie ešte nemáme, ale malá je strašne nervozna a má napuchnuté ďasienka. a vraj to pomáha aj nato, aby sa zúbky skôr prerezali.

janka08
autor
25. jan 2008

Ja som zas pocula ze je to na to aby sa babo ukludnilo a nebolo take nervozne ked mu idu zubky,Peti kedy zacala mala sediet??

bejula
25. jan 2008

caute mamičky 🙂 , tak Vas vsetky pozdravujem, rada citam Vase radosti - starosti, normalne zisťujem, ze niektoré veci uz som zabudla ako som to robila predtym .... 😅

janka08
autor
25. jan 2008

Ahoj Beji ako sa mate?

petka.m
25. jan 2008

janka malá mi ešte sama nesedí ☹ . chvíľku, tak pár sekúnd posedí ale potom hneď spadne. ale každé dieťatko je individuálne, tak uvidíme...
a marko ti už sám sedí janka?

bejula
25. jan 2008

ahoj mame sa dobre, zubky nam tiez idu , ale uz ich mame viacej ako vy.... 😀

janka08
autor
25. jan 2008

Nemate este vsetky. Beji mas cas ze si kukla medzi nas 🙂 🙂 Malicka co robi?Peti marko este nesedi ale tak trochu na par sekund posedi.Mozno sa aj k tomu dopracujeme 🙂 A podkladas ho vankusmy?

janka08
autor
25. jan 2008

Beji preco si ruzova????????????????

bejula
25. jan 2008

menila som foto 😉

petka.m
25. jan 2008

áno podkladám jani a aj ju dávam sedieť tak pred seba medzi nohy, ked sa hrajeme na zemi..., ale zatiaľ nemá až takú stabilitu, aj keď sa to lepší každým dňom 😉 .
ale ja si z toho nerobím hlavu, určite sa sedieť naučí...veď všetko chce svoj čas 😉 .
čo dnes varíš markovi?

bejula
25. jan 2008

teraz mam klud malinka zaspala o 12:00 takze hlboky vydych 😉 a inac ja tu chodim stale si citat, ale ked som tu tak tu nikto nie je 😒

janka08
autor
25. jan 2008

Marko papal zemiacky,mesko,mrkvu a cuketu tak rozmixovane fuj.A dianka:Beji ked ty tu vzdy prides tak neskoro vecer ☹ Brji ako dlho ti nala spinka cez obed?

petka.m
25. jan 2008

Dianke akurát varím, bude mať mäsko, zemiačky a karfiol. Ja jej dávam ešte do toho vždy petržlenovú vňať, lebo má trochu menej železa a dr. mi kázala dávať jej ju.
Že fuj 😀 😀 😀 . To si vystihla, ale hlavne že im to chutí 🙂 .

bejula
25. jan 2008

bud dve hodiny al sa stalo, ze aj hodinu 😉

petka.m
25. jan 2008

Ked sa tu tak bavíme o tom sedení... bejula tebe kedy začala malá sedieť sama?

janka08
autor
25. jan 2008

Peti a ty to nedavas malej na obed?Beji a spi uz iba raz denne vsak?

petka.m
25. jan 2008

Dávam, ale dnes sa nám to posunulo, lebo ráno vstala až o 7.30, takže desiatovala až o 11,00 a obedovať bude až okolo 13,30-14,00. Ona papá cca každé 3-4 hodinky. Okrem noci.

janka08
autor
25. jan 2008

V noci uz nepapa??

bejula
25. jan 2008

petka.m 🙂 Bianka, my vsetko robila skor, ale netreba dieta nutit, ked chce treba skusat, ale nie dlho a toho som sa drzala 😉 , takze sediet chcela uz na 4 mesiace,ale to len tak neisto a potom na nocnik som ju davala hopat na 6 uz samu, ze som pri nej nemusela byt - fakt to je individuálne....
ano, spavame uz len raz na den, ... 🙂

petka.m
25. jan 2008

Nie Jani, budí sa väčšinou medzi 5-7 hod.

janka08
autor
25. jan 2008

Zobudi sa a spi dalej?

petka.m
25. jan 2008

bejula, tak malá je šikulka 😉 . a ja sa presne ako vravíš riadim tým, netreba dieťatko do ničoho nútiť, veď všetko príde samo.

petka.m
25. jan 2008

áno napapká sa, trošku sa pohraje, pokecá a spinká ďalej 😉. ale ráno keď sa zobudí, tak to si ju beriem už k sebe do postele a spinkáme spolu.

petka.m
25. jan 2008

jani a tebe sa koľkokrát marko budí v noci na papkanie?

bejula
25. jan 2008

určite, niektori v mojom okoli tiež sa porovnavaju to nie je velmi dobre, lebo potom mamička znervoznie a... 😒

janka08
autor
25. jan 2008

Peti a o ktorej rano vstavate?Marko chce niekedy vstavat uz o 5,30 😠 Beji povzbud ma trosku vsak ten spanok dozeniem?Ty sa uz pri malej urcite dobre vyspis v noci.

petka.m
25. jan 2008

janka, kedy ako...niekedy už o siedmej, ale väčšinou medzi 8-9,00. dnes sme mali rekord 😀 .

beji áno, presne to je tá chyba, že mamičky sa porovnávajú, môj už vie toto a môj hento...
ale ja vždy poviem, každé bábo je iné, veď ked už bude väčšia nikto sa nebude zaujímať a ani si nespomenie kedy začala sedieť, chodiť alebo rozprávať...

bejula
25. jan 2008

to spanie my mame asi od roka a pol, dovtedy som bola natom určite horsie, ved som to tu asi pisal, prve 3 mes. som nespala vobec - kolika a potom trochu, ale v noci to bolo same kojenie bola som zufala 😢 najlepsie bolo po roku a pol myslim alebo aj skor, ked som ju davala len raz denne, ale aj to v noci niekedy sa budi s placom, ze sa jej nieco sniva, al. pytala mi mlieko UM a plakala na raty kym som jej ho nedala a teraz no uz v noci spime 🙂 🙂 🙂 ked spavame
no presne, ved teraz ked sa pytate, tak musim rozmyslat ze co a ako... 😒 to bolo pri nas