Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

petka.m
7. mar 2008

čo ťa tak rozosmialo janka?

bejula
7. mar 2008

tu som... 🙂

janka08
autor
7. mar 2008

mna drahy tiez riadne vytocil munuly tyzden isiel o piatej na hokej a prisiel o jednej v noci 😠 😠 😠 😠 😠 😠 vraj co uz ved ja som aj tak spala 😠 😠 😠 😠 😠

bejula
7. mar 2008

no my sme sa začali baliť hovorím " Bianka ideme ku babičke ku Bleky -havo " mamička kde máš tašku ?"proste rýchlovka odpovede a balenie 🙂 🙂 🙂

petka.m
7. mar 2008

no to sú proste chlapi. drahý má ísť zajtra na chatu s partiou a ostáva tam samozrejme na noc, to mi vôbec neprekáža, ale som mu povedala, že ked ide na chatu a aby sme neboli s Diankou samé, tak som zavolala moju mamku, aby k nám prišla spať. a on že načo, či nemôžme byť raz samé atď. proste mi to pripadá, že mu vadí, že tu bude s nami. ale ja si to nevšímam, ajtak ju zavolám a sa môže aj na hlavu postaviť.
ja sa už tak na ňu teším, my spolu vychádzame ako kamošky,vždy som jej všetko vravela...

bejula
7. mar 2008

no ta mňa by to tiež vytočilo peti 😠 , ja by som zase na noc, užila som si dosť noci a dni sama keď bol na služobkách a viem, že v KE my to nehrozí, žeby bol aj na noc niekde ale , u nich sa mi to stalo ale tam svokra ho zjazdila... neviem čo je lepšie.... ☹ neboj aj my sa raz odpútame od deti, ale určite nie na noc 😅

petka.m
7. mar 2008

beji mne vôbec nevadí, že troška povyrazí, v podstate nikde nechodí od kedy je malá na svete. stále je s nami doma, čo si veľmi vážim. len ma naštvalo ako sa vyjadril, že príde moja mamka. keby som povedala, že príde svokra-teda jeho mamka, určite by nenamietal. ale vieš mamka je vždy iné ako svokra, nehovorím, že ju nemám rada, ona je v pohode, až na nejaké drobnosti 😀 ...
no ale proste na tom nevidím nič zlé, že k nám príde mamka na noc...

janka08
autor
7. mar 2008

peti urcite ti to doibre padne ked pride mamka aspon nebudes sama a pokecas si 😀 ona je s ke???

bejula
7. mar 2008

chapem, mama je mama ale uctu mame aj k svokrám 😉
my väčšinou chodime spolu na take akcie čo je aj cez noc, len odkedy mame babo tak menej, ale ja to riešim tak, že ak má byť super zábava, tak malú dám k našim na tú noc 😉 ale to prvá akcia bola keď Bianka mala rok a pol 😉 ale všetko bolo super aj bola u babičky na chate takže vonku, kočikovanie kočiarika, pieskovisko,... 😅 takže som vobec sa nebála,...

janka 😉 a ani Ti nezavolal ???????

mne tak urobil cez tie koncoročne akcie vo firmách, prišiel ráno o 3:00 😉 ale to som mu vynadala, lebo som sa bála, že či sa mu niečo nestalo... 😠 😠 😠

junovka
7. mar 2008

ahojte 😉

My sme od vcera 21h spala vkuse do 7.30h 😉
Inak, dodatocne vieri, vsetko najlepsie 😵 😵 😵 Ako tak pozeram, tak som tu "stara raketa"ja ☹

janka08
autor
7. mar 2008

beji nie nezavolal to by ani tak nestvalo ale nastvalo ma to ze prisiel tak neskoro.este keby prisiel o jedenastej tak v pohode.ale periny mal uz v obyvacke 😝 😝 😝 ahoj vlasti

bejula
7. mar 2008

ahoj Vlasti 😉 , no to si o rok staršia ako ja ... 🙂

bejula
7. mar 2008

vidíš Janka a mna ani nenapadlo mu perinu dať do obývačky, už nabudúce budem vedieť 😉

janka08
autor
7. mar 2008

beji aj ty ides s malou.asapon viem ze na tom gauci sa nevyspal 😀

bejula
7. mar 2008

ano, lebo sme tam dlho neboli a pred 2 týždňami boli oni tu kôli oslave 😉

junovka
7. mar 2008

co dnes planujete?Nelka ide znova na navstevu, tentokrat k druhemu frajerovi Lukimu 😀 😀

janka08
autor
7. mar 2008

a kde byva babka???vlasti dnes asi to ako vzdy.ale poobede pojdeme vonku lebo vyzera byt pekne 😵

petka.m
7. mar 2008

ahoj vlasti 🙂 . som dávala malej papkať...
my dnes ideme na prechádzku do mesta, pôjdeme pozrieť krstnú-robí v meste.
Nelinka má toľko frajerov? Fíha, tak to si bude mať z čoho vyberať 😀 .

bejula
7. mar 2008

Janka 😉 pri Svidníku 😉
Vlasti, no fakt už teraz toľko frajerov ???? ešte , že chodíš s ňou 😅
my dnes cestujeme 😒

petka.m
7. mar 2008

Tak pekný víkend Biji vám prajem, keby sme sa tu už dnes náhodou nestretli 😉 .

janka08
autor
7. mar 2008

a to by nemusela s nelinkou ani tolko chodit lebo marko byva len na skok 😀 on je este volny 😝

janka08
autor
7. mar 2008

neviete co budu stavat tu pri kauflande???

bejula
7. mar 2008

peti 😉 ďakujem , aj ja Tebe krásny víkendík 🙂 ale ešte tu trošku budem
janka 😉 no veď teraz je moderné chodiť s maldšim frajerom, takže Marko môže byť aj náš frajer 😀 aj ja mám muža o rok mladšieho 😅

bejula
7. mar 2008

kiná reštiky obchody, rozširuju, bude to niečo ako Optima 😉

janka08
autor
7. mar 2008

diky beji porozpravam sa s markom o bianke 😵 inak v kauflande butiky o nicom opita sa da 😉

junovka
7. mar 2008

Jani,ved nikde neni napisane, zeby nemohol pribudnut Nelke do zoznamu 😀 😀
To by aj mna zaujimalo, co bude pri Kaufiku 😖

janka08
autor
7. mar 2008

zapis nas na zoznam 😀

bejula
7. mar 2008

jani 😉 obchody v Galerke, no veď dufam, že keď to bude väčšie tak aj obchodov budeme mať na výber, ale nech robia aspoň tých neprispôsobivých ľudí v domčekoch v okolí Galerky odpinkajú 😠

janka08
autor
7. mar 2008

tak to ano samy fetacky cigan uz aj 5rocne deti maju na ustach sacky 😠

bejula
7. mar 2008

aj tu v okoli, chodia so sáčkami ako ...a vieš Bianka sa už ozýva k ľuďom ... ☹ ale snažim sa keď ide cigán al... tak ju zabavím niečím iným napr. " aha havko " 😉