Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
3. apr 2008

cau Mati, tak ako Sebastianko?Papate este tie piskotiky od Sunarky? 😉

nera
3. apr 2008

Ahojte kočky, ako sa máte?

junovka
3. apr 2008

Evka, krasny svetrik si Dianke uplietla 😵 😵 😉
Preco, mas v albume tak cudne usporiadane fotky?Ci len mne tak blbo to ukazuje? 😕 😒

martinabarak
3. apr 2008

Cau, hej uz sme ich aj spapali a teraz som kupila dake nestle v DM a chutia 😉 Sebastianko je od velkej noci noseny na rukach, lebo sme chodili po navstevach, tyzden u starych rodicov a teraz mame katastrofu 😒

junovka
3. apr 2008

to nic Mati, Nelka je nosena od narodenia 😀 😀

junovka
3. apr 2008

...Mati, tie od Nestle Baby susienky, ze?My ich mame pravidelna a su super 😎 aj lepsie sa drzia v rucke, nie?

nera
3. apr 2008

Vlasti - vďaka, a čo sa týka usporiadania....neviem mne to normálne ukazuje 🤐

junovka
3. apr 2008

Evi, mala som na ymsli, to ze, par fotiek mas na lavej strane potom je v strede dost velka medzera a na pravej strane mi ukazuje totoalne nahustene na seba tie fotky 😒 ....zeby uz nam totalne blbol PC? 😠 😖

junovka
3. apr 2008

Evi, v albume Dianka od 1.roka tak tam mi to tak ukazuje, ale v druhom albume, kde je malicka tak je to ok 😉

nera
3. apr 2008

neviem, mne to ukazuje symetricky 🤐 neviem

martinabarak
3. apr 2008

Nestle su dlhe a pekne ich drzi, len on ich hned cele strka do krku a ho napina ....
Nerka aj mne tvoj album ukazuje rozhadzano, este kuknem Junovke 😉 ....

nera
3. apr 2008

mne to ukazuje rovnako ako prvý album....neviem čo sa deje

nera
3. apr 2008

Aký ste dnes mali deň? Boli ste aj vonku?

martinabarak
3. apr 2008

Nevadi, ved sa to opravi dako 😅 A ty sa mas Neri ako ?

martinabarak
3. apr 2008

Ja som bola vonku skoro dve hodky sme sa prechadzali po meste, sledovali sme holubov a kvietocky co pomaly vykukuju 🙂 😅 🙂

nera
3. apr 2008

Ja som dnes nebola s maličkou vonku, lebo najprv som varila, pootom maličká zaspala a potom už som nejak nevládala...a napokon vstal manžel (lebo je po nočnej a ide do nočnej) tak ju zobral vonku...a ja som kooooonečne mohla napísať maily, ktoré už tak dlllho píšem, také mám resty, že mám čo robiť....všetkým napísať.....to ešte bude trvať, ale ja pri maličkej nič nestíham...
A Ty si sa mala ako?

nera
3. apr 2008

jááj..holubou moja zbožňuje tie by naháňala v kuse(ak má náladu 😉 )

monikaaerik
3. apr 2008

Baby potrebujem radu,
malej sa ide prerezat 2 zubok dole a strasne ju to boli, uz konecne asi od vycerpania zaspala,ale dala som jej paralen sirup, viete mi prosim poradit, ak by bolo zle,tak jej ho mozem znova dat po 4 ci 6 hodinach?
Priznam sa,ze som si uz aj ja s nou poplakala 😢

martinabarak
3. apr 2008

Sebastianko ich zatial sleduje z kocika az pri tom poskakuje, ked sa za nimi naklana...... 😀

junovka
3. apr 2008

monika, kludne mozes dat znova a skus jej aj potriet neakym gelikom, alebo neviem co mas na zubky.Najlepsie, aj ked jej das stvrtku Dithiadenu, aby aspon troska v noci ste spali. 😒

monikaaerik
3. apr 2008

vlasti dakujem,gelik som dala a dithiaden nemame, tak som zvedava,to asi na volno nepradaju co? ☹

janka08
autor
3. apr 2008

ahojte 🙂 mony to nas mrzi ani marko nie je velmi spolocensky a to som myslela ze mu tie horne zubiska pojdu raz sva a este stale nic len biele bodky 😠

bejula
4. apr 2008

dobré ráno 😉 😉 😉
joj musela som Vás loviť zo spodu, ostatní už tu vo veľkom surfuju 😒

bejula
4. apr 2008

čítala som, čo píšete o zubkoch, no moja viem kedy jej išli zubky, ale zvládala to na 1 😉 ja som nedávala žiadne geliky, ale viem, že niektoré deti to takto nezvládajú, držíme prsty tym ktorí maju toto obdobie 🙂

ešte sa pochvalime 🙂 🙂 už vieme doplňať básničku SPADLA HRUšKA ZELENA včera bola premiéra, takže musim chystať ďalšie, lebo sa jej to páči 😀 😀 😀

nera
4. apr 2008

Dobré ránko, keď už píšete o zúbkoch, tak nám vychádzajú posledné dva zúbky, 19-ty je už skoro vonku a ten posledný sa chystá....aj keď neviem čo je s ním, lebo nechce ma tam pustiť, posledne som cítila vyduté a teraz má tam celú pästičku, ale tiež zúbky zvláda výborne(klop-klop),dvakrát bola pri nich chorá,ale to išli jej všetky štyri naraz, tak sa niet čo čudovať 😵 Posledné noci je častejšie hore, tak to bude asi tiež tým, lebo keď bol relatívny kľud tak sme boli hore len 1-2x(ale bolo to len krátko 😉 )

bejula
4. apr 2008

ahoj, ano si mi pripomenula, aj moja bola mrzutá, pchala si rúčky do pusy, brala o sto šesť cumel a chorá bola asi tiež 2 krát, 😉
neri, ty sa pri svojej tiež už nabeháš aj rozpráva niečo ?

nera
4. apr 2008

rozprávať ešte nechce,a le rozumieme si ináč...takou svojou rečou....myslím, že pomaličky to už aj na ňu príde(to rozprávanie) a čo sa týka chodenia ....ona po byte niekedy lieta a nie behá a vonku tiež by niekedy chcela byť všade, niekedy zas nie(no málo kedy 😉 )

bejula
4. apr 2008

ja doterazt sa bojim, keď chodi, niekedy vídeme z brány a hopsa a vravi " som jabak " som žaba 😀 inokedy chce behať ja už vtedy som hotová, lebo po byte behá najmä s ockom sa naháňaju ale vonku na tých chodnikoch mam niekedy aj ja problém nie už ona, suprový chodnik je na bernolákovej poprinovej bytovke, krásne úzky tam som strašne nervozna keď mi nechce dať ruku, aby ju nejake auto ... ☹ fakt to mohli rozšíriť, veď tam chodia len deti väčšinou

janka08
autor
4. apr 2008

ahojte tie vase princeznicky su fakt zlate 🙂

bejula
4. apr 2008

ahoj, co robkate ??? zlate su ale moja vie aj zlostiť 😒