Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
24. dec 2007

Vlasti na pohotovosti je sora az vonku 😠 Uz sme boli

monikaaerik
24. dec 2007

Janka, a boli ste v Novej? ci tu na toryskej?

monikaaerik
24. dec 2007

Chodte do Novej, nasa pediatricka nam hovorila,ze keby nieco tak do Novej mame ist,lebo ze na Toryskej nemaju ani veci na kontrolu mocu,proste o nicom pohotovost

janka08
autor
24. dec 2007

A kde do novej???

monikaaerik
24. dec 2007

Janka, nie som si ista,ale ked chodim na poradne,tak v tych prvych dverach ako je lekaren je asi prijem.Len nevojdes do tej auly,ale rovno

junovka
24. dec 2007

timku pred 2 rokmi nam v novej nevzali,vraj len na toryskej 😕

junovka
24. dec 2007

Jani, sli ste?Potom daj vediet ako ste dopadli 😉

nera
25. dec 2007

Dobré ránko, takže všetkým dodatočne želám krásne Vianoce a Nový rok 😵
Ja som nejak nestíhala sem prísť takže až teraz. My sme upratovali, chystali, varili, piekli...no napokon sme nejak to stihli.Maličká sa veeeľmi tešila zo stromčeka a vôbec keď sme všetko pozapínali čo sa dalo rozosvietiť tak iba behala z jednej izby do druhej.... 😵
Všetkým choručkým prajem skoré uzdravenie.....a zdravučkým nech si to užijú...aj ten sneh...aj pohodu a atmosféru..

janka08
autor
25. dec 2007

Dobre ranko Evi 🙂

lenkalienka4
25. dec 2007

ahojte kocky, ako dopadli vianoce?
Janka, ako marko vnimal stromcek, moja mala si ho akosi nevsimala, nezaujimal ju, ale zato sa velmi potesila darcekom, ani som to necakala, mali sme z nej velku radost...

janka08
autor
25. dec 2007

A hoj Leni markovi stromcek este vela nepovedal ☹ hrackam sa aj celkom venoval 🙂 teraz momentalne zlosti a doobedu nepospal vela 😠 ta uz je po darcekoch ta moze zlostit 😀 co mate dnes na plane????

junovka
25. dec 2007

ahojte.Tak, ako Jani, ako ste vcera dopadli u dokiny?Co povedali, ze z coho ma tie koklisave teploty?

bejula
25. dec 2007

ahojteee 🙂 , dodatočne Vám želáme šťastné a veselé Vianoce, plné pokoja a pohody 🙂 . Ozývam sa Vám , ale nestihla som prečítať hore čo píšete, pretože, na tieto Vianoce nezabudneme ☹ Bianulka mi dva dni vracala až včera večer to bolo super, nič som jej nemohla dať papať najmä nie mliečne veci, ale konečne mi spala túto noc celu až do 9:00 😉 a my s mužom sme vracali celu noc na striedačku, da čo hrozné 😝 neuverite, ale som nenapisala ani jednu sms-ku nikomu no nemohla som 😒 Dúfam, že vy ste to prežili v pokoji a deťurence boli zdrave 🙂 ani ju nebavili darčeky, ale dnes už áno 🙂

nera
25. dec 2007

bejula - prajem skoré uzdravenie a čo ste popapali?
Naše Vianoce boli pekné(trošku smutné, ale to sa už nemôže zmeniť)a dúfam, že nič sa ani nestane....

lenkalienka4
25. dec 2007

nera: preco trosku smutne, co sa deje, alebo udialo?

My sme dnes boli na obed u svokrovcov... a poobede sme boli v meste na varene vinko, rosku sme sa boli prejst a vymrznut, teraz som uz rada ze sme doma a idem malu ulozit a my sadneme k telke... 😉

junovka
25. dec 2007

ahojte 😉

Vraj vo vzduchu je crevna chripka ☹ ...bojim,bojim ☹

lenkalienka4
25. dec 2007

junovka: tak to je svinstvo ta crevna chripka, vcera ma cely den prehanalo, no dnes uz nie, tak dufam ze je to za mnou! 😲

junovka
25. dec 2007

hovor mi daco...4 roky dozadu sme to prezivali cela rodina,bolo to v lete 😖

janka08
autor
25. dec 2007

Ahojte 😉 Evi a preco smutne??

janka08
autor
26. dec 2007

Dobre ranko 🙂 A to je fakt s tou crevnou chripkou ze je vo vzduchu???

junovka
26. dec 2007

🙂 caute

janka08
autor
26. dec 2007

Vlasti oddych???

junovka
26. dec 2007

Nelka este spinka staaaaaale 😉 cakam kedy vstane....a co Marko, vsetko ok?

janka08
autor
26. dec 2007

Vlasti a to od vecera spinka????????Marko uz asi o.k. len tie sopliky 😠 Teraz akurat moji chlaci spinkaju 🙂

junovka
26. dec 2007

o 6 h vstala na mlieko, stiahla 210 ml 😲 😨 a zaspala znova 😅

junovka
26. dec 2007

dala vam ATB?

janka08
autor
26. dec 2007

Ta Nelka je ale nedospata 🙂 Neboli sme na pohotovosti nakoniec pojdeme zajtra ku nasej asi 😒 Vlasti ako nelka vnimala vianoce??Timka dostala vela darov???

sun6
26. dec 2007

dobre rano prajem. 😎

junovka
26. dec 2007

ahoj sun, dlho si tu nebola 😉 Ako sviatkujete?Doma?

janka08
autor
26. dec 2007

Je Toni akurat som na teba dnes myslela ze co je s vami 😉