Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
1. feb 2008

Pri takychto teplotach som Nelke pocas noci kontrolovala kazde 2 hodiny

janka08
autor
1. feb 2008

Budem,Takze nicolaskoa natalka uz spinkaju?

rebeca10
1. feb 2008

ano 😀 ,ja som v tomto trosku prisna....Natalka sla teraz pred chvilkou...ona je uz skolacka,takze pozerala susedov,ale maly chodi spinkat okolo siedmej... 🙂

junovka
1. feb 2008

Rabi, sak su prazdniny 😀 😀

rebeca10
1. feb 2008

😀 ved hej...vcera doniesla vysvecko....same jednicky(len dufam,ze jej to sete takto dlho vydrzi) 😀

janka08
autor
1. feb 2008

Reby a maly je dobre dietatko?Vlasti co budes varit malej zajtra na obed?Nelinka spinka?

junovka
1. feb 2008

Ona chodi do 2 triedy?

junovka
1. feb 2008

Nelinka spinka, zataial.Este neviem Jani, musim kuknut do rozpisu 😀 A ty co zajtra palnujes varit?

rebeca10
1. feb 2008

ano,do 2-hej,maly je uplne opak Natalky...je to sidlo,vypratava supliky,skrine...a hrozne vela papa,co do malej musim nieco natlacit,ved on ked vyrastie poje aj jej jedlo 😀

janka08
autor
1. feb 2008

asi spenat a zemiacky 😒 A vstava ti este nelka vies ako pred tym co vstavala.Vies co myslim?

junovka
1. feb 2008

Timeika mi vcera donesla rozpravkove vysvedcko.A v prvej ake vysvecko mala?

junovka
1. feb 2008

Jani, kedy ako 😒

janka08
autor
1. feb 2008

Oni dostavaju vysvecko ja som myslela ze len take tie zvieratka.Prasiatka a vcielky

rebeca10
1. feb 2008

v prvej?to ani nebolo vysvecko,bolo to take ohodnotenie...a list od pani ucitelky...akoze ako bola snou spokojna pocas roka 😕

junovka
1. feb 2008

Sak take.Ale vysvedcenie mala malovane s Ferdom mravcom 😀 Prasiatka nedostavaju 😉

janka08
autor
1. feb 2008

uz od kedy sa chystam ist vyplatit ten casopis do tatrabanky ale zajtra uz musim ist nech my ho uz poslu.

janka08
autor
1. feb 2008

A co maju ako petku 😕

rebeca10
1. feb 2008

teraz sa uz ucime malu nasobilku ☹ ,uz to neni prva trieda ☹ ,uz sa treba ucit,co sa jej nie vzdy chce 🙄 😀

janka08
autor
1. feb 2008

ale dievcata byvaju v skole sikovnejsie tak jej ucenie urcite pojde.

janka08
autor
1. feb 2008

Tak ked ste sa stratili idem zalahnut 😔 😔 😔

rebeca10
1. feb 2008

ano,to dufam 🙂 len ona pri nicom dlho neobsedi,to je problem ☹ ma zasolenu ritku 😀

rebeca10
1. feb 2008

janka08 pekne snicky 🙂

janka08
autor
2. feb 2008

Takze dnes vyspata/lklop klop/ 🙂 🙂

rebeca10
2. feb 2008

dobre ranko 🙂 😀 ........

nera
2. feb 2008

Dobré ránko 😵
Janka ako v noci maličký?nehorúčkoval?

janka08
autor
2. feb 2008

Dala som mu nurofen ale teraz rano mal37,4 tak dufam ze ho to prejde.Takze aj dnes rano ponukame malemu flasku ale bez uspechu 😠 mama robila v jaslickach a vravela ze mam skusit obycajne plnotucne mlieko ci nebude chciet.Od kedy moze take mlieko ze v jasliach ho davali od pol roka 😕

petka.m
2. feb 2008

Ahojte babulky 😵 .
Ale ste toho popísali včera, Janka držím palce, aby už Marko nemal teploty. A Dianka mu posiela pusinku 😉 .
Janka mliečko obyčajné až od roka sa dáva...
Ako sa máte inak? Dianka nám už začala loziť po štyroch, tak sa vytešujeme. Taká je zlatá.

janka08
autor
2. feb 2008

Dianke dakujeme 😉 Je to je super ze uz chodi po styroch.Inak ste zdravy?

junovka
2. feb 2008

Ahojte

Tak, Peti to sme dve, co sa vytesujeme, ze deticky lozia po 4 😉 😵

junovka
2. feb 2008

Dnes idem piect nejaky kolac, lebo asi pride gratulanti k Nelinke 😉 😵