Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
3. feb 2008

Noc otrasna ☹ o 5,10 budicek a o06,00 plac tak som maleho este uspala na rukach a vstal asi 7,15 v noci sa celu noc prehadzoval neviem ci to nebudu fakt opet zuby.A vy ako:

petka.m
3. feb 2008

Janka my sme na tom podobne už tretiu noc 😠 . Dianka síce spinkala dlhšie ako Marko, lebo vstala o 6,30 a potom ešte do ôsmej, ale už tri noci sa strašne prehadzuje...no strašne nekľudne spinká. Ja chodím jak mátoha, ako keby ma dakto zbil, tak sa cítim ☹ .

janka08
autor
3. feb 2008

A nejdu jej zubky?

petka.m
3. feb 2008

Janka ja už fakt neviem..., zatiaľ ešte nemáme ani jeden, síce vľavo dole má trochu opuchnuté, ale cez deň je v pohode, nieje zlá...
A Markovi už ide tretí zubček?

janka08
autor
3. feb 2008

On sa teraz aj cez den obcas besni furt len na rukach 😠 zachvilu budem mat ruky vytahane jak simpanz

junovka
3. feb 2008

ahojte 😉

Nelinka caka navstevu 😵 , svojho kamarata Olivera, s ktorym sa zoznamila v porodnici 😀 🙂 😉

rebeca10
3. feb 2008

ahoj junovka 🙂 sa stretavate mamicky z porodnice?to je mile..... 🙂 😉

junovka
3. feb 2008

S jednou, co ma prist teraz, mame rovnako stare deticky 😉

A este s jednou, ale ta ma o 2 mesiace mladsie babo ako Nelinka.S nou som sa tiez zoznamila v nemocke 😉

A ty Rebeca sa nestretavate?

janka08
autor
3. feb 2008

Kde ste vsetky????????????????????

monikaaerik
3. feb 2008

Janka,prisla som sa aj ja kuknut,co nove,ale asi kazdy klasicka nedela.
U nas sme uz chyteni vsetci,emka sa sice lieci zo soplikov,ale ja s mojim nas boli hrdlo a drazdi na kasel, pojdem asi pokloktat.
Janka a vy co mate nove?

janka08
autor
3. feb 2008

Ako dopadli manzelove meninky?Marko sopli klasika 😠 My velky sme zatial zdravy.Emka haja???

junovka
3. feb 2008

je tu niekto? 😕

rebeca10
3. feb 2008

😀 ja 😀

janka08
autor
3. feb 2008

aj ja 😉

junovka
3. feb 2008

co ste robkali dnes?

janka08
autor
3. feb 2008

Klasika navsteva u nasich a vy?

rebeca10
3. feb 2008

ja som varila,prala,zehlila...........lietala oklo deti...klasika 🙂 a ty?

junovka
3. feb 2008

Nelinka mala dnes navstevu....ako som pisala vyssie 😵 😵 😉 🙂

rebeca10
3. feb 2008

jaj prepac,jasne ☹ zabudla som,vydis este mam aj sklerozu 😉 ak dopadla navsteva,ja si s jednou mamickou z porodnice akurat telefonujem,ale nestretavame sa....sme od seba trocha daleko 😢

junovka
3. feb 2008

dopadla dobre 🙂 Nelinka sa stale sapala po frajerovi 😀 😉

rebeca10
3. feb 2008

😀 to je ale moderna baba 😀

junovka
3. feb 2008

😀 😀 😀 ...dnes uz je to asi jedno 😀

rebeca10
3. feb 2008

no ved to,dnes akoby tobolo obratene 😒

janka08
autor
4. feb 2008

Bre ranko 🙂 🙂 🙂

rebeca10
4. feb 2008

dobre 😉

nera
4. feb 2008

Dobré ránko 😵
no to bola nedeľa....normálne začínam (v úprimnom )závidieť mamičkámm, ktorým detičky na obed spinkajú 2 hodinky.Moja prvýkrát cez obed včera spinkala 2 hodiny...tak som stihla navariť komplet obed, zopakovať si matice a determinanty(a prerátať nejaké príklady, lebo večer som mala doučko) a ešte som is aj oddýchla...to bolo ....poobede sme ešte aj vyšli na prechádzku na Hlavnú, lebo bolo krásne teplúčko 😵

janka08
autor
4. feb 2008

Evi a tebe kolko spi Dianka?A co doucujes?

nera
4. feb 2008

Janka - moja spinká tak 45minút na obed a okolo 16-17hod tiež, no teraz v posledných dňoch sa to naťahuje na hodinku až hodinku 15minút, no včera až na dve hodinky, no len na obed.
Ja doučujem to čo učím - MAT a FYZ 😵

janka08
autor
4. feb 2008

Evi mozno jej ten dlhsi obednajsi spanok ostane 🙂 A to doucujes starsich alebo zakl slolu?Moja kamoska tiez doucuje matiku ona pracovala ako ucitelka na vyske.Teraz je na MD

nera
4. feb 2008

nooo keby si mala pravdu 😵 (že jej ten spánok ostane)
Doučujem všetko 😉 ZŠ, SŠ, VŠ 😵 A kde učila Tvoja kamoška na VŠ?