Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

petka.m
13. feb 2008

janka radšej noste aj vy domov, nestojí to zato. a tá sedačky nebola lacná, a zas každé dva mesiace kupovať novú sedačku..., však peniažky nám z neba nepadajú.
manžel robí s autami, tak dúfam, že to sklo aj pás vybaví lacnejšie.

janka08
autor
13. feb 2008

takze pekny zaciatok dnesneho dna

petka.m
13. feb 2008

ta tak jak vravíš, ale ta už čo narobíme..., akurát mi volal manžel a vraj tu vykradli viac áut túto noc...

janka08
autor
13. feb 2008

tak to su riadny hnusaci ty autickary 😠 dianke vsetko naj..... k osmym mesiacikom.marko jej posiela pusinku 😉

petka.m
13. feb 2008

Ďakujeme pekne 😵 . A aj Dianka posiela božtek Markovi. Janka ty kedy vlastne nastupuješ do práce? A chce sa ti?

janka08
autor
13. feb 2008

nastupujem 1 aprila ☹ nechce sa my ale co uz. kazdy den rozmyslam ci mam nastupit.este nie som celkom rozhodnuta

petka.m
13. feb 2008

ta ti verím. a prečo vlastne chceš ísť do práce? blbo sa pýtam, asi kvôli peniažkom.

janka08
autor
13. feb 2008

koli miestu peti

petka.m
13. feb 2008

aha a je to dobrá robotka janka? myslíš, že po materskej by si si takú už nenašla? inak ja sa tiež už teraz bojím, či si budem vedieť nájsť po materskej dobrú robotu. ale snáď hej...

petka.m
13. feb 2008

lebo tam čo som robila pred materskou, my skončila zmluva a samozrejme že mi ju nepredlžili, ked vedeli že budem mať bábo 😠 . u nás na Slovensku to proste takto chodí... ☹

janka08
autor
13. feb 2008

peti a kde si pracovala?dobra ako dobra.robim na poste a nechcela by som po troch rokoch robit postakku

petka.m
13. feb 2008

a čo na pošte? normálne za priepaškou? ja som robila v heinekene. ale tam by som sa asi už nevrátila, platovo som bola spokojná, ale robila som od vidim do nevidim...

petka.m
13. feb 2008

dúfam, že nevadí, že som napísala názov firmy 😖

janka08
autor
13. feb 2008

peti a to barmanku??

petka.m
13. feb 2008

nie moja čosi, to nieje bar 😀 . to je firma, ktorá sa zaoberá predajom a distribúciou piva, nealko a alko nápojov.
takú papierovú robotu, objednávky, faktúry...Ako robota bola dobrá, aj ma bavila. Len to, že som musela vždy ostať dlhšie a teraz pri Dianke by som takú robotu určite nechcela.

petka.m
13. feb 2008

v bare by som nikdy nerobila.

janka08
autor
13. feb 2008

petka tak to si mala super robotu 🙂 a kde si splasila taku roboticku?co robi dianka?

petka.m
13. feb 2008

moja neuveríš, ale cez internet-profesia.sk 😉 . dianke sme kúpili koberec, (lebo máme podlahy a ked lozí, tak predsa to chladí a šmýka sa jej to), tak sa teraz na ňom hrá a samozrejme ju musím naháňať po obývačke, lebo všade sa už dostane a všetko ťahá 😀 . ale ja sa z toho teším...

junovka
13. feb 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂 ..

petka.m
13. feb 2008

ahoj junovka, tak ako nelinka? už má lepšie tú pusinku?

junovka
13. feb 2008

boli sme u dokiny....uz ma minimalne, takze tyzden vytierat fal.vodickou..dufam, ze uz budeme mat pokoj ☹

Inak, vsetko NAJLEPSIE dIANKE...hajzli su to totalny, ked vam ukradli sedacku 😠 😠 ☹ ☹

Baviet sa tu o robote...Ked som koncila s Timkou matersku, cele 3 roky mi sef volal, ze mam unho miesto iste, proste boli sme kamosi, a ked som prisla na druhy den po materskej tak mi dal VYPOVED!!taze tak, uz nokomu neverim 😠

janka08
autor
13. feb 2008

vlasti boli ste u lekarky? inak peti ja som teraz cez net nasla manzelovy pracu a nestazuje si 🙂 ja som sa tiez pozerala na nejake miesta pre seba ale nenasla som nic

junovka
13. feb 2008

Jani, tak ako, plati dnes to kocikovanie ? 😕

junovka
13. feb 2008

varim 2 obedy naraz, netujem, Nelka spi... 😝 😝

janka08
autor
13. feb 2008

mozeme 🙂

junovka
13. feb 2008

Tesim sa, dufam, ze to vsetko stihnem...o 14.30 pre Balou?Ako minule?Potom o 15.30 idem pre Timku.Daj vediet.

petka.m
13. feb 2008

junovka ďakujeme pekne. no a to s tou sedačkou...tak jak hovoríš hazjli sú to 😠 .
sa teším, že nelinke sa to polepšilo. a tí skúkromnici sú pekné svine, jednajú s ľudmi horšie ako so zvieratami. a že kamarát také dačo urobí, to už je fakt sila.
no janka to treba sledovať stále tú profesiu a možno sa aj tebe pošťastí.
dobre dievčatá ja sa zatiaľ rozlúčim, lebo dianka začína byť zlá...

janka08
autor
13. feb 2008

aj ja dufam ze to stiham ale urcite 🙂 peti ty chodis poobede vonku

junovka
13. feb 2008

Jani, ak by sa daco zmenilo, tak do 14 h mi daj vediet tu na nete...aby som nemusela ta zbytocne cakat pred Balou, dobre, 😉

janka08
autor
13. feb 2008

o.k. 😉