Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
26. feb 2008

petia rucka sa da prekladat

nera
26. feb 2008

Dobré ránko prajem
😵

petka.m
26. feb 2008

nie janka nedá sa prekladať, ale mne to neprekáža. a už si si ho pozrela na bábetkove?

janka08
autor
26. feb 2008

ahoj evi 🙂 ako sa mate??peti pozerala ja som ale chcela s preklad ruckou no ale ked nebude tak nevedi.si s nim spokojna??

petka.m
26. feb 2008

jooj jani veľmi som s ním spokojná. a tebe by sa hodil ten sivý pre Marka, lebo my máme ten oranžový...
a na tej stranke sa volá centro completo. no ale pozri si aj iné a uvidíš...

janka08
autor
26. feb 2008

pozerala som ked das sportove vsetky tak hned ten prvy fusion alebo na tej stvrtej strane tiez prvy sprint

janka08
autor
26. feb 2008

a aj chipolino dakota

petka.m
26. feb 2008

tie sa ti páčia? ten fusion a sprint?

janka08
autor
26. feb 2008

ano kukla si?

petka.m
26. feb 2008

áno pozrela som si ich, pekné sú tiež. ale to treba vidieť naživo a všetko sa popýtať 😉 .

petka.m
26. feb 2008

ja tam vždy najprv zavolám a opýtam sa či majú tú a tú vec, aby som tam zbytočne nechodila.

martinabarak
26. feb 2008

Ahojte babenky 🙂
Vidim, ze ste sa rozpisali o kocikoch, tak teraz som rada ze mi mame nakoniez kociar z blsaku. Tiez sa mi viac pacili ine, no ked vidim po meste, ze su fakt male ci uz vanicka, alebo kosik na nakup, tak nas je super. Za 6000 kombinovany s velkou vanickou a roznymi nastaveniami je to o.k. Jedna chybu ma, ze je tazky no na tych 10 schodikov z pivnice denne som si uz zvykla... 😉

janka08
autor
26. feb 2008

aj my mame ten polsky z blsaku a kupila som aj demu ale tu chcem predat uz som ju dala do inzeratov tak uvidime.ja som aj celkom spokojna s tym z blsaku taky do terenu 😀 mati ako prikrmy?

junovka
26. feb 2008

ahojte 😒 😒 😕 😕 ...

janka08
autor
26. feb 2008

ahoj vlasti ako sa mate??

junovka
26. feb 2008

je tu niekto? 😕 ...

nera
26. feb 2008

ešte je 😉 ako sa máš?

junovka
26. feb 2008

ahoj Evi 😉 🙂 🙂 🙂 dlho som ta tu nevidela 🙂

Mame sa dobre.Nelka je cim dalej aktivnejsia, takze mi pribuda trocha viacej starosti.Od vcera sa neustavicne taha do stoja....a ja sa tak bojim, ze ked spadne, aby si neudrala poriadne hlavu ☹ co uz.Dokina vcera na poradni vravela, ze deti s tym rastu....vsak ja viem, ved aj Timka takto zacala. 😖 ☹ 😉
A vy co nove??

janka08
autor
26. feb 2008

takze vy budete za chvilu behat 😀 evi a co ma nove dianka?

nera
26. feb 2008

my sa máme už celkom dobre, bola som chorá(chrípka) tak som nič nevládala, ale už je lepšie, maličká stále vystrája a aj teraz idem s ňou asi trošku vonku, lebo je nesvoja, nech sa vybehá... 😵

junovka
26. feb 2008

Nelka spinka 15 minut a potom ideme aj my vonku.Myslela som , ze vydrzi do tej 13.30h byt hore, aby si vonku pospala, ale.... 😒
Dnes som jej prvykrat varila obed, kde som jej dala aj ovsene vlocky 😀 😀 😀 spapala vsetko 😎 😉

junovka
26. feb 2008

...terz pozeram dajake recepty na olovranty...jogurt, ovocie atd 😉 Na www.alinka.sk su dobre....dnes jej skusim stamadial na olovrant nieco stvorit 🙂

janka08
autor
26. feb 2008

markovy dnes asi obed nechutil spustil pri nom plac a bolo po obede 😢

junovka
26. feb 2008

a co mal??

janka08
autor
26. feb 2008

zeleninku a zajtra by som chcela skusit cestoviny

junovka
26. feb 2008

www.soi.sk/index.php?table=2 😉 stoji to za pozretie 😎

viera78
26. feb 2008

ahojte maly od rana podriemkava malo pije mliecka a mrka alebo place clovek si mysli ze uz ho trosku poznam ale dneska vobec neviem co mu je ked ho zoberiem na ruky tak sa nachvilu upokoji a potom zacne znova plakat.

janka08
autor
26. feb 2008

aj marko je jak z divych vajec 😠 len murci 😒 uz aby mal vsetky zuby

martinabarak
26. feb 2008

Ahojte,
prikrmy nam idu dobre (klop, klop na drevo 😀 ),lebo zatial vsetko spapal. Dala som mu aj baklazan no po nom mu cela tvar scervenala. Takze nanho asi sme alergicky zatial.... Vcera som bola v DMku a kupila som vsetky jedla pre deticky (kasicky aj vyzivy), a vecer mal premieru s ryzovou kasou 🙂 Teraz po mesiaci zeleniny by asi mal zacat aj s maskom, no dako sa mi do toho nechce pustit, asi bude vegetarian... Neviete ake vitaminy ma mat maso co v zelenine nie su ?

monikaaerik
26. feb 2008

petka, mas IP