Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
29. feb 2008

NA VYCHOD ALEBO JUH BY MALA SMEROVAT HLAVA 😎 😉

janka08
autor
29. feb 2008

dnes isiel drahy ne hokej takze sme samy.chrbat si uz necitim a to este nema marko ani 10kg 😝

junovka
29. feb 2008

😀 😀 😀 utesuj sa tym, ze ja som na tom horsie s Nelkinou vahou 😝 😝 \11350g\

janka08
autor
29. feb 2008

vlasti a uspavas ju aj na rukach???a uz si citala knihu kazde dieta sa nauci spat????

junovka
29. feb 2008

to chvalabohu nie.Cez den ju uspavam v kociku a vecer zaspi na gauci , ked sedim pri nej. 😅 Blaznis!!Neni casu 😖 😒

junovka
29. feb 2008

ideme kupat a kasovat sa 😀 😀

janka08
autor
29. feb 2008

a to ju potom prenesies z kocika do postielky????

junovka
29. feb 2008

nie, spi pokial sa nezobudi a z gauca ju potom prenesem 😉 😀

janka08
autor
29. feb 2008

takze cez den spi len v kociary?a co nechce spat v postielke???

petka.m
29. feb 2008

janka si sa ma pýtala ako by mala byť umiestnená postielka, tak vraj má byť čo najbližšie pri matke, čo najdalej od dverí a okna. už vôbec nesmie smerovať hlavička alebo nožičky do dverí. aspon meter od radiátora a vôbec by v izbe nemalo byť zrkadlo.
my zrkadlo v spálni máme a obrovské a postielka je pod oknom a len pár cenťákov od radiatora. lenže keby som podľa tohto mala mať umiestnenú postielku museli by sme mať spálňu veľkú ako obývačku 😀 .
predtým sme ju ale mali na inom mieste a odkedy sme ju premiestnili malá mi pekne spinká v postielke a predtým vôbec nechcela a furt sa budila.

viera78
29. feb 2008

to som nepocula mozno v rodinom dome ja mam maleho dalej od radiatora ale blizko k dveram v panelaku su male izby.maly uz buva ja maleho nechcem ucit na kocik mozno ked mu pojdu zubky nebudem vediet co snim teraz nanom vidim ze ked ideme von tak sa mu to viac paci.

junovka
29. feb 2008

ja len teraz rozmyslam, ako ju odnaucim od kocika, aby vnom uz nespala cez den, nakolko ked sa zobudi, tak hned sa posadi a bojim sa, aby mi z neho nevypadla, ked nezaregistrujem, ze uz je hore 😖 ale, ja radsej ju uspim v kociku, ako na rukach 😝 😝

Jani, ona by mi pocas dna nezaspala v postielke 😖 jedine, ze by som si lahla s nou do postele, ale to mam uz ponaucenie pri Timke,....ze nechcem takto, nakolko Timku som tak naucila uz odmala, a ked sme prisli dakde na navstevu a chcela spat, tak som musela stale ist niekam do izby snou na postel a lezat pri nej pokial nezaspala.Toto by este nebolo zle, len Timka stale ked zaspavala, tak sa drzala mojich vlasov...a teraz si predstav ...si dakde na navsteve, ides si lahnut s deckom, chyti ta za vlasy, zaspi, ty od neho sa pomaly vytratis a z izby vyjdes jak bosorka strapata 😀 😀 😀 😀 😅 😔 Taze, tak 😔

janka08
autor
29. feb 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka08
autor
29. feb 2008

peti a ty mas tiez pravdu to by sme museli mat spalnu 20krat20metrov a postielku v strede 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

junovka
1. mar 2008

ahojte 😉 😝 😝

janka08
autor
1. mar 2008

seruste 🙂 🙂 🙂

junovka
1. mar 2008

tak, dnes mame po vychadzke.Bola som s holkami v Kauflande a v lekarni, lebo vcera mi objednali pre Nelku homeopaticku masticku na zadok a pisulu 😔 ☹ dufam, ze to pomoze.Timke som tiez kupila homeo na hrdlo.
Este dnes ked mangel vstane, lebo spi po nocnej, tak chceme ist do Dargova. 😝 😉

junovka
1. mar 2008

Uvidm ako pomozu Timke+ Nelke tie homeo, a ak ano tak si objednam knizku o homeopatii. 😒 ...a asi zacnem vsetko co sa bude dat liecit homeom. 😖 🙄

janka08
autor
1. mar 2008

vlasti a kde objednas tu knohu aj my by sme chceli 🙂

junovka
1. mar 2008

nasla som na internete www.boiron.sk/literatura.htm skus tam 😉

junovka
1. mar 2008

Jani, a ty mas uz neake pozitivne skusenosti s Homeopatikou?A co vy ostatne?Mate?Ak ano, tak dajte vediet. 😉

janka08
autor
1. mar 2008

nemame ale myslim si ze homoe su lepsie ako davat malemu nejake lieky

bejula
1. mar 2008

Caute 😉 tak mi sme boli trochu von aspon z bloku do auta a naopak 😒 pocasie je hroznééé kupila som malej take topánočky, dufam, že jej nevyrastie noha skor ako bude ich nosiť 😒

baby 🙂 🙂 🙂 , chcem sa Vás opýtať nekupuje niektorá z Vás z DM-ky plienky BABYLOVE myslim, že tie 260,- stoja asi, že aké sú , lebo používam TESCO a som s nimi spokojná, len tie su lacnejsie ,????????????????? 😒

vlasti 😉 , zasmiala som sa s tym uspávaním, poznám to moja tak kope nohami a cese ma pri uspávaní, že ked vyleziem zo spálne po hodine nic nevidím vlasy - hroza a ani niekedy nemám sil vist z izby a spim až do rána 🙂

viera78
1. mar 2008

ahojte my sme drobca dali aspon na balkon tak si hodinku a pol pospal teraz ho manzel krmi,homeopatika su k telu setrnejsie my pouzivame tesco plienky a som snimi spokojna ja mam jedine od babylove vlhcene utierky.

junovka
1. mar 2008

ahoj Bei.Ja som mala raz Babylove plienky z DM, tie Jumbo pack.Su dobre, ale mysluim si, ze su drahe.A Tesco plienky mi ani nespominaj.Uz 2 tyzdne sa nevieme zbavit vyraziek 😢 😢 My kupujeme v Kauflande Wickies.Su dobre a aj lacne. 😉

viera78
1. mar 2008

je plno plienok treba vyskusat tie male ritky su kazda ina a kazdej vyhovuju ine plienky.moj maly vyskusal jedine zakazdym ine vlhcene utierky ale nic mu to neurobilo a natieram ritku infadolanom natieram mu tym aj potnicky a je to dobre.

junovka
1. mar 2008

ahoj vieri.Mala mi strajkuje, nechce spat a ja potrebujem skulturnit pribytok 😖 co robite vy?

bejula
1. mar 2008

caute 😉 😉 😉
vlasti 😉 Wickies a su dobré vravís a kolko stoja ??? my sme tiež vyskušali rozne za tu dobu, klopem, že nikdy sa mi nevyhádzala zo žiadnych, len niektoré maju slabe lepáky a tak...no mne aj vela uz nebude treba, lebo dufam ze coskoro už nebudeme musiet nosit - dufam,
ale maju aj take pre nás ? my mame 13kg inác diky Vlasti za info 🙂
Vieri ja teraz napr. mam vlhcené obrúsky z Lidlu... inak kupujem Tesco

viera78
1. mar 2008

ahoj manzel krmil drobca dufam ze sa nepobili 🙂 ,svokra nam doniesla kolace mam co maskrtit vcera som poprala a dnes sa mi nic nechce som ja ale leniva som rada ked mi drobec dovoli navarit alebo cokolvek ine vraj si to mam naplanovat ci sa pritom malom nieco da naplanovat som rada ked stiham WC 😉 .

junovka
1. mar 2008

beji.Wickies stoja tusim 379 Sk 72 ks a su od 8-19kg.Takze, kludne aj pre tvoju slecnu 😉 , zatial.Timka , ked dovrsila 2 roky, tak uz chodila na zachod, piskat.To bolo v juli a v septembri uz aj kakala.Som zvedava ako to bude s Nelkou 😕