Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

nera
2. dec 2007

ono aspoň niečo dostanete v práci, my sme nedostávali v práci nič... 😠

junovka
2. dec 2007

kde si ty pracovala,viem, ze si ucitelka, ale kde ?

janka08
autor
2. dec 2007

Vlasti a mala mala elergiu?A na co? Evi cely rok platime po 120sk a nakoniec roka dostanes smiesny poukaz

nera
2. dec 2007

súkromné gymko tu v KE na Terase, ale aspoň niektorí kolegovia boli super

nera
2. dec 2007

janka to poznám- ja som tak platila predtým keď som robila v MI, ešte skôr to bolo dobré, lebo to mala nastarosti kolegyňa, ktorá všetko možné povybavovala, ale neskôr sme dostali tiež len kupony a dosť
a tu v KE ozaj zabudla som mali sme posedenie....niekomu to vyhovovalo...

junovka
2. dec 2007

Predpokladam, ze mas na mysli Timeiku.Zacala sa prejavovat najprv atop.ekzemom, potom upch.nosa a nakoniec sme skoncili pri alergii na krav.mlieko, pele...ale,....klop-klop uz je to lepsie,alergologicka povedal, ze z alergie na krav.mlieko moze vyrast...a mam pocit, ze hadam je to pravda, nakolko uz vysledky su minimalne.

nera
2. dec 2007

a to z toho, že ste skoro prešli na príkrmy?

junovka
2. dec 2007

ono, to mas tak, ze manzel je alergik, tie alergeny scasti uz mala v sebe ked sa narodila, ale stravou sa to vyprovokovalo a zacala mat alergie takto skoro.Samozrejme, ze mozno alergicka by bola tak ci tak, ale nemuselo to prist tak skoro...a mozno v takom rozsahu ako to je, lepsie povedane bolo.Neviem ci ste ma pochopili.

janka08
autor
2. dec 2007

A ako to bolo s um museli ste skusat ktore jej bude chutit alebo chcela hned prve?

junovka
2. dec 2007

mne odporucala pediatricka najprv Sunar.Viem, ze v porodnici dokrmovali deticky Sunarom alebo Nutrilonom.Tak, sme vybrali, ze Sunarom.Sunar ju zacala upchavat, tak sme presli na Nutrilon Premium,kedze bola stale hladna, tak sme presli na Nutrilon Forte,vraj viac zasyti, ale figu.Zostali sme na Nutrilone Forte a od 5 mesiaca sme presli na Nutrilon 2+kase.

junovka
2. dec 2007

...pockaj,Jani, ty sa teraz pytas na Timeiku ohladom alergie alebo chces vediet celkovo ako sa prechadza na UM?.Nepochopila som ta 😅 Ja som ti napisala ohladom NelkY-prechadzanie na UM

junovka
2. dec 2007

kde ste?

nera
2. dec 2007

tu som, len maličká papá mliečko 😵

janka08
autor
2. dec 2007

Chcela som vediet ako mame prejst ma um:naraz alebo najek postupne.

nera
2. dec 2007

no Janka potom mi poradíš 😉

janka08
autor
2. dec 2007

Vlati tak ako s tym um????

junovka
2. dec 2007

rozhodne nie naraz Jani, lebo pre telo Marka by to bol "sok".Skus, trocha tvojho asi tak 10 minut a potom 30ml daj z UM.A za kazdym krmenim zvysuk davku UM a znizuj kojenie.Najlepsie bude, ak sa o tom poradis s pediatrickou.

janka08
autor
2. dec 2007

Ked ona vravi ze kojit a kojit ved ja chcem ale ta moja praca.Do vianoc urcite budem a potom to skusime.A nelinka ako presla na um?

junovka
2. dec 2007

Baby, kde chodite na pediatriu a ku komu?

junovka
2. dec 2007

Jani, presne takym to systemom 😉

janka08
autor
2. dec 2007

Dr.Jackova a vy?

nera
2. dec 2007

Tip Top - MUDr.Stašová aveľmi si ju pochvaľujeme

nera
2. dec 2007

A Ty?

junovka
2. dec 2007

To je v Novej?My chodime do Novej ku Podhorskej.Je strasne zlata. 😉 Obe kocky mam u nej registrovane.

janka08
autor
2. dec 2007

Aj nasa je super

junovka
2. dec 2007

a kde ste rodili?Neviem ci ste o tom nahodou nepisali vcera...ale, mne sa uz nechce tolko citat 😅 😀

janka08
autor
2. dec 2007

Ja som rodila v saci

nera
2. dec 2007

v novej 😵 aj Ty však?

junovka
2. dec 2007

Ja som obe rodila v Novej cisarakom a obe pri tom istom lekarovi 😉
Predpokladam, ze vy ste rodili spontanne, ze?

janka08
autor
2. dec 2007

Ano rodila som normalne