Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
2. mar 2008

halooooooo

viera78
2. mar 2008

ahojte kde ste vsetky 🙂.

janka08
autor
2. mar 2008

je tu niekto??????

viera78
2. mar 2008

ahoj jani aky si mala den 🙂

junovka
2. mar 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹

janka08
autor
3. mar 2008

budicek 06,05 😒 😖

bejula
3. mar 2008

my sme mali 5:55 🙂

janka08
autor
3. mar 2008

nic moc beji vsak?mala vstava stale tak?

martinabarak
3. mar 2008

6:00 😀

bejula
3. mar 2008

haha dobráááá téééma 🙂
jani nevstáva niekedy spinka do 9:00 teraz ma take obdobie... 😒

martinabarak
3. mar 2008

Bejula ty uz mas velku krasavicu, co? 🙂 Prespi ti uz celu noc, alebo este papka ?

bejula
3. mar 2008

no mas pravdu, že uz sme velke, ved tak sa tu niekedy hlupo citim medzi Vami ze nemam co pisat, ale budem radsej tu na terase ako niekde inde 🙂 🙂 🙂 vies co aj moja ma noci ze nespi a pyta mlieko ale to jej davam len do poharika trochu ale to nebyva casto, my uz prespime celu noc 😝 ale mne nespala do roka a pol celu noc a ked som kojila tak to som len vkuse sa tocila ponad nu s prsiami....ked spala medzi nami 😢

martinabarak
3. mar 2008

A ako si dlho kojila, ten rok a pol ?

bejula
3. mar 2008

rok a to koli tomu, že mi nespavala ☹ a ja som velmi chudla... 😉

veve88
3. mar 2008

ahojte dievcata,
prosim vas, nechodi niektora z vas k detskemu lekarovi na rastislavke? potrebujem surne pediatra, ale ziadneho nepoznam a tam by mi to velmi vyhovovalo...
dakujem!!!

martinabarak
3. mar 2008

Aj ja kojim, no neviem si predstavit ako to bude ked prestanem, to si presla na UM? Teraz papame kezde 2 hodky, posledna 2 dni kazde 3 🙂 co je daco lepsie, ni uz by to chcelo dlhsie 😒

bejula
3. mar 2008

ja chodim na Rastislavovu ku Dr. Fockovej a som spokojná 😉
ano, hned som presla na UM samozrejme ze som to skusala popri kojeni no pri Bianke nebol problem, jej bolo jedno ake a vobec sa mi netahala, fakt zo dna na den, len v noci som jej dala este potihnut ked chcela

martinabarak
3. mar 2008

Ja mam na Tatranskej, Dr. Kovacikova, velmi zlata... 😉

bejula
3. mar 2008

ja si myslim, že Dr. pre deti by mali byt mile a samozrejme odbornicky 🙂 bola som vešať prádlo a myslela som , že je teploooooo 😠 v byte vyzera byt pekne teplo, ale vonku je chladno 😢

viera78
3. mar 2008

ahojte my sme uz vstali od 6.00 zas ho nieco trapi dali sme ho na brusko a hned stichol a aj zaspal to je take hrozne ked neviem ako mu pomoct ja si dam bylinkovi caj a je mi dobre davam mu feniklovy ponom prdka ako najaty.

martinabarak
3. mar 2008

Info 😉 : fotozosit 26str. v marci za 99,-Sk cez DMdrogerie na http://www.cewe-fotokniha.sk/photobook.php
Oplati sa 😉

martinabarak
3. mar 2008

😀 Vieri, to nevadi, ze prdka, hlavne ze mu to robi dobre 😀

viera78
3. mar 2008

my sme si dali urobit svadbu do toho fotozosita vtedy to stalo 99,potom ze to zdrazelo na 299 ja som snim spokojna.

bejula
3. mar 2008

a to je co??? 😒 a kde je Tatranská ? ☹

martinabarak
3. mar 2008

Tatranska je nedaleko Tip-Topu. Bejula, to je taky zositok, kde si povyberas plno foteciek s roznymi pozadiami a spravia ti ho. Je to mile, ako mala knizocka, ked sa chces pochvalit malou a mas to stale v kabelke 😉

Vieri, v septembri bola tiez akcia a dali sme si ju robit 2x pre babicky a pacila sa.... Takze vieme ako to vyzera 😉

martinabarak
3. mar 2008

...zabudla som napisat, ze pre babicky tam bol Sebastianko.....

bejula
3. mar 2008

no super, diky tak to musi byt krasne... 😉 😉 😉 cize v DM-ku to maju?

viera78
3. mar 2008

martinabarak mas pravdu ze je to dobre nemusis vlacit cely album,chudatko obcas sa vlastneho prdkania zlakn neviem ci mu to robi dobre place od rana ako najaty.

martinabarak
3. mar 2008

Musis si kliknut na tu adresu, a tam si stiahnut softvare, v ktorom si to vytvoris cez DMko 😉
Je to aj zabavka, ked mas trochu casu....

bejula
3. mar 2008

ďakujem pekne 😉 super, urcite to urobim, lebo bambulka, ked uz vsetci sme dnes vstali tak skoro,., tak pojde spat skor a vtedy som na nete a relaxujem 😎 co budete dnes robit , pojdete aj vonku???