Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
7. mar 2008

to hej lebo oni su jak nepricetny a bohvie co by z nich vyliezlo keby sa k nim ozvala a bianka uz vsetko rozprava??

bejula
7. mar 2008

no vravia mi, že rozpráva dosť 😉 pekne vie si už pýtať, vie čo chce, no musime si dávať pozor čo hovoríme, niekedy v telke zopakuje posledné slová či vo filme al. inde 😉 niekedy povie tak, že ja mám problém čo chce, ale ako raz začne rozprávať tak stale viac a viac, minule v obchode taolko rozpávala a potom aj doma... 😒 , že u nás telka sa vobec nepočuje 🙂

janka08
autor
7. mar 2008

to musi byt zlate 😵 😵 😵 ja sa tesim ked marko zacne to svoje GE

junovka
7. mar 2008

uz mi od vcera vlasy stavaju dupkom 😖 ....Nelka vcera ked sa postavila, drziac sa gauca, jednou rukou uz manipuluje v stoji a ....vcera sa mi pustila 😝 😝 😝 par sekund stala uplne bez drzania,lebo si daco prekladala z ruky do ruky.....mam dost 😕 😕 tak sa bojim, aby nespadla dajako nestastne, ale.....zaroven som aj rada 😵 😵 😵

bejula
7. mar 2008

jani 😉 fakt to je zlate 😉 tie prvé reči deťúrencov... 😅
vlasti, len tak ďalej 😉

martinabarak
7. mar 2008

Ahojte 🙂 .

martinabarak
7. mar 2008

Jani, Sebastianko zasa mrmle, ze baaba, baba, raz bolo aj ge 😀
Ked sme boli vonku prvykrat,tak ze sedel v kociari, tak bol taky stastny,ze vidi inych ludi a na kazdeho sa usmieval a mrmlal 😀 Akurat jedna babka sa ku nemu ozvala a potom ked sa uz nik neozval tak stichol... chudacik moj...nechcel sa s nim nikto rozpravat ☹ 😅

janka08
autor
7. mar 2008

vrtula my uz vstala mati este si nedavala maleho sediet v kociary?

martinabarak
7. mar 2008

Prvykrat asi tak pred 2 tyzdnami. Dovtedy pekne lezkal a zaspal, no potom sa zacinal dvihat a nechcel spat...

junovka
7. mar 2008

citali ste temu Detske piskoty?Ktore ste uz vyskusali, ak ste vyskusali uz a ktore sa vam pozdavaju najlepsie?

martinabarak
7. mar 2008

Hej bola som kuk, ale mi este nepapame mucne jedla....Este pockame mesiac - dva....

martinabarak
7. mar 2008

...inac tie slatinske vyzeraju byt podla ich stranky celkom o.k. pre babetka....a ktovie mozno si robia taku reklamu na prilakanie zakaznikov....No mna by presvedcili 😀

janka08
autor
7. mar 2008

vlasti a kde si kupila tie piskoty???

junovka
7. mar 2008

Jani ktore? 😕

viera78
7. mar 2008

ahojte ja od rana upratujem na vikend cakame navstevu,tak sa manzel staral o drobca moj ma len 3mes.ale uz som kukla par stranok o prikrmovani cim by sa malo zacat ja neviem trochu sa toho bojim dat mu mlieko je jednoduchsie.nas maly tiez uz pomaly gagoce,ked je hladny tak gin,gin.male deti ked zacnu rozpravat tak je to podarene clovek sa natom musi smiat.

junovka
7. mar 2008

vieri, len s tym prikrmovanim sa neponahlaj.Mas cas na 5 mesiacov. 😉

junovka
7. mar 2008

....ale uz teraz, ak nemas, tak si kup alebo objednaj casopis Special Mamam a ja o vyzive deti. 😉

viera78
7. mar 2008

junovka ja sa neponahlam ale mam uz nejake recepty od sestry.

junovka
7. mar 2008

ok 😉 zbieraj , ak sa da.

Nasla som:www.vseprozdravi.cz 😀 😅

viera78
7. mar 2008

dneska som vestica moj manzel zas zabudol vypnut plyn ked dovaril ja som mu predpovedala ze vyhorime raz no moze mat niekto taku sklerozu ja mam dost ja vzdy aj ked niekam ideme skontrolujem cely byt a dobre robim.

monikaaerik
7. mar 2008

baby nejdete niektora von?

monikaaerik
7. mar 2008

o.k.tak mi ideme,krasny den,papa

monikaaerik
7. mar 2008

my ideme,oprava

martinabarak
7. mar 2008

Tak mi sme uz boli vonku od obeda a spali az do tretej 🙂 Mamka dostala v meste tulipanik 🙂 rozdavali, ze cassovia praje vsetko dobre k MDZ 🙂 ...potesilo.... 😅

petka.m
7. mar 2008

Maťka aj my sme dnes boli v meste, ale tulipánik sme nedostali, lebo sme sa vždy nejak míňali. Ved ak budeš chcieť, môžme sa niekedy stretnúť, ja som v meste za 10 min. 😉

janka08
autor
8. mar 2008

pekny ale uprsany den zien 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

junovka
8. mar 2008

ahojte 😉

Kedze od manzela som nedostala nic na MDZ, tak aspon vcera sa mi usiel tulipan v Kauflande 😀

Co mate nove?

junovka
8. mar 2008

inak, ja MDZ neuznavam, len Den matiek 😵

janka08
autor
8. mar 2008

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 .....

junovka
9. mar 2008

no toto!! 😕 😕 😕