Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
14. mar 2008

tak to neviem 😕 😖 ale este sa nam nieco take nikdy nestalo 😨

viera78
14. mar 2008

aj nas maly ma obcas prekvapi ako aj dnes rano vyzeral vystrasene a plakal o dusu horko tazko som ho utisila.

janka08
autor
14. mar 2008

inak ja som dala malemu pocicat o 00,45 a ked potom zaspal tak spal bez pania az do 06,30 viery a o ktorej ste vstavali.vlasti a uz sa to zlepsuje s tym kaslanim

petka.m
14. mar 2008

Ahojte, ešte dodatočne ďakujeme za včerajšie gratulácie 😉 .
Včera sme boli na poradni, všetko OK, malá meria 79 cm a váži 9300g. Dr. bola spokojná, tak som rada.
Inak už máme tretí zúbček a včera sme Jani mali to isté, Dianka sa zobudila s takým krikom že až. Ale jej ide zúbok, tak to určite z toho. Dúfam, že sa čím skôr prereže, aj dr. vravela, že už by každú chvíľku mal výjsť...

viera78
14. mar 2008

uz 4den je hore o 4:30 co sa mu zle dycha potom sice este zaspi ale dnes sme uz o 6:00hore.

janka08
autor
14. mar 2008

marka zobral krsny na prechadzku 😵 😵 😵 peti horny???

petka.m
14. mar 2008

áno jani, horná jednička a tá druhá je ešte neprerezaná.

janka08
autor
14. mar 2008

a cim jej mastis dasienka???

petka.m
14. mar 2008

inak včera mi dianka za celý deň naspala, len hodinku 😨 . toto sa nám ešte nikdy nestalo, viete si určite predstaviť aká bola večer zlá 😖 , moja zlatá.

petka.m
14. mar 2008

janka babydent-om, to je celkom pomáha.

janka08
autor
14. mar 2008

my mame nejaky calgel.inak marko my teraz doobedu tiez toho vela napospal tak dufam ze cez obed si pospinka 😵

petka.m
14. mar 2008

dianka mi ešte nespala vôbec, dúfam, že dnes budee spinkať viac ako hodinku. a na štvrtú idem ku kaderníčke, tak manžel si potom užije 😉 , aspoň si to vyskúša 🙂 .
a calgel nieje náhodou sirup jani?

petka.m
14. mar 2008

jaaj vlastne nie to je gel, že?

janka08
autor
14. mar 2008

ja som slubila drahemu ze mu marka zverim v nedelu tak aj on bude mat prilezitost na rod.povinnosti 😅

junovka
14. mar 2008

vidim, ze sa tu bavite o spani.Vcere Nelka za cely den spala 20 minut, aj to cestou ku lekarovi 😠 😠 😠 a dnes...konecne teraz zaspala od 7.30h.Totalne ma ide rachnut 😠 😠 😠 Nechapem co to vsetko ma vlastne znamenat. 😕
Inak, Peti, ten Babydent je dobry.Raz som pri Timke uzila 🙂 Ked pojdu aj Nelke zubky tak si ho znova kupim 😉

janka08
autor
14. mar 2008

inak nas marko je asi hyperaktivny on nemoze v klude vidrzat ani jednu minutu 😀

junovka
14. mar 2008

...ja si o Nelke tiez to myslim 😒 ....tak sa necham prekvapit 😉 😖

petka.m
14. mar 2008

tak baby ja mám pocit, že mne Dianka už asi len raz za deň bude spať. Lebo dnes tiež ešte odkedy vstala, tak nespinkala a ani nato nevyzerá, že by chcela 😀 .
ani si neviem nič porobiť..., no ale s tým rátam že čím bude staršia tým menej bude spinkať.

janka08
autor
14. mar 2008

peti a to staci ked ma 9mesiacov raz denne???? 😕

petka.m
14. mar 2008

určite nie, aspoň podľa mňa. ale snáď to tak nebude, možno teraz má len také dni, že sa jej nechce veľmi spinkať. lebo niekedy aj 4 hodiny mi cez deň pospinká, možno je to kvôli tým zúbkom...

janka08
autor
14. mar 2008

niekedy toho ani marko velmi nepospi 😠 a tiez vidno ze by si aj pospal ale asi nevie spinkat dnes zjedol cely obed a bolo mu malo ☹ raz vela raz malo 😨

petka.m
14. mar 2008

môj zlatý 😀 . a koľko mu zvykneš urobiť na obed? mne Dianka takých 250-300ml spapá na obed.

petka.m
14. mar 2008

huráááá už konečne zaspinkala, som jej akurát dovárala obedík, tak som ju dala do postielky a ked som prišla tak už spinkala. som zvedavá dokedy...

janka08
autor
14. mar 2008

a ake mnozstvo je to tych 250????

petka.m
14. mar 2008

no ja ked malej mixujem papu, tak mám takú nádobku, na ktorej je aj odmerka. preto viem, koľko asi spapá. ale ked sa pozrieš na markovu fľašku tak tam zistíš koľko je tých 250 ml 😀 . takže plná miska 😉

janka08
autor
14. mar 2008

tak priblizne je to asi 250 niekedy viac.peti inak od vcera som na teba myslela lebo marko zacal nejak vymyslat s mliekom.dianka uz pije????

petka.m
14. mar 2008

áno janka, konečne mi začalaa...Háčik bol v tom, že ja som jej dávala do mliečka Nutriton, to je na zahustenie, aby negrckala, lebo mala reflux. No a jej už to s tým nechutilo asi, lebo ako náhle som jej urobila mliečko bez toho, tak odvtedy mi vždy všetko vypije. A ty mu koľkokrát dávať UM a koľkokrát MM?

janka08
autor
14. mar 2008

rano mu dam cicat a potom aj um poobede okolo druhej ked vstane tak um a vecer tiez um v noci cicka.a vy kolko krat pijete za den mliecko?

petka.m
14. mar 2008

janka my len 2x, rano a večer a na olovrant jej dávam nemliečnu kašu a tá sa robí s mliečkom.

petka.m
14. mar 2008

a čo robí marko, spinká ti teraz?