Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

martinabarak
7. apr 2008

Evi a buduci manzel bude za tebou chodit do Ke ? A kedy mate tu svadbu ? 🙂

janka08
autor
7. apr 2008

nie zajtra mam ranku a tak na striedacku

junovka
7. apr 2008

Nemate daktora z vas neaky recept na Citronovy kolac??Mam strasne nanho chut.V poslednej dobe furt by som piekla dajake kolace 😀 😀 😅 😕

bejula
7. apr 2008

Vlasti nestíhačka, lebo dováram, ale skus www.recepty.sk al. www.receptár.sk 😅 dúfam, že ti to pomôže, ja to tak robim 🙂

evicka1
7. apr 2008

No tak este neni presny termin, lebo nevieme najst volny kostolik , ale volala som si do domu sv.alzbety a tam sme predbezne dohodnuty na 31.5... no uvidime... No urcite bude chodit ale len raz alebo dvakrat do mesiaca na vikend... co nieje ziadna slava... boze ja som z toho vsetkeho akosi sklamana... a deprimovana... je to blba otazka ale ked ste boli vy tehotne nemali ste depresie? alebo nie depresie ale take stavy, ze sa vsetkeho bojite vsetko vam pride ze to tak nema byt.... alebo to som jediny blazon ☹

junovka
7. apr 2008

depky v tehu su normalne 😉 inak, vitaj Evi 😉

junovka
7. apr 2008

inak z Polova poznam niekoho.Ty si rodena z Polova?Mam na mysli, ci byvas od narodenia v Polove, alebo ste sa tam zbudovali?

evicka1
7. apr 2008

Dakujem... a dufam, ze tie depky skoncia velmi velmi rychlo..., lebo ma z toho porazi ☹ no ja som polovcanka ako poleno... Moj ocko sa tam narodil , potom si zobral mamku a po case po dvoch surodencoch ktory ma predbehli som sa narodila ja 😝 v polove som cely zivot...

junovka
7. apr 2008

teraz byvas s vasimi?Inak, tie depky a zmeny nalad zvyknu, resp. budu tvoj spolocnik pocas celeho tehu 😉

evicka1
7. apr 2008

jezis maria nestras... nie nie...teraz byvam v prahe s priatelom... ja sa domov prestahujem az ked budeme cca v 30tt... koho poznas z polova?

junovka
7. apr 2008

Evi 1 , mas IP 😉 🙂

martinabarak
7. apr 2008

Evi ja som v tehu vobec nemala depku, je to individualne. Len, ked sa maly narodil, tak to zacali ine strachy a pocity 😉

evicka1
7. apr 2008

o boze... preco prave mna to muselo postihnut ☹ este k tomu mi je furt blbo a moja naj kamoska je zachodova misa...hoc uz po menej ale modlim sa nech to uz skonci... a nech uz je prcko na svete... 😅

nera
7. apr 2008

Ahoj Evi, neboj všetko prejde a teš sa z toho, že máš v brušku babo, užívaj si tento stav, lebo o chvíľu už bruško nebude a bude Ti za ním smutno....a tie depky si nevšímaj...akús to prekonať...
Ja ani neviem spočiatku som ich aj mala, ale potom mi bolo strááášne zle a keď to prechádzalo tak mi presne uprostred tehu zomrel ocko 😢 .....takže ver, že to môže byť aj horšie.....

evicka1
7. apr 2008

tak to co sa stalo mi je velmi luto... ☹
na 100% viem, ze mi za bruskom luto nebude...uz to chcem mat za sebou... sebec 😅 juuuj...tolko veci na raz...

nera
7. apr 2008

evi to hovoríš teraz....ale je to niečo krásne keď ucítiš prvé pohyby.....niečo úžasné a jedinečné....aj keď neskôr to už budú riadne kopance aj tak to bude to najkrajšie na svete - teda aspoň pre mňa to bolo a teraz je moje slniečko 😵 😵 😵

junovka
7. apr 2008

suhlasim S Evkou/nerou/. 😉

evicka1
7. apr 2008

ja tomu verim a mozno aj zmenim nazor ale ako sa poznam tak asi nie... No najhorsie na tom je , ze ja by som sa z toho bruska aj tesila ale nechcem vyzerat ako "slon"... tym som nikoho nechcela urazit... to neberte tak... urcite je nadherne ked ta to jemne kopka a ked sa snim rozpravas a hladis cely den cez brusko a predstavujes si ako vyzera 😉
a hlavne sme pozerali v skole ked som bola mensia porod a myslela som ze tam umriem 😀 to musi byt bolest... uz to fakt chcem mat za sebou a uz tlacit kociarik... 😀

junovka
7. apr 2008

bud radaEvicka, ze len vracias.Ja som pri Nelke do polovicky tehu lezala v nemocke koli krvacaniu, same bolestive injekcie kazdy den mi pichali, aby babo mi udrzali, nakolko stale mi hrozil potrat.Tkaze, hore hlavu 😉 😉

nera
7. apr 2008

Evka - neber to tak, že vyzeráš ako slon, veď predsa každá tehuľka je krásna, no a čo, že som pred tehu konečne schudla tak ako som chcela a v tehu som strašne pribrala a teraz zas, lebo chcem čo najdlhšie kojiť, čo je predsa najdôležitejšie - aspoň pre mňa je to zdravie dieťaťa, to chudnutie to príde potom keď moje mliečko už nebude potrebné....ale každý má iné priority....a že pôrod môže byť bolestivý.....zasa budem hovoriť za seba - akonáhle mi doniesli maličkú necítila som žiadnu bolesť len velikánsku radosť, že je v poriadku a že je už tu pri mne 😵

evicka1
7. apr 2008

no to ja som v nemocnici nebola len doma som furt...od zaciatku tehu ☹ uz mi z toho sibe... kazdy si praje to co nema... ja viem, ze vracanie nieje az tak hrozna vec ale aj tak to je desne...som myslela, ze pride 12tt a koniec... ze mi bude fajn.. pohoda, ze budem moc medzi ludi... no omyl...som si to predstavovala inac... bratova slecna ked cakala babo tak jej vobec nic nebolo... ja mam pocit, ze si to "vyzieram"poriadne... no hlavne , nech je zdrave...

evicka1
7. apr 2008

no nieje moja priorita byt chuda, ale cely zivot som ako sparatko a teraz? je to taky nezvyk... hoc este nic nieje velmi vidiet ale... ja chcem tiez zdrave babatko to je jasne to chce kazdy... nechcem vyzerat ako neaka svina co si potrpi len na tom ako vyzera to nie... ale je to vsetko nove a svojim sposobom pre mna divne... no to je jedno... Nebudeme tu rozoberat moje myslienkove pochody lebo vsetky by ste mohli skoncit s depkami ako ja 😀 😀 😀 😀
ale nie.. zartujem... verim, ze ako nahle ti donesu miiminko tak je ti vsetko jedno ci ta nieco boli... ale to pred tym nez ti ho donesu... auuuuuu auuuua

junovka
7. apr 2008

a nemas dajake fotecky ako tehulkujes a svoju fotku?aby si dala tu na net.Nechodis medzi Septembrovky 2008?

Nerka, Evi prepac, ale budem ta musiet takto volat, aby sme sa vedeli rozpoznat....nemas dajaky recept na citr.kolac??

nera
7. apr 2008

Vlasti - citron je kyslý....my sme na sladké, takže prepáč, ale nemám taký známy, ale mám stráááášne veľa receptov možno tam mám, ale teraz už vstala moja princeznička, tak o chvíľku možno nájdem 😉

evicka1
7. apr 2008

fotky zatial nemam ziadne... 🙂 len drobceka z 9tt a z 13tt... a nejde mi scener... tak musis chvilocku vydzat... nieco tam urcite hodim... no medzi septembrovky chodim len tak nakuknut...ale aktivne sa nezucastnujem rozhovoru a ani neviem preco.... a ja robim podla tejto stranky recepty... tak skus
http://recepty.mraveniste.cz/detail.php?detailr...

petka.m
7. apr 2008

😕 😕 😕

martinabarak
7. apr 2008

😕 😕 😕

🙂

monikaaerik
7. apr 2008

Ahojte dievcata,
znova vas prosim o nazor.
Moja Emka uz spi od 18:45.
Neviem ci robim nieco zle, ci sa jej meni rytmus,ci co,ale u nas je to so spanim takto.Rano vstava 6-7-8,podla toho kedy ide spat,ale zajtra rano to bude isto pred 6, potom do obedu spinka este 2x a po obede zvykne este 2x a ked ten druhy je skoro hore,ako napr.dnes o 15:47 vstala a potom do vecera je jej dlho,lebo tak 1-1,5 je fajn potom uz je mrzuta tak ze aj keby som ju chcela dat spat nebude. Co robit,aby chodila spat neskor?
Pochopili ste ma? Aky mate nazor na tu knihu,,kazde dieta sa vie naucit spat"?
Evicka vitaj, aj my sme septembrovky ale 2007.a nie je nejaka tema slovenskych tehuliek v Prahe? Ale kludne mozes aj tu snami, my sa iba potesime. 😉 A nebud smutna,to prejde,najdi si nieco co ta zabavi 😉

junovka
7. apr 2008

dnes pusto 😖

monikaaerik
7. apr 2008

co Vlasti vsak ja som tu