Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

martinabarak
13. máj 2008

My sme mali vzorku dakeho kremu od koznej lekarky, ze na citlivu plet, no ked som nim natrela Sebastianceka, tak mi smrdel este aj tri dni potom .... 😒

martinabarak
13. máj 2008

vzorku Biodermy mi vypadlo......

junovka
13. máj 2008

podla mna na znacke vobec nezalezi, pretoze vacsinou kazda opalovacia znacka ma v podstate rovnake zlozenie.Preto su take drahe, lebo spotrebitel plati, len za znacku.Dolezite je, aby opal.krem mal UVA a UVB, ochranny faktor, popripade odolny voci vode a piesku, ktory ja budem chciet, aby mal, nakolko planujem Nely rochnit v bazeniku na chate 😉
Inak, neviem ci ste pozerali Magazin test, kde testovali rozne znacky plet.kremov a prave tie najdrahsie boli najmenej kvalitne.Takze, podla mna je to asi tak so vsetkym 😉 🙂

bejula
13. máj 2008

🙂 ahojte, no mi práve spinkáme boli sme vonku, paráda boli aj iné deti, super bolo 😎 😎 😎 prišli sme po dvoch hodinách a po výdatnom obede, mi Bianka zaspinkala a ako pozerám aj vonku prší, takže poobede uvidíme, čo bude vonku 😒

VLASTI 🙂 áno, ja mám ten bicyklík, ale bez striešky, máš pravdu v tom, že potom si dieťa bucha kolienka do riadiaceho panelu, práve som uvažovala, že ho dám asi ku starým rodičom, nejak ho nepoužívame, ale predať ešte nechcem, lebo mi sme ho používali ked mala asi 14-15 mes. ale tým, že je tam ta ohrádka, tak si myslim, že aj skôr sa tam da dať, ináč teraz na balkone sem tam sadne ale ešte s pedálmi nejak sa jej nechce 😒

čo sa týka krému, moju stale chyta pekne do hneda, ale treba hoc aj vonku idete len chvíľu do auta treba natrieť tvár, neskor ked budu ručky holé, nožičky, na to su a tiež ja som min. roku kupila veľké balenie NIVEA pre deti, na buduce budem vedieť stačí aj male balenie aby sa spotrebovalo

PETI 😉 DARčEK NA ROK no moja dostala odrážadlo 😉 , ale iba take po byte, kočiar 😉 je tiež vhodný, puzzle 😉 na skladanie , vyberanie, knihy - zvukové, normálne pozerám po izbe a neviem čo ešte dostala, ked pridem na to, tak napíšem

martinabarak
13. máj 2008

Este mam jednu otazocku, zaujima ma dokedy treba detickam zakrivat vonku uska ciapockou. Vcera som videla asi 4-5 mesacne babo, co niesli na rukach a na hlavke nic...A ja furt, ked Sebastianovi trci ucho, mu ho skryvam..... 😨

bejula
13. máj 2008

ked fuka vietor treba mať ušká prikryté, ja mojej dávam teraz tu šatku, ale uška sú pod čiapkou, takže MATA 😉 ked už bude teplejšie lebo teraz len začina teplo, tak potom sa nosia klobúčiky al. šiltovky , rob ako uznáš za vhodné 🙂 to vlastne nielen koli vetru ale hlavka musi byt prikrytá aj koli slnku - úpalu, to dieťa muselo mať hrivu, lebo mi až teraz mame hustejší porast - vlasy na hlavke 😀

martinabarak
13. máj 2008

Kvoli slnku mi je jasne, len o uska neviem....bo tuto v Ke stale fuka silnejsi vietor, tak uvidime, ked bude teplejsie....
Ideme teraz vonku, tak zatial paaaa 🙂

janka08
autor
13. máj 2008

dianke vsetko najlepsie prajeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

junovka
13. máj 2008

TAK SME DOMA 😒 Skoda, lebo sme sa stretli s Jankou a Markom a zacalo prsat 😠 😖

junovka
13. máj 2008

Evi, teba som sa chcela opytat....hovorila si, ze mate doma hojdacku....a zvykne sa Dianka hojdat aj okolo 20h?Pytam sa preto, lebo asi predvcerom, alebo dakedy som pocula zvlastne skripanie-proste jak sa hojdacaka hojda a myslela, som si, ze mycka mi skripe, lebo akurat som ju mala pustenu.Nic v zlom 😉 aspon viem, kedy sa hojdate 😀 😀 😀

janka08
autor
13. máj 2008

vlasti stihli ste dojst domov?

junovka
13. máj 2008

Jani, stihli.Este som stihla aj pradlo z balkona zvesit 😉

janka08
autor
13. máj 2008

moje pradlo je este na snurach 😠 od marko sa nepohnem ani na krok bo hned murci ale ked je s babkou alebo s niekym inym vraj je to zlate dieta. a ked sa zjavym tak sa vraj zmeni a je zly.zevraj je pri mne rozmaznany 😨

janka08
autor
13. máj 2008

a boli ste sa niekto ockovat proti pneumokokom lebo my ideme zajtra

junovka
13. máj 2008

my ideme koncom juna

martinabarak
13. máj 2008

Caute, tak my sme burku preckali v tescu a ten maly nezbednik tam niekde musel zahodit flasu Avent s dzusom, tak ma ide porazit 😠 . Vobec netusim, kedy ju a kde mohol vyhodit, este viem, ze ked ju hodil pod regal, tak som ju dala pod deku v kociku a odvtedy neviem.......
😖

nera
13. máj 2008

Vlasti - len na rýchlo, my sa hojdáme dosť často a kedykoľvek, ale predvčerom večer bola nedeľa a to išlo Lets dance a to maličká najprv vystrájala a potom sa kúpala a potom sme už boli len v posteli....takže neviem či to je ono....

junovka
13. máj 2008

dala som par novych, poslednych foteciek do roka ☹...potom uz len od roka 😉

bejula
14. máj 2008

😎 😎 😎 krásne slnečné ráno 😎 😎 😎

VLASTI 😉 tie úsmevy sú rozkošné 😉 pekné fotky, ja som minule dávala a mi napísalo, že sú veľké 😒 musi sa manžel pozrieť na to 😠
🙂 🙂 INÁČ BABY, AK DÁVATE NOVÉ FOTKY TAK NAPÍŠTE, ŽE STE DALI DO ALBUMU 🙂 🙂

MAŤA 🙂 TO MI JE ľúto toho fľašu, ja tiež som stale bola naštvaná, ak sme niečo stratili, alebo zabudli, niekde, naposledy u DR. plyšovú hračku, hned som volala, že je obľubená a ked prídeme nabuduce, tak si ju zoberieme a dostali sme ju naspäť 😝

doobedu ideme vonku, lebo poobede asi bude búrka al. pršať ☹ a vy ???????

martinabarak
14. máj 2008

Dobre ranko.

Aj my musime ist vonku este pred obedom, aby nas zasa nestretla burka no neviem ako to stihame....

janka08
autor
14. máj 2008

ahojte tak my sme sa boli doobedu ockovat a teraz letim do prace.vecer kuknem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martinabarak
14. máj 2008

... 😕 ...

junovka
14. máj 2008

Ahojte 🙂

Dnes sme boli na 2x vonku.Poobede okolo 14h a potom este po 16.30h.Stretli sme sa z Monikou, ale len na skoko, lebo Emka bola hladna a potom sme sa stretli s Markom, s ktorym bola babka vonku 😉 Inak, krasne uz chodi za rucicky 😵 😵
Moja Nely len by behala a behala a mne vlasy dupkom stavaju, lebo sa bojim padov na beton 😝 😔 Timeika sa ucila korculovat-ju mal na starosti manzelik 😉 ...podelili sme sa o deticky 😀 😀

bejula
15. máj 2008

😎 😎 😎 krásne ráno 😎 😎 😎
dnes nás čaká trošku deň s plným programom, nechceli by sme vynechať doobedu isť von 😉 , varenie, pratanie, chcela by som isť ku kaderníčke 😝 dufam, že to uskutočním 😉 prídu aj starí rodičia tak uvidime ako to všetko skĺbime dokopy 😅

VLASTI 😉 škoda, že vonku chodite v inom čase ako my 😒

NERA 😉 haloooo kde si ???? nechodíš ani ty von v tom čase ako my ????

martinabarak
15. máj 2008

Dobre ranko. My ideme tiez von, ale do mesta, kde asi vy nechodite. A kam ides ku kadernicke. Ja som tiz bola v utorok v kadernictve Anna. Sa mi zda, ze aj ty si tam chodila. 😉

junovka
15. máj 2008

ahojte
No baby, na druhy tyzden sa tiez chystam ku kadernicke, len este niesom si ista ci to naozaj chcem 😝 😀 ......a rada by som sla znova uz ku kozmeticke 😝

Beji, a o kolkej vy chodite vonku????

junovka
15. máj 2008

chcela som sa vas opytat, ....tie ktore uzivate Avent cumliky na flase...ake cisla uzivate???Viete, ja by som potrebovala kupit c.1, ale predavaju ich po 2 ks, a tak som myslela, ci by z vas niekto nechcel kupit tiez jeden kus....proste kupila by som cele balenie-2 ks a jeden by som vam predala , samozrejme cena napoly.Lebo mne sa uz neoplati kupit 2 ks ...a rada by som jej uz vymenila za novy .Vdaka

petka.m
15. máj 2008

Ahojte babule, tak to máme ale počko... 😠 . Ešte šťastie, že sme dnes išli vonku o 13,30.
Vlasti my jednotku vôbec nepoužívame, takže ti nepomôžem ☹ . Na mliečko nám vyhovuje č.4 a na čajík č.2 😉 .

monikaaerik
15. máj 2008

Ahojte baby,
my sme s Emkou prekonali 6tu chorobu, ale uz dnes to bolo o.k.tak sa tesime,lebo sa priznam od piatku pol noci mam dost,najprv teploty,a ta emkina mrzutost, ruky mam ako rambo,lebo jedine na nich bola ako tak ticho. na noc sme brali diazepam,lenze emke ucinkoval opacne, chuderka by tak spala,ale iba ruckami a nozkami metala.proste otras dni,ale uz je to za nami, a zabudla som dodat,ze aj hnackovala,tak berieme probiotika a prestala, pre zmenu dnes nekakala.
Bavili ste sa o opalovacich kremoch, tak ja som kupila Emke Seba med 30.Len je dost husty,kym ho emke roztriem,tak to trva.
Vlasti,my mame Avent,ale nepouzivam,tak ani neviem aky tak je cumlik, sem tam je ho dam,ked sa jej cka,ale ona sa s cumlom iba hra.Tak ani ja ti velmi nepomozem.
Tak sa zatial majte a prajem dobru noc.papa

bejula
16. máj 2008

😉 dobré ráno 😉
no bola som u kaderníčky, boli tu aj starí rodičia, takže deň prebehol ako som si želala 😉

VLASTI 🙂 no my chodime doobedu o 10:00 -10:30 do 12:00, v lete to budem musieť nejako zmeniť, lebo už teraz na obed je niekedy veľmi teplo. Doobedu, lenpreto lebo nie je vela deti na ihrisku ale cez leto asi to isti poobedie a niekde v chladku, za mojim blokom je v lete chladok, takže asi tak.
Včear ako sme boli na ihrisku, bola tam aj škôlka, Bianka mala taku radosť, že sa môže šmykať s nimi, aj hned učiteľka im povedala, že je tu male dievčatko, hned mala kamaratky, hned jedno dievčatko mi hovorilo, že oni maju 11 mesačné bábo, velmi zlate deti aj som dala pokec s učiteľkou, velmi príjemná 🙂

MATA 🙂 no ja teraz chodim do Carefuru, lebo tam kde si ty bola tak ta Stanka je na materskej 😒 , aspoň si myslim, alebo už robi ???????? a ako si dopadla s účesom, lebo ja som velmi spokojna, i ked som išla s tým, že chcem na krátko ako viktoria bekhem ale , hned kaderníčka " preboha, ved to maju cele Košice " ale ten účes čo mam, mi ide najlepšie lebo mam ťažké vlasy 😉 a ty chodiš do mesta z Terasy ???a tam sa prechádzaš po Hlavnej, ano?

PETI 🙂 A VY AKO TRáVITE DNI ???? 😉