Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka1874
31. aug 2010

škoda že sa tu nenájde mamina čo dáva dieťa do škôlky na Hronskú mali by sme kamošku Humenská je pre nás dosť ďaleko

eviqa
31. aug 2010

ahojte, tak aj ja sa pridávam , ak môžem. Tiež bývame na GUdernovej, máme ročného beťára, dalšieho v brušku a tiež tu nikoho nepoznáme. Tak svitla nádej? 😵

vierka3
31. aug 2010

@janka1874 ahoj Janka, inak super napad dat deti do kopy este pred tym ako idu do skolky, a tak tam uz od zaciatku maju kamarata a nie su tam spolu ;).
@eviqa Ahoj Evka, vitaj aj v tejto teme ;) Uz sa len stretnut nazivo 😎

eviqa
31. aug 2010

@vierka3 😉 😀 dík, tak možno to niekedy vyjde. 😉

watergeenie
1. sep 2010

Jeeej, to je super, ze to tu tak ozilo, my sme od vas trosku dalej, na Jazminovej,
@dianocka to sme susedky 🙂

@eviqa Gratulujem k brusku a ticho zavidim 🙂 😉

dianocka
1. sep 2010

@watergeenie,fakt?a chodis s malym na ihrisko?ste este v kociariku?lebo podla fotky rozmyslam a rozmyslam,ci som ta videla alebo nie.

edusik
1. sep 2010

@watergeenie aj my sme z Jazmínovej, zvláštne že kočíkujem stále sama... teda ešte s jednou pani, ale to je babička

dianocka
1. sep 2010

vidite baby, mozno kazdy den chodime okolo seba a musime sa spoznat cez konika?

junovka
1. sep 2010

Pozeram, ze sa oprasila tato tema opat 🙂 ...
@dianocka ty si mi strasne povedoma z ihriska....ja tiez byvam na Narcisovej 😀
@janka1874 my ficime na Moldavskej skolke 😉

dianocka
2. sep 2010

@junovka,fakt?to je super.tak by sme sa mohli stretnut niekedy na ihrisku.My chodime na Safarikovu do skolky.Dnes sme isli po 2 mesiacoch do skolky a Dianke sa velmi nechcelo.

dianocka
2. sep 2010

baby nechodite niektore do MC Delfinika?Chcem sa len opytat ako tam je.Chystam sa tam s Diankou uz dost dlho,ale nejako sme sa tam zatial nedostali.

watergeenie
2. sep 2010

@dianocka Chodime na ihrisko,ale nie velmi casto,lebo cez tyzden sme cele dni u babky,kym je manzel v praci. asi sme sa tam nevideli. ale mozno nabuduce 🙂
@edusik cau suseda,to je sranda,kolko nas tu je,este,ze existuje konik.

eviqa
2. sep 2010

@watergeenie dakujem 😉 a občas to pri malom s bruškom nie je jednoduché 😵 ale som šťastná i tak

dianocka
2. sep 2010

baby,tak ked uz budem mat otvoreny kutik,tak by sme si mohli dat rande u mna.

ninnaricci
2. sep 2010

@dianocka ja už sa neviem dočkať tvojho kútika...sa ne neho teším...lebo fakt tu nie je kde vybehnúť s drobcom
...ja som pár krát bola v delfíniku...celkom je to v pohode...ale nie podľa mojich predstáv...ale keď sa vonku ochladí tak je to dobrá alternatíva ako sa drobec môže vyhrať s inými deťmi

...a kedy asi budeš otvárať ten kútik???

...tiež bývame na terase 😵

dianocka
2. sep 2010

@ninnaricci,aj ja sa uz neviem dockat kedy kutik otvorim.najradsej by som otvorila uz zajtra,ale stale sa to natahuje kvoli zmluvam.ja dufam,ze v novembri kutik otvorim.kde byvas na terase?

ninnaricci
2. sep 2010

@dianocka ja som už minule obzerala, že kde to v Galérke budeš mať...my máme Galérku na skok...bývame na SNP takže určite budeme u teba často...nejaké klubové kartičky budeš musieť zaviesť 😀

...tiež som už rozmýšlala, že to tu fakt treba rozbehnúť...ale ja na to zatial nemám energy...drobec je teraz velmi akčný

...až v novembri...hmmm...to sa ti teda naťahuje...už dlhšie registrujem, že to chceš otvoriť

...tak nech všetko dobre dopadne...aby sme sa mali kde hrať

...ináč nový kútik otvorili v Cassovii...ale som bola veeelmi sklamaná...chcela som sa tam isť zahrať s drobcom (kým mm nakúpi) a dievčatá ma zrušili, že je od 3r. a že tam nemôžem ísť s malým...to ma naozaj sklamalo...veď by nemali žiadnu starosť...ešte by som si to normálne zaplatila... 😒

eviqa
2. sep 2010

@dianocka no ved čakáme na kútik. Už som si myslela, že si si to rozmyslela, lebo dávnejšie si písala do našej témy ohľadom kútika 😉 tak držím palce, aby to bolo čo najskôr, aby sme mali kde v jeseni a vzime chodiť. 😉

dianocka
2. sep 2010

@ninnaricci,nooo natahuje sa to poriadne.uz je to nieco vyse roka.samu seba obdivujem aka som este trpezliva.tie miesta v Galerke sa stale menia,kde by mal byt kutik,ale snad je to uz definitivne s tym poslednym miestom.tak preto radsej este nechcem hovorit,kde presne to bude.budem sa len tesit,ked budete casto v kutiku.ano karticky budu a vzdy male prekvapenie.tomu stale nerozumiem,preco neberu do kutikov aj mladsie ako 3 rocne deti.dufam,ze mne to hygiena nezakaze.

dianocka
2. sep 2010

@eviqa,nerozmyslela,ale pomaly si uz pripadam trapne,ze o tom len pisem a stale nic.ale fakt,keby to zaviselo len odo mna,kutik by fungoval uz pred rokom.dakujem,myslim na vas,lebo tiez som s dcerkou nemala kam chodit a v jeseni a cez zimu je to pekne na nervy byt doma.

ninnaricci
2. sep 2010

@dianocka ja som len tak jedným očkom že kde by si asi mohla otvoriť...tak dúfam, že ti všetko schvália...a nech všetko dobre dopadne 😵

eviqa
2. sep 2010

@dianocka tak držím palce, aby to vyšlo. 😉

dianocka
3. sep 2010

@ninnaricci,@eviqa,obom vam dakujem za podporu.Vcera som sa stretla s managerom,tak ze dnes by mali pripravit zmluvy.Dufam,ze na buduci tyzden ich uz podpiseme.Samozrejme vas budem informovat.

romaroma
3. sep 2010

ahojte dievcata, tak my sme tu uz tri dni, zo staveniska sa stava obyvatelny byt. nadsena som, ako je tu vlastne lacno, v zivote som si nekupila tak lacno prazsku sunku 😉 a vsetci su tu dajaki mili, na poste praju pekny den, hm hm hm. mozno je to projekcia, ze sa mi to tak zda, aby som si lahsie zvykla, alebo co, ale sme pozitivne prekvapeni. dnes som obehla lekarov na poliklinike terasa, tiez spokojnost. aj postu som nasla, prvy den sme sli s muzom do mesta, polhodina cesty, sli sme po hlavnej, tak mozno nejakymi ulickami cez sidliska je to aj blizsie.
este umyt okna, lebo su na nich zvysky farby a sme ok.

@watergeenie pozdravujem vas. cez tyzden ste u babky? a to je kde? asi nie na terase...

@dianocka taky kusok mam do OC galeria, ze uz aby ste tam mali ten kutik 😅

romaroma
3. sep 2010

baby a neviete poradit nejakeho dobreho zubara tu niekde v okoli? nechcem platit nejako strasne vela penazi, ale som zvyknuta chodit dentalnej hygienicke, tak aby ponukali aj taku moznost, ale to hadam robia uz dnes vsade a vsetci...

a jasle?? resp. skolka, kde beru od dvoch rokov? chcem ist dat maleho do nejakeho poradovnika, na rok ak tu zostaneme, by som jasle potrebovala. na mape je ich tolko, ale na internete som k nim nic blizsie nenasla.

edusik
3. sep 2010

@romaroma ja viem odporučiť skvelého MUDr.Jelenek na Bernolákovej v tej novej bytovke - prešla som k nemu pred pol rokom s veľkým strachom a opäť ho vo mne odbúral - pracuje aj s pani matkou - čiže 2 amb. v 1 priestore.

romaroma
3. sep 2010

@edusik vdaka, cize bezne vysetrenia mu hradi poistovna?

eviqa
3. sep 2010

@romaroma vitaj na východe 😉 a škôlka? ja som bola akurát predvčerom po prihlášku do škôlky tu na nešporovej, to máme cez park, neviem síce kde na gudernovej bývaš, ale je to blízko. NIe sú to síce jasle, ale berú od dvoch rokov, len musí dieťa zvládať nejaké tie hygienické návyky a atd.

dianocka
3. sep 2010

@edusik,nie Jelenek ale Jelinek.Ja k nim chodim tiez,teda k jeho mamke uz 15 rokov.A tiez mozem doporucit a nielen preto,ze su to nasi rodinni znami a s Mudr.Jelinekom sme sa ako deti hrali spolu v piesku a clapkali v bazeniku.
@romaroma,myslim,ze na Humenskej je nieco ako jaslicky,kde beru od 2 rokov.

watergeenie
3. sep 2010

@romaroma Vitaaaaaj, to som rada, ze sa ti tu paci. To vies, my vychodniari sme zlaticka 🙂 Dufam, ze ti tento dobry prvy dojem zostane po cely cas. Ano, cez tyzden sme u babky. Ale niekedy sme aj doma, aspon jeden den v tyzdni.

@dianocka Aj ja si ta pamatam, ze si uz dlhsie hovorila o tom kutiku a nejak s tebou Galerka vypiekla, tak ti velmi velmi drzim palce, aby to teraz uz vyslo a tesime sa na kutik 😉