Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

anulik888
19. okt 2010

ahojte, ma niektora z vas skusenost s aktivitami v 1. vymenniku tu na terase? co tam organizuju?

watergeenie
20. okt 2010

@romaroma Super. Len dufam, ze nebude take shitne pocasie ako dneska 🙂

@anulik888 Nie, ani som nevedela, ze take nieco existuje, ale pozerala som teraz stranku, mily napad, ze vymennik 🙂

watergeenie
21. okt 2010

@romaroma Ahoj moja, asi to prelozime na buduci tyzden, mame od vcera vecera nejaky soplikovy nostek a ani pocasie nie je nic moc. Nevadi? ☹

dianocka
21. okt 2010

@watergeenie ahoj,no to mas pravdu s tou skolkou,treba to vybavit vcasnejsie,aby si potom nemala problem.Co sa tyka detskeho centra,mozem to povedat asi tak,ze vsetko je na dobrej ceste...
Moja mala chodi na tanecnu do Delfinika.Je to tam celkom fajn,ale viem si predstavit aj nieco lepsie.
@anulik 888 ani ja som o ziadnom vymenniku nevedela.tak tiez som sa mrkla na tu stranku.

romaroma
21. okt 2010

@watergeenie nic to, ja som mala odvcera necakanu navstevu, dnes som vyprevadzala a tak a nad nami je obrovsky mrak, takze uz urcite nikam nepojdeme. skoro sa vyliecte, fedor to mal minule tyzdne.

watergeenie
21. okt 2010

@romaroma Dakujem, hadam to zostane len pri nosteku 🙂

@dianocka Mas pravdu, budem musiet aj ja pozistovat.
Takze vsetko je na dobrej ceste?? To som radaaaaa 😉 Takze si nasla priestory? Uz si sa dohodla? Vela vyzvedam? To ja rada 🙂 😉

Pekny dnik vsetkym 🙂

dianocka
21. okt 2010

@watergeenie zatial nechcem nic hovorit,ked to bude na 200% tak ti dam urcite vediet vsetky podrobnosti.a nie nevyzvedas.prajem skore dosoplikovanie.

watergeenie
24. okt 2010

@dianocka Jasne jasne, tiez by som to nechcela zakriknut 🙂 Ked chces, mrkni na toto www.hopsasa.sk, pre inspiraciu, vyzera to velmi pekne - hrava kaviaren, je to BA. 🙂

zuzkaprofant
26. okt 2010

ahojte ta sa vam tu votriem ale mam na predaj chlapcenske veci od velkosti 74 do 80 ak mate zaujem mozete pozriet v mojom albume dakujem🙂)

dianocka
26. okt 2010

@watergeenie dakujem pekne,pozerala som.peknucke je to a velmi blizke mojej predstave.

watergeenie
27. okt 2010

@dianocka hej, zlatucke to je 🙂

@zuzkaprofant Ahoj, ja osobne mam vacsieho chlapceka, ale ked sa zadari druhe babo, tak sa ozvem 😉

@romaroma Ahoj ako sa mate? Nejdeme na tu prechadzku zajtra doobeda? Inak ty to mas dost blizko aj hore k Lidlu, ze? 🙂

dianocka
27. okt 2010

@watergeenie drzim vam silno palce,aby sa vam to s babatkom zadarilo.Na aku prechadzku sa chystate?Inak my mame za sebou prvu preventivnu prehliadku u zubara za sebou.Vsetko ok.

watergeenie
27. okt 2010

@dianocka DAkujem, mozno sa tento mesiac zadari 🙂
Gratulujem k prvej prehliadke, super, ze bolo vsetko v poriadku, ako to mala zniesla? Nebala sa?
Chceli sme ist doobeda pozriet MC Slnecnica tuto za rohom na muskatovej, to som nasla na nete. Ak by to bolo dobre, tak my to mame dost blizko. Ak nie tak niekedy pojdeme omrknut delfinika. Doobeda preto, lebo tam boli hodiny od 9.00 do 12.00, tak uvidime. Ale mozme ist aj poobede pozriet na ihrisko, ked pridete zo skolky. Vacsinou chodime tak okolo 3 a potom ideme privitat tatinka ku garazam 🙂

Inak baby, keby ste sa nudili, tak mrknite na http://www.mamtalent.sk/bublinkove-rozpravocky..... Su tam moje rozpravocky, co pisem pre maleho 🙂

romaroma
27. okt 2010

@watergeenie ahoj ahoj noo mohli by sme, kedy asi? ano mam to blizko k lidlu

watergeenie
28. okt 2010

@romaroma A vies co? Podme poobede, okolo 3, mozno bude teplejsie a to uz aj @dianocka mozno bude moct. Mohli by sme dat stretko na ihrisku, alebo sa len tak prejst keby bola kosa. Co vy na to? 🙂

watergeenie
28. okt 2010

@romaroma Preto som sa pytala na LIDL, ze tam casto chodime, ked sa u babky, ona byva nad lidlom.

watergeenie
28. okt 2010

@romaroma Maly certik mi zaspinkal, jupiiiiii 🙂
Tu je fotocka z prechadzky, vyzeraju, ze vymyslaju minimalne nejaky raketoplan 😉

romaroma
28. okt 2010

@watergeenie jeeejo! 😎 tu sa tiez spi

idris
4. nov 2010

Ahojte babule ja sa len chcem spytat neviete nejaku dobru fotografku fotografa z KE??? sim IP

dianocka
5. nov 2010

Ahojte baby ako sa mate a co mate nove?

watergeenie
6. nov 2010

@dianocka Ahoooj, no my mame novinku, aj ked to este nechceme velmi zverejnovat. Mame dve ciarky na babyteste 🙂 😀 Veeeeeeeeelmi sa tesime. Este som nebola u doktorky, lebo som sa jej cely tyzden nevedela dovolat, ale aj tak je to uz iste 😉
A inac klasika, doma, maly certik, babka, a pisem dalsie rozpravocky.
Ako sa mas ty? 🙂

ninnaricci
6. nov 2010

baby neviete mi prosím poradiť nejakú dobrú a ochotnú krajčírku na terase? ...chcem dať ušiť striešku na kočík...nič zložité...a nechce sa mi s tým trepať do mesta...tak budem rada, keď mi niekoho poradíte...ďakujeeem

@watergeenie gratulujeeeem... 😵

romaroma
7. nov 2010

😎
@watergeenie no gratulujem!

dianocka
8. nov 2010

@watergeenie tak to je uzasne.blahozelaaaam a davaj na seba pozor.my sa mame vyborne.

bombulka
8. nov 2010

ahojte, prepadnem vas takto narychlo, ale potrebujem surne pomoc. som z kosic, sme par dni doma z nemocnice a nema mi kto pomoct. manzel musi odist sluzobne na dva dni prec, takze by som s malou mala byt dva dni aj s nocou uplne sama. mam velky strach, preto by som sa chcela opytat, ci nepoznate niekoho, nejaku opatrovatelku alebo hocikoho nejaku milu pani, ktora by mi mohla prist pomoct, pretoze som este nesikovna a fakt sa velmi bojim ostat s malou uplne sama odkazana len na seba ☹ ☹ ☹

watergeenie
8. nov 2010

@dianocka @romaroma @ninnaricci Dakujeeeeem 🙂

watergeenie
8. nov 2010

@ninnaricci Na terase nepoznam ziadnu krajcirku ☹ My sme naposledy davali nieco sit v Dargove, ale tam to uz neexistuje...

watergeenie
8. nov 2010

@bombulka Nikoho takeho nepoznam, ale mozno su baby sitterky, ktore sa specializuju na take male deticky, alebo tak. Mrkni na nete.
Aj keby si nikoho nenasla, urcite to zvladnes aj sama 🙂 . Viem, ze to na zaciatku nie je sranda, ale clovek sa rychlo uci a prisposobi, neboj saaaaa, ver svojim materskym instinktom 😉 🙂 Drzim ti palce!

dianocka
20. nov 2010

ahojte baby ako sa mate?my vyborne. 🙂

watergeenie
1. dec 2010

@dianocka Ahoj 🙂 Super, ze sa mate dobre, co mate noveho? Kedy otvarate detsky kutik, haaa? 😀
My sa mame hadam uz tiez dobre, ssnazime sa konecne vylizat z vyse dvojtyzdnovej chorobky, ktora postihla aj rodicov a babku s dedkom 😒 A inak fazulka nam rastie, len ja tykujem prvu ligu, nech uz je aspon januar, nech mame prvy trimester za sebou......