Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

nera
30. nov 2007

nápodobne 😉

nera
30. nov 2007

tak to sme teda susedky a my si takto píšeme 😉

junovka
30. nov 2007

ok.Tk ja uz idem, nelka sa zobudila.Ozvem sa pa-pa 😉

nera
30. nov 2007

moja ešte spinka...

janka08
autor
30. nov 2007

Aj my este spime.

nera
30. nov 2007

no moje tornádo už vstalo...tak utekám...

junovka
30. nov 2007

Nelinka sa naobedovala, postavila som na kur.polievku,cestoviny, ryzu a ste potom musim ist varit Stroganov bo. 😕 ...zajtra Nelinku krstime,tak nechcem si nechavat vsetko naraz.

janka08
autor
30. nov 2007

My uz mame po krstinach.A kde krstite??

junovka
30. nov 2007

my krstime v kostole pri Bielom dome-sv.Gorazda.Vy ste sa kde krstili?

janka08
autor
30. nov 2007

Tiez sme krstili tam.Pytala si sa na Marka je to zlate babetko.A co Nelinka?Spinka celu noc?

nera
30. nov 2007

ahojte, tak som tu znovu...aj my sme tam krstili tam, eln že v greko, Vy tiež?

junovka
30. nov 2007

uz asi mesiac taha od 20h-7h/klop-klop/.Ozaj, inak mam dnes strach z toho, ze dnes je nauka o 19h, ja tam nepojdem, lebo o 19h uz Nelka byva zla,kupeme sa a papame,takze sa bojim, ci vobec nas zajtra pokrstia.Dnes pojde len manzel s krsnymi.Ako ste to riesili vy?Bola si aj ty?

junovka
30. nov 2007

nera, my v rimo

nera
30. nov 2007

jooj, ja si pamätám, že my sme tam museli ísť aj s malou, hoci ona vtedy každú hodinu papala a tak sa tam tak rozplakala, potom ešte aj na krstinách, lebo ju zobudili a farar dobre, že sa nesťažoval, že bola taká nepokojná...tak som myslela, že ho niekam nakopem...

junovka
30. nov 2007

farari -u mna no coment 😠 😕

nera
30. nov 2007

junovka - nápodobne...

nera
30. nov 2007

ináč a robíte aj pohostenie? či len tak posedíte doma, či bez toho?
My sme mali tu na Terase...

junovka
30. nov 2007

u nas budu len krsni,takze len pohostenie pre nich a v nedelu zavolam nasich a svokrovcov,ked budu chciet na kavicku a tortu,....ked zvysi 😀

nera
30. nov 2007

my sme mali krstných svojich súrodencov, takže to bolo jedno....tak sme sa aspoň všetci zišli...no a napokon ja nie som z KE takže museli tak či tak docestovať sem...

junovka
30. nov 2007

...preto, tak neskoro krstime, lebo kamoska co bude krsna tak, prisla az teraz domov z Talianska po 8 mesiacoch 😉
Inac, na pohostenie preto volam len krsnych, lebo mi stacili Timkine krstini pred 6 rokmi 😠 , clovek sa citil jak dajaka handra, ktora vkuse kam si pobehuje a ani som nemala casu sa najest.Ked som to vsetko skoncila, ze si idem sadnut, tak hostia uz odchadzali.Boli sme vtedy asi 12 ludi 😝 Takze tak, clovek vekom a casom mudreje, nie 😀

janka08
autor
30. nov 2007

Uz sme tui aj my vyspinkany napapany:juny to je skratka nauka trva asi iba 15 minut.Aj ja som sa obavala ale bolo to fakt kratko

nera
30. nov 2007

nás bolo 16 a boli sme v reštike, takže som sa neobehala, snáď bol trošku stres, ale neľutujem, lebo bolo to naposledy čo sme boli tam tak všetci...

junovka
30. nov 2007

...vies, jani, keby zto dali aspon okolo 17h,tak budis, ale takto 😕
Nery,vy nemate nahodou malicke auticko , myslim ze , tak zlatohnedej farby?
Co robi teraz Dianka?Nelka tu teraz sedi a hra sa a neustavicne by mi bola na rukach 😝

junovka
30. nov 2007

neri,priznam sa ...my na restiku....sa necitime 😅 😀 😀

nera
30. nov 2007

áno, to je naše..Kia Picanto...najmenšie zo všetkých, ale nemáme aspoň problém zaparkovať 😉...ako vieš?
Dianka - sedí za počítačom a hraje sa a ja keď sa podarí odpíšem...alebvo aj spolu... 😵
ináč moja by stále najradši bola na rukách...no už aj behá tak to je už trošku ľahšie na ruky, ale ťažšie na poriadok... ☹

nera
30. nov 2007

vieš my sme mali blbý minulý rok, sestra nestihla krstiny s ockom a ja som sotva stihla brata... 😢 preto neľutujem....
Nelinka - už musí byť riadne vystrajadlo... 😵

janka08
autor
30. nov 2007

Je to fakt dost neskoro?Kolko vam spinkaju drobci cez den? my tak asi dva krat:

nera
30. nov 2007

My spinkáme raz, niekedy dvakrát a to ráno a poobede...večer okolo 20hod už zaspávame, no nie stále bolo tomu tak...

janka08
autor
30. nov 2007

Neri a ako???

nera
30. nov 2007

niekedy spinkali po každých dvoch hodinkách po polhodinke...potom po každých troch hodinách polhodinku si zdriemla...a teraz takto...ona dlho nikdy nespala, akurát v noci, no zato ešte stále papá každé dve hodinky aj v noci, ibaže ona spinká...