Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
30. nov 2007

U nas to bolo podobne tak teda este je:maleho ulozim a ked zaspi tak po pol hodine sa zobudi a bud zaspi a zaspi dalej.No niekedy sa stane ze nechce zaspat.A papa aj teraz v noci??

nera
30. nov 2007

áno, ona papá aj v noci, síce ona spí, ale tak každé 2-3 hodinky si žiada, stále je kojená a nič iné nechce, len aspoň trochu do nej už trepem aj niečo iné...

nera
30. nov 2007

niečo iné, tým myslím, iné mliečko, či čaj, príkrmy papáme už od 5.m

janka08
autor
30. nov 2007

Takze v noci sa velmi nevyspis?My chceme teraz trochu vybehnut von:Velmi pekne nieje:

nera
30. nov 2007

nie to sa nevyspím, ale hádam sa toho dožijem... 😉
vonku sme dnes už boli na plavárni takže už nehrozí 😉
len si dávajte pozor, lebo keď sme boli na okne s maličkou tak sme videli aj nejaké pády...

junovka
30. nov 2007

idem varit Stroganov, tak sa vratim asi tak o hodinku...dobre? 😉

rek-rek-reklama 😀

janka08
autor
30. nov 2007

Ok nerka dame pozor.Tak sa tu mozeme tak o hodku ku veceru opet stretnut.Junovka nech sa vydari:

andrea.m
30. nov 2007

no kým som došla zo škôlky tak ste zmizli.

juny škoda že ideme na víkend preč,dobehla by som zajtra ku kostolu,aby sme sa videli na živo.

krstiny - obidve deti som krstila vo veku 1 mesiac,filipkovu hostinu sme robili v reštike a nakoniec sme aj tak skončili u nás lebo ani ja ani manžel nie sme z KE.tamkine krstiny som robila doma,o hostí sa postarala moja mamka ja som v kuse kojila a debatila s kmotrou.a hosti sme mali len rodičov,krstná s manželom a 2 deťmi a môj brat-krstný.

andrea.m
30. nov 2007

a tiež sme krstili u gorazda a chodíme tam každú nedeľu väčšinou o 9.00 na detsku omšu

janka08
autor
30. nov 2007

Ahojte.Juny navarene??Nerka ty chodis na plavaren s malickou??Andrejka ja som tiez nekedy chodila nedele do kostola ale potom nejak na to nebol cas.Teraz ho mozno bude viac:

nera
30. nov 2007

jeee Janka - už ste sa vrátili?
áno chodíme na plavareň do Vita Vitae maličká to má rada

janka08
autor
30. nov 2007

nery a od kedy tam mozem chodit s malym??A kde to je??

nera
30. nov 2007

môžeš tam chodiť asi tak od 5-6.mesiacov, skôr myslím, že chodí domov a tak pracuje s babätkami...my sme začali chodiť od 7.mesiacov
a je to smerom na KVP, keď ideš od Lidlu na KVP, vyjdeš na most a hneď prvá budova v pravo, je to taký bazén s morskou soľou, takže žiaden chlór a je tam pekne

junovka
30. nov 2007

ahojte, tak...dost dlha rek-rek-reklama,ne? 😀 😀 Konecne vsetko navarene, Nelka zaspala,manzel siel s krsnymi na tu nauku.Normalne trpnem ci nepude pruser ☹

janka08
autor
30. nov 2007

Tak my sa neskor urcite pridame teraz sa ideme kupkat tak potom nery

junovka
30. nov 2007

vase deticky uz spia ci este nie?Timka sa tu vysaluje.Dnes nema povinnu vecierku,zajtra veget.

junovka
30. nov 2007

ozaj, nery, chcela som sa ta opytat ake cajiky si uzivala alebo pouziva tvoja Dianka?Mam na mysli ovocne.

junovka
30. nov 2007

😕 😒

nera
30. nov 2007

moja veľmi nepije čaje, ale ak tak červená karkulka, alebo fanyklový, čučoriedkový, no jej najviac chutí moje mliečko
už navarené?

nera
30. nov 2007

a ešte sme hore, ale o chvíľu pôjde spinkať...ešte sa napapáme kašičky, vypijeme niečo... a hajde do postielky

junovka
30. nov 2007

este kojis? 😕

nera
30. nov 2007

áno, jej to najviac chutí, žiadne mliečko, ani čajíky tak nechce, no už niekedy nevládzem

junovka
30. nov 2007

dobreeee 😉

junovka
30. nov 2007

...keby som vedela, tak by som ti nosila Nelku 😀 😀 😀 😀 bez urazky 😉

nera
30. nov 2007

Ty už nekojíš?

nera
30. nov 2007

moja spočiatku papala každú hodinu, tak som si myslela, že mám slabé mliečko, no keď som videla, že pekne priberá, tak som bola spokojná

janka08
autor
30. nov 2007

Tak vy ste sa pekne rozkeckali.Preco ak nieco napisem a odoslem tak sa musim vratit na forum potom na regiony a potom na tuto temu ak chcem vidiet co ste pisali.Preco my to neukazuje ked to napisem a ostanem tu

nera
30. nov 2007

ja o chvíľočku prídem, len idem uložiť maličkú 😵
janka - bolo by to jednoduchšie, ale čo už....

janka08
autor
30. nov 2007

Takze aj vy sa musite stale vratit na forum???

junovka
30. nov 2007

to iste janka..aj ja mam na to nervy 😠