Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

monikaaerik
6. jan 2008

Zuzi, ako sa ma Nawafko? Este kojite? Nestiham sledovat septembrovky,tak nemam prehlad

junovka
6. jan 2008

ahoj Zuzi. 🙂 Nawafke vsetko najlepsie k 4 mesiacikom 😵 Odkial si presne?

zuzka82
6. jan 2008

ahooooooooj 🙂 dakujem...
tak som ta vymakla, a ja ze preco niesi v sepptembri.... 🙂
dakujem mame sa fajn, stale plne kojim.... 🙂
a co emka, ako sa mate vy??

zuzka82
6. jan 2008

diky junovka...
len ma to byt ze nawafkovi... 😅 je to chlapcek...hihi
my byvame pri amfiku....sice nie celkom terasa, ale blizko.... 🙂
a diiiky, to su fakt uz 4 mesiace..to leti..

monikaaerik
6. jan 2008

Ale sem - tam nakuknem,aj napisem ak mam nejake otazky,ale nestiham vsetko citat 🙄

AJ my sa mame dobre,Emka sa meni,po vyse 3 mesiacoch jej zachytil cumlik,tak sa nam lepsie zaspava a je kludnejsia,uz papame iba kazde 2 hodiny,tym ze ma ten cumlik, tak na mne tak nevysi a prsia sa mi aspon viac nalievaju. Akurat zacinam studovat prve prikrmy,dostali sme v poradni rozne brozurky,tak studujem,ale asi na meninky (30.1) jej kupime od Hame Prva lyzicka,taka vyzivka,tak som zvedava.

monikaaerik
6. jan 2008

nie zachytil ale zachutil 😀

zuzka82
6. jan 2008

monika, uz planujete zacat??? my mame poradnu zajtra. tak uvidim co nam dokina povie....
ja som pocuka, ze ak babenko prospieva a je plne kojene, ze staci prikrmovat az neskor....co planujes dat...

monikaaerik
6. jan 2008

Zuzka,
zatial iba vyzivu. kase a ine,myslim ze pri plne kojenych detickach,az od 6 mesiaca. Ale tomu som zatial nevenovala pozornost.Uz ste boli ockovany?

zuzka82
6. jan 2008

aha...tak ako to je potom, ze sa ma zacinat so zelenonkou, aby ti ju potom po ovoci babenko nahodou neodmietalo....no som s toho puk.... 😅
ideme zajtra a budu nas ockovat....no som zvedava...to bude kriku, chudatko moje male... ☹ ☹
vy kedy udete...

junovka
6. jan 2008

ZUZKA A MONIKA,kde sa ponahlate s prikrmamy?? 😕 A este pokial kojite, tak mate casu od 6 mesiaca.O nic nepridete 😉 🙂

monikaaerik
6. jan 2008

Vlasti, takze ani vyzivu? Ja sa nikam neponahlam,len aby potom papala aj ine.

junovka
6. jan 2008

Samozrejme ze NIE!! 😉 Casu dost.Len pekne kojte 🙂

zuzka82
6. jan 2008

junovka....
jasne ze mame casu...kym to doji... 😀

junovka
6. jan 2008

pre inspiraciu do buducna:www.babetko.sk/user/view_page.php?page_id=489276 😉 J a sa riadim podla toho.Zatial sme vsetci spokojni 🙂

janka08
autor
6. jan 2008

Vlasti a uz ste ste papali aj ryzu

junovka
6. jan 2008

uz od 5 mesiaca, taktiez odvtedy davam aj ryzovu kasu od Nutrilonu 😉 A ty ako Jani?Kojis ci prikrmujes, ci jak?

janka08
autor
6. jan 2008

Uz na obed dostava papat a o piatej daveme kasu nutrilon .Markovy vyziva nechuti.Vlati a to je aka kukuricna kasa s cuketou?

junovka
6. jan 2008

a to si kde videla Jani, tu kukuricnu s cuketou?Od Nutrilonu aku kasu davas?

janka08
autor
6. jan 2008

Ta na babetku co si poslala tu stranku papame v 7mesiaci 22den.My davame ryzovu kasu a ty??

junovka
6. jan 2008

aha!Tak to by si musela kupovat kukur.kasu a do toho mu asi primiesat cuketu 😕 Ja podla tychto dni som sa neriadila.Mna zaujima, len ta tabulka, nakolko mam spusta dojc.receptov.
Ryzovu davame aj my, taktiez jablcnu a hruskovu odkedy papame ovocie.Asi o 3 tyzdne chcem vyskusat aj Piskotovu.Tiez davas mliecne kase, ze?

janka08
autor
6. jan 2008

Vlasti a ake jedla robis na obed malej a podla coho jej robis obediky lebo mne uz dochadzaju napady.Ja chcem tiez vyskusat jablcnu a mam mu kupila aj medovu 😲

janka08
autor
6. jan 2008

A ako mame davat ovocie???

janka08
autor
6. jan 2008

Kde ste vsetky?Co spinkate 🙂 🙂 🙂

junovka
6. jan 2008

ahoj.........................

junovka
6. jan 2008

Napriklad Jani, dnes jej robim Dojcensky borsc-mrkva, kalerab, trocha cvikly, por,hyd.masko a malinko drv.kminu.Zeleninu som nastruhala na jemno, do toho kusok maso som vopchala a cakam pokial sa mi to vsetko uvari.Nakoniec maso najemnio narezem, pridam 1CL olivoleja a petrz.vnate.Vsetko zmixujem a papame. 😉
Medovu radsej nie.Este ja si netrufam na medovu, nakolko med by mal byt az po roku, pokial neni alergicky.

Ja davam bannaa, jablko, hrusku.Banan som nasuchala na takom spec.struhadle, taktiez hrusku.Banan som popucila vidlickou na kasu.Ale v poslednej dobe mi jablko+hrusku odmieta, tak jej narezem na kusky, troch vody a necham povarit max.5 minut.Ked vychladne, tak jej zmixujem na kasu a spapa.Dnes som takto zrobila jablko+hruska.

junovka
6. jan 2008

ty uz davas aj maso?Zda sa mi Jani, ze ty dajak vsetko naraz chces davat... 😕 , ci nie?My pekne kazdy mesiac,postupne.O 2 tyzdne chcem uz prejst na pecivo, chlieb, cestoviny bezvajecne, piskoty...

janka08
autor
6. jan 2008

Vlasti my papame zatial zemiacik plus mrva alebo nieco ine/brokolicu.cuketu,a karfiol/kazdy treti den to striedam ale uz by to chcelo nieco ine.Mesko sme zatial nejedli.A vlasti co este by som mu mohla spravit?hod par receptou 😉 piskotku uz papal

junovka
6. jan 2008

zacinas z ostra Jani 😉 Ja piskoty az na 8 mesiacov 😉 Kazdy dle sveho mineni, nie?

Zrob napriklad spenatovy privarok, alebo cuket.polievku, alebo brokolicove pyre.... 😝

lenkalienka4
6. jan 2008

moja mala mi uz 3 dni nic nechce jest, vyplazi mi jazyk a nedostanem do nej absolutne nic, maximalne trosicku chlebika zje alebo piskotky, inac nic, ide jej ocny zubok, ale ona uz 3 dni nejedla poriadne a o obede ani nehovorim, to ani vidiet nechce... uz som z nej nanervy. ,mlieko vypije aj caj...

junovka
6. jan 2008

leni,chapem, ze je to uz na nervy,ale nenut ju.Ak bude hladna,tak ti to vcas da vediet. 😉