Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

petka.m
9. jan 2008

No ved práve preto sa bojím..., ale premyjem to poriadne a ešte sa to prevarí, tak dúfam, že jej nič nebude 😖

janka08
autor
9. jan 2008

Peti a nedavas cerstvu cuketu?

junovka
9. jan 2008

peti, jednoznacne nedavaj!Papriku deti mozu az po roku 😉

martinabarak
9. jan 2008

Prinajhorsom jej das feniklovy cajik, aby ju nebolelo brusko, nie? 🙂 😉

petka.m
9. jan 2008

svokra mi zavarila zo záhradky, aby mala Dianka na zimu. ale nechápem načo tam dala to koliesko papriky. Júnovka nemám jej radšej dať tú cuketu?

junovka
9. jan 2008

mata, neblbni 😕
Petka a ta cuketa co je zavarana,obsahuje aj sol a cukor atd....?Najlepsia je taka aku pise Janka, cerstva, prinajhorsom zamrazena.Ja davam mrazenu, co som si v lete nachystala 😎

petka.m
9. jan 2008

baby radšej nebudem pokúšať a nedám jej to. nestojí to zato. ďakujem za rady 😉

martinabarak
9. jan 2008

Baby, moj Sebastianko ma asi mesiac kazdu stolicu dost riedku, myslite, ze je to normalne, hoci sa mi zda ze pribera, nevyzera choro....

junovka
9. jan 2008

Mata, nemenila si nahodou mlieko?Ty uz davas prikrmy alebo nie?A kolkokrat denne ma taku riedku?

martinabarak
9. jan 2008

Stale kojim, prikrmovat chcem az o 2 tyzdne. A ma ju 1 az 2 x za den, alebo kazdy druhy den.

junovka
9. jan 2008

To je v norme Mati.Zalezi co jes aj ty.Davas mu neka cajik?

janka08
autor
9. jan 2008

Martinka a uz davnejsie som sa ta chcela spytat kolko Sebastianko vazi????

junovka
9. jan 2008

Jani, a ty ako?Uz si bola u dokiny s Markom? 😕

junovka
9. jan 2008

S tym konom na porazenie 😠 😠 dakde som citala, ze vraj maju ho dakedy odstavit na 2 dni ci co! 😖 Uz by bolo nacase, aby s nim spravili poriadky! 😠

martinabarak
9. jan 2008

Nedavam mu vobec nic, len moje mlieko, ked zjem nejake tazke jedlo tak si ja robim feniklovy caj, aby mu nebolo zle a musim zaklopat, ze odkedy tak robim, tak nemal bolesti.... 🙂

A vazi asi 6,5 kg +-, nemam vahu, a naposledy sa vazil 18. 12. a to mal 6200 g.

janka08
autor
9. jan 2008

Este sme neboli vstane a utekame 😎 Vlasti inak ja mam tiez namrazenu zeleninu ale najradsej mu kupujem cerstvu lebo sa my zda ze ked vyberem karfiol z mrazaku ta je jak guma

martinabarak
9. jan 2008

Inac, od narodenia papa kazde 2 hodky, a nasa doktorka nam vravela, aby sme mu natahovali aspon na 3 hodky, lebo zacal priberal nad asi jej "tabulky". Podarilo sa nam to az v novembri na mesiac a pol a to potom skoro nepribral, tak som mu zacala davat kazde 2 hodky (hoci moj manzel sa docital, ze det maju papat kazde 3 hodky - on je taky knihovy 😀 ), a vidim ze sa gulatie...

junovka
9. jan 2008

no hej Jani, ale ked teraz cerstvy kupis, tak podla mna je narychlo vypestovany spustami chemie. 😖 Ja mrazeny karfiol davam hned do hrnca varit, nerozmrazujem ho najprv.To iste robim s kazdou zeleninou, co mam namrazenu.Masko si skusala uz dat Markovi?

junovka
9. jan 2008

matka, koj stale ked si zapyta.Kasli na dokine tabulky a na knihy, aj ked daco v nich pravdy bude, ale nie vzdy 😀 To ze ti maly pribera a dokine to vadi, to som sa napocuvala aj pri Timeike a ked mam teraz Nelku a na 7 mesiacov mi vazila 10 kg, tak uz ani necekla.Len povedala:to je v genoch. 😀 My sme vsetci poriadni obri a manzel je aj troch pri tele, on bol odmalicka.Vsetko je Matka genetika.Chcela by som vidiet deti lekaroch co furt maju problemy 😎 Ja som prestala Nelku kojit na 3 tyzdne, lebo mi klesala na vahe.

janka08
autor
9. jan 2008

To je tiez pravda ze sama chemia.Dnes sme papali ryzu a cuketu a aj zajtra a potom sa dame na to mesko 😒 Martinka to nemate tak vela Marko vazi 7,800

martinabarak
9. jan 2008

Ja tiez neviem cim zacat s prikrmovanim, ci cerstvou zeleninou alebo vyzivou, kvoli tej chemii ako pises junovka.
Sa mi zda, ze v tescu maju nejaku zeleninu bio, tak musim pozriet ci aj mrkvu... 😕

janka08
autor
9. jan 2008

Martinka a pol rocne dieta by malo mat dvojnasobok porodnej vahy Marko sa narodil 4,000 tak by mal mat 8,000 a nema

junovka
9. jan 2008

Jani, ak mozem ti poradit,kedze Marko je vseliaky, ako pises, ze ma teplotu a je nekludny, tak mu nezavadzaj nove jedla, cize ani masko.Skus az vtedy, ked bude uz trocha lepsie. 😉

martinabarak
9. jan 2008

Sebastian mal 3 550 pri narodeni a asi nebude mat na 6 mesiacov dvojnasobok....

janka08
autor
9. jan 2008

Mozme s tym pockat.nad tou bio som aj ja rozmyslala

junovka
9. jan 2008

Jani malo by mat, ale ked Nelka mala 2800g a na polroka 8790g 😎 😀 😀 😅 😉

my ideme vonku aj do druziny 😉

junovka
9. jan 2008

Mata, najprv zeleninou a to zemiakom 😉
Tak ja uz idem Pa 😉

petka.m
9. jan 2008

áno najprv zeleninkou sa začína, aby si bábo nezvyklo na sladkú chuť
ja viem zas tak, že prvá má ísť mrkvička. no ale každá dr. inak hovorí.

martinabarak
9. jan 2008

😎 Ja viem, ze zeleninka 😉 , a zacnem mrkvou, lebo tiez som sa docitala aj dopocula, ze ma ist prva. A Petka,mala ti ju hned zacala papat, alebo az po viac pokusoch ?

petka.m
9. jan 2008

Prvýkrát spapkala len zopár lyžičiek, aj druhý deň ale potom sa to už rozbehlo 🙂 . Ako druhé som jej dala petržlen, potom zemiak, kaleráb, brokolicu, karfiol. Až ked spapala na obed tej zeleninky 200ml až tak som jej dala mäsko. Tak mi kázala dr.