Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
14. jan 2008

Tak zo zaciatku kazdy vravel ze s lyzickou lebo ak budeme davat z flasky tak nebude chciet cicat z cici ale asi to nie je pravda.Teraz mu davam caj z flasky uz asi 2tyzdne ale vobec sa nechyta ☹ Co dnas na obed?Co ste porabali vcera???

junovka
14. jan 2008

skus na fore, tusim, ze dakde baby rozoberaju, ako maju problem prejst na flasku.

Neviem, ale asi navarim dnes Nelke kurac.maso s ryzou 😒 😉 A vy co dne splanujete na obed?Ozaj, Jani, minule, co si robila mlete maso, tak s cim si davala, lebo ja mlete maso neskusala 😕 😕 To si pomlela, alebo ako? 😕

junovka
14. jan 2008

ja ked zmixujem, tak tiez ma mlete 😕 😀 😀

janka08
autor
14. jan 2008

Kupila som uz pomlete v kaufliku a naplnila som ho syr sunka kapia ale mozes tam dat co chces bolo to fakt super to sme sa ale oblyzali 😝

junovka
14. jan 2008

Jani, bola si v DM ohladom Bonusovej knizky??

janka08
autor
14. jan 2008

ano bola uz iba kopiu rod.l. a mame ju.aj tebe kon blbne

junovka
14. jan 2008

aj mne 😠 😠

Jani, ale ved im staci, ked ti pozru do rodneho listu 😕 mne tak urobili a nic som nemusela davat, okrem vyplnenej prihlasky 😒

junovka
14. jan 2008

Inak, ja rada chodim do DM, je to po ruke, Nutrilon maju najlacnejsi v sirokom okoli/300g/ a aj kase od Nutrilonu maju najlacnejsie 😉

janka08
autor
14. jan 2008

Dnes tam skocim ja tiez vsetko nakupujem v dm.Dnes sa mame stretnut z jednou opatrovatelkou pra maleho 😢

junovka
14. jan 2008

...takze, predsa si sa rozhodla ist do prace? 😒 ☹ 😢

janka08
autor
15. jan 2008

Huraaaaaaaaaa len do kedy??????????????????Na to babetku to je onicom vsak Evi 😉

nera
15. jan 2008

Ahojte, kto ste kde ste???
Ako ste sa mali?
Jani, tam je to fakt také akoby bez spätnej väzby... 😒

junovka
15. jan 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂

janka08
autor
15. jan 2008

Tak to ano Evi strasne to je tam Ale aspon sme sa tam naski 😀 😀 😀

janka08
autor
15. jan 2008

nasli

junovka
15. jan 2008

co mate nove za tie dni?Jani ako dopadla opatrovatelka?

janka08
autor
15. jan 2008

Mna z toho kona porazi raz ide a raz najde.Na nervy 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

villii
15. jan 2008

ahojte 🙂 len som tak nakukla,že vás pozdravím ale vidím, že asi už spíte

janka, len to nie🙂) aj vám poslali smsku o plavaní? a pozerám, že už ideš do práce 😲 tak predsa, to musí byť tedaťažké.

junovka
16. jan 2008

ahojte 🙂 😉

janka08
autor
16. jan 2008

Pekne ranko 🙂

junovka
16. jan 2008

co nove?Ja uz dietujem 3 den 😝 😝

janka08
autor
16. jan 2008

A ako ti to ide?Aka je to dieta?

junovka
16. jan 2008

Zatial to ide ok 😉 /klop-klop/, schudla som zatial 1,5kg 😵 😵 .Drzim dietu, ktora sa prebera na Volnej diskusii"Kavova dieta" 😉

janka08
autor
16. jan 2008

To si fakt schudla uz 1,5kg?Tak je to potom super.Nejaky idiot nam tu bucha nad hlavamy dufam ze zobudi maleho 😠 Dnes mu idem varit kel.Tak uvidime.Uvarim mu ho so zemiakom a mam este cuketu.Moze byt???

junovka
16. jan 2008

moze 😉 ale to chces dat aj cuketu do kelu?

janka08
autor
16. jan 2008

Tak zemiak cuketu a kel.Nemoze sa to vsetko spolu?

junovka
16. jan 2008

neviem, este som to neskusala, ale....co by nie.Skus, 😉 ved keby bola zel.polievka, tak tiez by si dala roz.zeleniny, ne?Ja som vcera tiez napr.varila masko na zelenine a smarila som do hrnca aj trosicka hlav.salatu 😉 Spapala cele 😵

Dnes zaciname s piskotmi. 😵 😉 Mam od Nestle piskoty, tak jej dam na desiatu s ovocim 😉

janka08
autor
16. jan 2008

Ja by som tiez chcela skusit na desiatu uz nejake ovocie ale ked vynecham to kojenie tak neviem ci nebudem musiet odsat mliecko.Vlasti kolkokrat denne mala pije mliecko?

junovka
16. jan 2008

rano, olovrant a vecer a dakedy aj v noci 😝 , a to len asi raz.Este tento mesiac budem jej davat aj na olovrant mlieko a potom vynecham olovrant a nahradim ho chlebom,piskotmi ......Rano vypije a dakedy aj v noci 210 ml, ale na olovrant asi 120-150ml

Kedy ma Marko meniny?Je v kalendari?

junovka
16. jan 2008

Nelka zaspala.Ako zubcek Marka?uz vyrastol znova trosicka, co?Neka sa chysta az okolo 10 mesiaca, ze bude mat zubcek 😀