Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
22. jan 2008

Aha inak co robite?

junovka
22. jan 2008

ahojte, my sme dnes tiez na figu spali.O 2.30 papala, hlavne, je ze bez teplot 😉 Dnes oslavujeme 😵 😵 Sory, ze sa tak vtieram 😅 😔

janka08
autor
22. jan 2008

Nelinke vsetko naj hlavne vela zdravicka 🙂 🙂 🙂

junovka
22. jan 2008

dakujeme 😔 😵

janka08
autor
22. jan 2008

Dnes je marko nejaky zagnaucany.Furt len ruky ani haro nemam kedy umyt.

petka.m
22. jan 2008

Ahojte dievčence, akurát som vás dočítala. Inak my sme už 2 noci zle spinkali ☹ . Malá sa v kuse prehadzovala a poplačkávala. To ten spln 😠 . Teraz akurát spinká. V piatok sme boli kardio, tak sa nám to zlepšilo 😉 .
Junovka malej Nelinke všetko naj naj k 8. mesiačikom 😉 .
Neri aj my chodíme k dr. Stašovej... 😵 .

junovka
22. jan 2008

Dakujeme Petka 😵 Som rada, ze ste pochodili dobre na kardio 😉 ,len tak dalej.

Nelinka teraz zaspala, tiez dajaka nijaka, len fnuka, aj ked je na rukach.Na desiatu mi zjedla 3 lyzicky, som zvedava ako na obed 😕 Vcera cely den mi nechcela jest pomaly nic.Asi ta viroza.Len aby teploty nemala 😢

janka08
autor
22. jan 2008

My ideme na to kardio 1februara.A Timka je uz v skole??Peti u vas co nove?

junovka
22. jan 2008

My ideme s Nelkou 8.2. na kardio 😉 Timka je este chora, cely tyzden je PN?zAJTRA JEJ IDEM PRE DALSIE ULOHY DO SKOLY 😉

junovka
22. jan 2008

Jani, ked je Marko taky nijaky, tak nejde mu druhy zub?Kiezby aj mojej uz siel ☹ Dokina vravela, ze ma uz tam napuchnute, tak neviem 😒

janka08
autor
22. jan 2008

Ja som tiez myslela ze to bude zubcek no uvidime 😒 A nenosia jej spoluziacky ulohy za mojich cias to bolo tak

junovka
22. jan 2008

Prosim ta, ved taki prvaci poniektori nevedia ani domov trafit, nie to este k nam dojst 😀 😉

Vo vysiom rocniku nepoviem 😉

janka08
autor
22. jan 2008

Tak to my uslo mas pravdu 😀 😀 😀

junovka
22. jan 2008

Moja manzelik teraz pecie pizzu 😵 Predstav si, ze zrobil kysnute cest, lepsie ako ja.Mne sa este nikdy nepodarilo urobit poriadne kys.cesto 😔 😅 .Len skoda, ze si z nej nemozem dat ☹ -dieta.

janka08
autor
22. jan 2008

Ma dovolenku?Vlasti a co je to za dieta?

petka.m
22. jan 2008

Posielame Nelinke pusinku, aby sa čím skôr uzdravila 😉 .
Jani nové nič, všetko po strarom 😀 . Čo už len my ženy na materskej môžme mať nové 😵 . A vy ako sa máte?
A aký ste mali výsledok na kardio? My keď sme boli prvý krát, tak dianka mala dierku veľkosti 8mm a teraz sa zmenšila na 5 mm. Na kontrolu máme ísť až o rok 😉 .

petka.m
22. jan 2008

Babulky ja sa odpojím, má prísť kamoška s malým na návštevu, som zvedavá či sa trošku pohrajú 😉 . Keď bude času určite vás prídem pozrieť a trošku pokecať. Tak zatiaľ 😵 .

janka08
autor
22. jan 2008

Tak moja vrtula je hore dnes to bola len hodinka15min slabota zato vcera som ho vychvalila tak to mam za to 😢

junovka
22. jan 2008

Petka, tak to sa mi nezda, aby si sla na kardio s malickou az o rok 😕 😕 A este ste mali problemy?? 😕 Ved ja s Timkou som chodila aspon raz za polrok do 2 rokoch a potom az raz za rok, a to sme nemali ziadne problemy 😕
Kde chodite na kardio?? 😕

janka08
autor
22. jan 2008

Kde ste vsetky maleho som supla vonku krsnemu.

junovka
22. jan 2008

tu som Jani 🙂

janka08
autor
22. jan 2008

Akurat som bola kupit v lekarni nieco na zubky a aj ten casopis co si vravela mam extra special ale nikde ho nemaju a tak divne na mna kukali ze co chcem 😕

junovka
22. jan 2008

A co si kupila?Ma problemy?Ak ho nevies dostat, tak si objednaj na www.mamaaja.sk 😉

junovka
22. jan 2008

ta kde si? 😕 😕

janka08
autor
22. jan 2008

Tu som.Ty to odoberas???

junovka
22. jan 2008

co ci odoberam??

junovka
22. jan 2008

casopis Mama a ja, ano...ale ten special som si kupila este ked som bola tehu s Nelkou

janka08
autor
22. jan 2008

ten special

junovka
22. jan 2008

napisala som

junovka
22. jan 2008

Ked Nelke pojdu zubky tak kupim Babydent.Na Timeike osvedcene 🙂 😉 A ty si co kupila?