Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

lenkalienka4
10. dec 2007

ahojte babenky, nestiham vas akosi citat...

my uz mame dalsi zubok, tak uz sme trosku kludnejsi...

ako sa tu mate "susedky"??? 😕

janka08
autor
10. dec 2007

Leni ty este zijes 🙂

lenkalienka4
11. dec 2007

janka08: ahoooj, ved vravim ze nestiiiiiham... akosi ma mala zamestnáva na 100% takze nemam casu vysedavat za PC, a vecer som rada ked ide spat a ja "odkvecnem" s nou 😀

nera
11. dec 2007

Dobré ránko, teda dúfam, že aspoň Vy máte dobré ránko, lebo nám tu niekto zas vrtá 😠 ....samozrejme, že maličká práve zspala....

junovka
11. dec 2007

caute...Evi, detto.Uz som tiez bola riadne nas... 😠 😠 lebo Nelka mi tiez sla vtedy spinkat.Raz sa prebudila na vrtanie, ale spala dalej.Pod nami byva starky, tak mu davaju plas.okna. 😒 Furt, dakto.Inak, uz som myslela, ze tam nabehnem 😉 🙂

nera
11. dec 2007

Vlasti to mi hovor, keby že nie som sama doma(až teraz prišiel manžel z nákupu) tak tam už naletím...už niekedy mám toho dosť...nie kvôli sebe, ale kvôli malej...nikdy nezabudnem ako vrtali o dušu keď maličká mala sotva 2 týždne...vtedy som bola schopná vraždiť...
A ako je Tvojim kočkám? Ako ste spinkali?

junovka
11. dec 2007

teraz varim obed+aj pre Nelku.Tuto noc sme spali konecne dobre.Okolo 4.30h sa zobudiola na mlieko a spali sme do 9h.Timka spala uz tiez lepsie, zajtra by mala ist do skoly.Nelke uz to vyzera , ze vyrazky zmizli.Dufam, ze to bude uz lepsie a lepsie. ☹ 😉

nera
11. dec 2007

nooo tak to blahoželám a len tak ďalej....
my sme napokon včera neboli nikde....lebo sa mi to počasie nijak raz nepozdáva...radši si počkám na mierny mráz, aby bacily zmrazil a tak pôjdeme na prechádzku...

janka08
autor
11. dec 2007

Ahojte.My sme sa zas velmi v noci navyspali:Maly sa vzdy len prehadzuje a nevie sa asi ulozit ☹ A ja tiez nespim 😢 Neviem co zacal v noci tak zle spinkat.Teraz spi ale som zvedava do kedy

junovka
11. dec 2007

nechcem ta strasit Jani, ale takto mi Nelka spala asi tyzden nez ochorela 😖

janka08
autor
11. dec 2007

Vcera som mu aj sopliky poodsavala a aj tak spal nekludne.Vzdy sa prehadzuje a nevie sa nejak ulozit.Inokedy spal od tej osmej a vstal na papanie okolo druhej.No a vcera sme ho ulozili a zacal sa hemzit uz o desiatej 😠 .Vobec sa nevyspim.Co robite Vlasti

nera
11. dec 2007

janka a teplotku nemá?

nera
11. dec 2007

nie žeby som to priala - božechráň, eln ak bude čo len trošku zvýšená, hneď daj nejakú tabletku,

nera
11. dec 2007

Baby - idete v tomto počasí na prechádzku?
Ja neviem, bojím, že sa maličká nakazí niečím...

junovka
11. dec 2007

uz sme sa najedli, Nelka sa hra s Timeikou 😉

junovka
11. dec 2007

Evi, ja by som radsej sedela doma 😉 istota je gulomet 🙂

nera
11. dec 2007

asi aj ostanem...maličká sa teraz spokojne hrajká ...tak trošku surfujem 😉

janka1
11. dec 2007

ahoj Nera...mate sa 😉

nera
11. dec 2007

Jeee...ahoj Janka.... 😵 😵 😵
Ako sa máte?
Ako sa má Vlaďka, pomohlo to?
My sa máme celkom dobre, maličká v kuse vystrája, takže pohoda 😉
A Vy?

janka1
11. dec 2007

joj moja mame sa rychlo...neviem ci pomohlo od vtedy este nemali ucitelku je chora a kym pride mozno aj zabudne 😀
ale dufam,ze nie 😉
dakujeme keby nieco my sa ohlasime ved vies v nudzi poznas priatela 😀 😀

junovka
11. dec 2007

Vitaj Janka1 medzi nami.Odkial si presne?

Evi, si tu este? 😕 Nelka zaspala, Timka si pise na tabuly pismenka, manzel siel na postu , ja som povysavala a konecne som si dala kavej 😀 Ty si uz pila?

janka08
autor
11. dec 2007

Vlasti si tu este

nera
11. dec 2007

janka - môžete kedykoľvek zájsť(veď teraz sa Ti dodatočne musím ospravedlniť, že som Vás ani nepohostila, ani nič...ja sa tak hanbím...keď ja som rozmýšľala na Mat a potom ostatné bolo bokom...prepáč...)Vieš, že som stále doma..keď som tu 😉
Vlasti - kávičku ešte mám od rána tak stále popíjam(na krásu, ale nejak nepomáha 😵 )Tak máš aspoň trochu relax...

junovka
11. dec 2007

🙂

janka1
11. dec 2007

dakujem junovka som z Gece...
Nera neodpustime ako si to vlastne predstavujes 😀 nepohostit hosti 😠 😀

janka08
autor
11. dec 2007

Ahoj Janka

junovka
11. dec 2007

Evi, ja ked zrobim na obed kavej tak dakedy ju dopijem vecer 😀 😀

janka1
11. dec 2007

ahoj janka 😀 😉

junovka
11. dec 2007

Jani 08 ako sa ma maly?

janka08
autor
11. dec 2007

Takze dala som Marka spinkat o dvanastej vstal o jednej a plackal tak som ho este stale uspavala na rukach a on stale plackal.Po pol hodinke som to vzdala a isla ho prebali a papat a maly bol pokkany 🙂 To som ale hlupa on kaka vtedy kedy nema 😀 Chudacik teraz od toho vsetkeho spinka