Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
15. feb 2008

myslis, ze spi??? 😠 certa stareho 😠 ....pozera rozpravku s Timkou 😕 😖

janka08
autor
15. feb 2008

a uz ju asi ani nebudes davat spat.maly je u babky ja som to tu prebehla s cistiacimy a rentou a pojdem si po dieta ked dovarim.doslo my to mama extra special

junovka
15. feb 2008

zaspala 😖 A co, uz si ho citala?

janka08
autor
15. feb 2008

este som sa k tomu velmi nedostala 😖 idem po maleho tak vecer.vlastne vecer tu skoro nikto nikdy nieje.neviem co robite po veceroch 😀 😵

junovka
15. feb 2008

u mna to uz vies, co robime.Nosime po rukach Nelku pokial zaspi, a pokial sem pridem, tak uz vsetci spite 😖

viera78
15. feb 2008

janka cerstve maminy idu spat so svojim drobcom aspon urcite ja aby som vladala vstavat kazde 3hodiny na krmenie lebo zvecera dobre spinka a nadranom je uz hore chyba my spanok da sa nato zvyknut.

janka08
autor
15. feb 2008

vierka vsetko naj.... k dvom mesiacikom 🙂 a o ktorej rano vstavate 😕 ?

janka08
autor
15. feb 2008

vlasti aj vy uspavate malu na rukach 😨

junovka
15. feb 2008

Jani, kedy ako, ale viac-menej nie.Len proste dokaze fnukat aj viac ako polhodiny vkuse, tak skusam aj nemozne... 😝 Dnes mi vstala o 17.30, tak som zvedava, kedy sa jej uraci ist vecer spat. 😖

viera78
15. feb 2008

dakujeme niekedy o 5.oo niekedy o 6.oo je to rozne vraj by mal prejst pomaly na 4hodinove intervaly ale akosi sa mu nechce.

janka08
autor
15. feb 2008

aj marko pofnukuje ani tak neplace len fnuka a vtedy sa ide na ruky 😠 😢 ale co uz 🙄 aj dnes na obed zaspal a pol hodku bol hore atk som ho musela uspat na rukach este a spal potom az do 14,30 ale bojoval aj na rukach so mnou.a nakoniec si tak dlho pospal 😔

junovka
15. feb 2008

Ahoj Vieri, v tej rychlosti som ta ani nezbadala 😔 😅
Som teraz na teme Holtova mast 😖

janka08
autor
15. feb 2008

viery inak je malicky dobry?ja som zo zaciatku ked sme prisli z porodnice tiez chodila spavat s kuramy a aj teraz velmi neponocujem.nas maly spal dobre ked bol malicky ale cin je starsi tym horsia spi 😠 😠 😠

monikaaerik
15. feb 2008

ahojte dievcata 😉

dnes rano som sa rozhodla,ze chudnem 😠
ked som rodila tak som mala 74 kil, dnes rano sa vazim 70 😠 a mala ma nieco okolo 7 kil. tak ja urcite kojenim nechudnem,ale naopak. Ale mozem si za to sama, taka vyzivka s piskotami,hentaky pribinacik, aj milu si dam a potom to tak vyzera. po 6 vecer uz nejem iba pijem.Myslite ze pojde nieco dole? Ja hore ani niesom velmi ale zadok a stehna su moje problemove partie, vyzeram hrozne,beee. a to som mala 55 kil ked som otehotnela 😔

Inak,to v puse bude zubok ale je este v dasienku,tak kym sa preryje tak moze prejst aj mesiac. Zajtra ideme k mojim rodicom na vikend,tak sa aj tesim, ze si trosku odpociniem.

No,idem Vlasti mrknut na tu mast,co to vlastne je.
Vieri ahoj, odkial presne si? AK to samozrejme mozem vediet.

viera78
15. feb 2008

zdravym vsetky,monikaaerik som z moldavy nad bodvou janka zacina byt zneho maznosko paci sa mu na rukach chvilu je dobry a niekedy place ani nevieme preco,mam pocit ze cim viac rastie je vnimavejsi a uz nechce len lezat v postielke.

janka08
autor
15. feb 2008

viery aj marko by sa najradsej len po rukach nosil ale ak nechcem vyzerat jak opica tak len s mierou no ale samozrejme kej je zly co ine my ostava 😠 viery rodila si v saci?aky bol porod?mony nevybehnes cez tyzden na prechazku s namy?

janka08
autor
15. feb 2008

vlasti a ako vyzera ten atop.ekzem 😲

junovka
15. feb 2008

nechci vediet 😝 sice Timka nemala az taky hrozny, ale i tak 😢 😢 😢

janka08
autor
15. feb 2008

vlasti nelka spinka 😨

viera78
15. feb 2008

rodila som v saci a porod nato ze som bola prvorodicka nebol to prijemny zazitok plodova voda my odtiekla v piatok vecer a porodila som v sobotu 12.55 maly vazil 2700,46cm kazdy my hovori ze to chce cas ale neviem ci budeme mat este jedno ale to je este otazne. prislo my z dovery anketa ako som bola spokojna zo sluzbami v porodnici ja by som im tam napisala na vsetky otazky nespokojna.

junovka
15. feb 2008

Vieri, ja som tiez vravela, ze uz nikdy viac...a teraz mam Nelinku 😀

junovka
15. feb 2008

...ta co si Jani 😝 😀 😀 😀 ani nahodou 😖 😒 ☹

junovka
15. feb 2008

Vieri, mala si ist rodit do Novej 😎 😎 😉

junovka
15. feb 2008

Vieri, a fotecky nemas maleho Matejka?Inak, vsetko najlepsie k 2 mesiacom 😀 😵 😵 😵

janka08
autor
15. feb 2008

viery mne pichli vyvolavacku o pol noc a kontraklcie my zacali o 10,00 otvarala som sa velmi pomali takze epiduralku my pichnut nemohli.kontrakcie som mala velke a zacala som sa poriadne otvarat az o 19,00 a maly sa narodil o 20,50 takze som sa tiez natrapila a po porode som povedala ze uz druhe nechcem. no po mesiaci by som rodila zasa 😀

viera78
15. feb 2008

ved vravim je to otazne ja som celkovo velmi citliva na bolest mne staci ist rano k zubarke a este vecer citim ako my vrtala mam sestru a ta ma 4rocneho chlapca a tiez sa nevie rozhodnut pre dalsie.

junovka
15. feb 2008

...no neviem, kedy sa ja tu dnes dostanem, nakolko Timke idem pustit dajaky film na PC 😝 😝 DUFAM, ZE COSKORO OBE ZASPIA 😖 😝 😀

janka08
autor
15. feb 2008

matejko spinka???vlasti a o ktorej nelinka planuje spanok 😔

junovka
15. feb 2008

Vieri, len nech sa nerozhoduje prilis dlho.Ja som sa tak rozhodovala az nakoniec, ked som bola rozhodnuta, tak trvalo 2 roky, kym som vobec otehotnela 😝 😝 ☹ 😉

viera78
15. feb 2008

ja ak sa rozhodnem pre druhe tak asi s epiduralkou junovka mam fotky ale to my musi manzel urobit ja som rada ze si viiem internet zapnut.