Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

petka.m
12. apr 2008

Ahojte baby, čo budete robiť cez víkend? Chystáte sa niekde?
My asi len klasika..., uvidíme podľa počasia 😉 .

Vlasti my ešte Nutrilon HA 3 nepapáme, zatiaľ máme ešte tú dvojku..., ale neskôr určite budeme. Už som ju videla aj naživo v lekárni 😀 . Takže na 100% existuje.

petka.m
12. apr 2008

Juuj a ešte som zabudla, gratulujeme Nelinke k prvým krôčikom. No darmo je šikulka 😉 .

nera
12. apr 2008

Závisí od počasia, no maličká je veľmi živá, tak asi pôjdeme vonku....teraz chodíme aspoň na balkón, samozrejme spolu a maličkú už učíme, že musí mať obuté papučky a čiapočku na hlave....keďže sa už vie sama obliecť a vyzliecť(keď sa jej samozrejme chce) tak už sa sama nachystá a príde si už len pre našu ruku, lebo vie, že sama na balkón nemôže 😉

petka.m
12. apr 2008

zlatunká 😉 🙂

junovka
12. apr 2008

ahojte 😉
Ja som myslela Peti, ze uz papate 😕 😕 😔 ...zrejme sme sa o tom asi len bavili, ze? 🙂

Dnes peciem Bramboraky v troube.Mam to z temy Recepty 😀 😀 ....som zvedava aku ma to chut, lebo som to este nerobila 😉

petka.m
12. apr 2008

Áno Vlasti, len sme sa o tom bavili... 😉 .
A to má byť čo, tie bramboraky v troube?

junovka
12. apr 2008

To je vraj dajaky mega zemiakova placka 😕 ....uvidim, co z toho vznikne a ci bude chutit. 😉

monikaaerik
12. apr 2008

Ahojte bambulky,
baby mozno blba otazka, ale ako umyvate zadocky malym? aj po pisani aj po kakani. viem Vlasti ze ty nepouzivas vlhcene obrusky iba vodu,to nosis malu stale do kupelne? ci ju utieras iba mokrou plienockou?
A este jedna vecicka,kedy malej bude stacit trebars iba obed? ci to musim stale dokrmovat mlieckom? dnes spapala plnu misku brokolica-zemiak, odgrgla si a potom este chcela mliecko? nechapem, to som jej mala dat viacej aby nepapala mliecko,alebo ako to vlastne robit,aby si zvykla na obed? som z toho jelen 😝

janka08
autor
12. apr 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -----

junovka
12. apr 2008

ahojte 🙂
Monika, ja som umyvala Nely vodou a umyvam stale ked sa pokaka.Inak, vlh.utierky som neuzivala , len vtedy, ked mala plesen na pisuli.Teraz uz uzivam, len vacsinou, ked som na navsteve, alebo treby precistit pisulu pod velkymi pyskami.Ked sa popisa, tak neumyvam pod vodou, len ked sa kupe. 😉 Tusim, ze ked mala asi 5-6 mesiacov, tak som vynechavala mliecko na obed.Boze, ja si uz nepamatam 😔 😔 😅 Zo zaciatku, ked som davala prikrmy tak som asi tak 1-2 tyzdne davala aj na obed asi 90 ml mlieka a potom uz nie, nakolko som jej zvysila davku obeda.

junovka
12. apr 2008

ja sa este izvem, idem nakrmit Nelinu, nakolko uz fnuka 😠

junovka
12. apr 2008

😕 😕 ....uz dopapala a spi 😉 Je tu niekto? 😕

junovka
12. apr 2008

asi vsetke spite uz, co??? 😖

nera
12. apr 2008

monika - moja stále po papaní ešte to zapije mojim mliečkom a to zje niekedy aj toľko čo ja....takže v malej porcii to asi nebude....možno to tiež potrebuje zapiť 😉

junovka
12. apr 2008

😉 ..............,,

nera
12. apr 2008

Ahoj Vlasti ako ste sa mali?

junovka
12. apr 2008

no, moze byt.Vy ste dnes co porabiali?

nera
12. apr 2008

Boli sme doma a potom sme šli trošku vonku, no začala pršať tak sme sa po hodinke vrátili...
A Vy?

junovka
12. apr 2008

My sme dnes boli u svokry a potom na nakupoch 😉

nera
12. apr 2008

My sme boli prakticky len dve, lebo manžel bol po a ide do nočnej....ale už sme si zvykli 😉

junovka
13. apr 2008

ahojte 🙂 dufam, ze bude pekne slnecno, nakolko sa chystame na chatu 😉

junovka
13. apr 2008

Petka,Dianke vsetko najlepsie k 10 mesiacom 😵 😵 😉

janka08
autor
13. apr 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 marko zela dianke tiez vsetko naj......... 😵

martinabarak
13. apr 2008

😕 .... 😕

janka08
autor
13. apr 2008

mati citala som to sila vsak?

martinabarak
13. apr 2008

Ahoj, no ktovie, ked sme sa tu s nou "rozpravali" sa mi zdala o.k. . Ktovie, co je vtom naozaj.....

petka.m
13. apr 2008

Ahojte, Dianka vám veľmi pekne ďakuje 😉 🙂 .

To je smutné, klamať a okrádať matky na materskej ☹ . Ale možno to tak ani nieje, možno sa len niekde stala chyba...no ktovie..., ale ja by som tiež mala pekné nervy, keby sa mi niečo také stalo 😠 . A práve preto radšej kúpim malej niečo v obchode, je to predsa istejšie 😉 .

rebeca10
13. apr 2008

pravda je taka,ze som jej vobec neodmietla peniazky vratit a ona ani nedocka a surovo ma tu ohovara

junovka
13. apr 2008

reba, z akeho dovodu nam to tu pises, ak smiem vediet?? 😕 😕 a preco nemas fotku, ak s nami kominikujes??