Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
18. apr 2008

umva ale ked dam nieco velmi zaschnute tak ostane trosku spinave ale poslednu dobu umyva dobre klop-klop

junovka
18. apr 2008

ty nezvyknes chodit na Modru strechu???Strasne dobre veci su tam na citanie a inspiraciu......len keby viacej casu bolo 😖 😖 😀 😀

junovka
18. apr 2008

uz ti prisiel mangel?? 😀 😀 ci Panelakujes sa?? 😀 😀

junovka
18. apr 2008

😕 😕 😕 to ln ja ponocujem? 😅

janka08
autor
19. apr 2008

pekne uprsane ranko 😠 marko vstala o druhej a zaspal az o stvrtej takze som dost nevyspata 😔 neviem preco sa tak zacal budit v noci ale musim si asi zvyknut 🙄

junovka
19. apr 2008

ahojte 🙂

Jani, to bude asi tym, ze zajtra ma byt spln 😉

junovka
19. apr 2008

Nely sa tiez prehadzovala od pol druhej a o 3h sme papali 😖

janka08
autor
19. apr 2008

vlasti dufam 🙂 marko zalahol tak som zvedava ci hodi len pol hodinku ako vcera 😠

petka.m
19. apr 2008

Ahojte 😉 . Dianka mi spinká od 10,45 tak som rada, lebo dnes je nejaká bez nálady 😖 .
Vlasti zajtra má byť spln? Tak to sa dnes nevyspíme 😒 . Jooj dnes je také depresívne počasie...ani vonku sa nedá ísť, tak len doma budeme kysnúť... 😠 .

junovka
19. apr 2008

ahojte 🙂
Ano, zajtra ma byt spln.Hovorim, ze ani nemusim pozerat do kalendara, ze bude spln, nakolko viem to podla sanitiek, kolko ich pocujem hukat 😉 😎

petka.m
19. apr 2008

Vlasti ja nikdy neviem kedy má byť spln, lebo mám kalendár ,v ktorom to nieje zaznačené 😠 . Ale zas už ked sa Dianka v noci budí a prehadzuje, tak to viem hned 😉 . Sranda ako to pôsobí na ľudí... 😨

janka08
autor
19. apr 2008

a co amju sanitky so splnom 😕 😕 😨

junovka
19. apr 2008

strasne vela urazov, dopr.nehod sa stavaju a a zeny rodia 😉 🙂

junovka
19. apr 2008

....samozrejme, tie ktore su tehu 😀 😀 😀 😀 na moju svagrinu to platilo 2x jednoznacne 😀 😉

janka08
autor
19. apr 2008

akurat sme boli kupit markovy telecinku 🙂

junovka
19. apr 2008

a kde ste ju kupili?

janka08
autor
19. apr 2008

ste tu niekto??kupili sme ho od jedneho pana z dediny taky 5kilovy balik za 700sk

junovka
19. apr 2008

😉 😕 ............................

janka08
autor
20. apr 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......

junovka
20. apr 2008

cafte 🙂 ...................

janka08
autor
20. apr 2008

cafte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

junovka
20. apr 2008

spite uz vsetci??Az teraz som sa dostala k PC 😒

janka08
autor
21. apr 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .......

junovka
21. apr 2008

ahojte 😉 Dnes ideme na poradnu+ockovat by nas mali 😖

janka08
autor
21. apr 2008

marko uz chodi stvornozky 🙂

grety
21. apr 2008

Caute kosicanky !
baby, neviete mi poradit nejakych dobrych zabavacov na detsku narodeninovu oslavu ??? Moze to byt saso, alebo cokolvek ine, ale budu to deti do 2 rokov, tak nech z toho aj nieco maju. A tiez ak tie, co uz mate nejake tie detske oslavy za sebou mate nejake zaujimave typy, tak budem veeeeeeelmi rada ak mi ich napisete. Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

janka08
autor
21. apr 2008

grety my s tym este skusenost nemame 😉

junovka
21. apr 2008

Tak, Jani gratulujeme Markovi. 😵 😵

Greti, neviem o nicom takom 😒

martinabarak
21. apr 2008

Ahojte.
Tak nas kasel stale je, no o trosilinka sa to zlepsilo. Dr. nam dala nove kvapky : pleumolysin, fenistil, calcium, eukaliptovy kremik na potieranie hrudnika a este sme si mali kupit aj hedelix no ten nemali v lekarni a lekarnicka vravela, ze toho mame kus vela, ze nech ani nekupujeme 🙂 . Tak som zvedava, ci to zaberie. Zapal ziaden nemame, hrdlo ciste, tak ked sa to prelieci, tak nas posle niekam, ci nemame reflux 😕 .....

junovka
21. apr 2008

Mati, tak to budu zubky 😎 😉 A Sebi ti vraca????ze reflux.Ja by som na tvojom mieste nechodila na ziadne gastro.Chudak,, len ho tam trapit budu s odberami kadecoho 😝 😖

Tak, my sme sa vratili z poradne.Nely ma 11500 g.Zaockovali ju, fnukala len preto, ze si musela lahnut na chrbat a museli sme ju drzat 😀 😀 😀 😀 Inak, pohoda 😎 .Koncom juna ideme sa zaockovat na pneumokoky.Potom na 16 mesiacov na osypky a o 3 mesiace, cize zhruba asi na 20 mesiacov druhudavku pneumokoky.Do 2 rokoch je potrebne dve davky a po druhom roku, tusim, ze uz len jedna. 😕