Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

monikaaerik
20. máj 2008

jej MAti ,tak vsetko naj, ja davam kasu ako prvu veceru dnes to bolo o 16:30, potom uz nechcela MM a potom pred spanim jej vzdy davam MM.Ona este tak neviem velmi spapat kasu, robim jej polovicnu davku zo 75 ml vody a ani to vacsinou nezje. JE velmi neposedna pri papani. ☹

monikaaerik
20. máj 2008

Emka mala pred tyzdnom 6 tu chorobu a odvtedy ma take divne maniere. To denne spinkanie, uz 3 den spi iba 1 x a aj to iba 1 hodinu, potom celu noc skoro preplace. Nemali ste vy niektora tu chorobu, ze by to bol este stav po? Zajtra asi zavolam dr.podla mna to uz nie je normalne to nocne plakanie, ono to nie je ani plac ale doslova rev ale bez jedinej slzicky.Prepacte baby,ale som fakt zufala, neviem ako jej mam pomoct, co robim zle, meni sa jej rezim? spadlo jej z oci? stav po chorobe? To by mi uz ani tak nevadilo ,ze ju kojim kazde 2 hodiny,to sa nacucka a spi dalej ale to ze sa za hodinu aj 3 - 5 x rozreve bez priciny,tak to uz fakt nechapem, je to dost vycerpavajuce, mozno ten plac suvisi s tym, ze cez den nespi, ved predtym spala 4 x po pol hodine a teraz 1x?
Nechapem to a som z toho smutna a uz aj unavena ☹

martinabarak
20. máj 2008

No skus sa spytat Dr. Sebastianko tiez, ked sa budi tak s takym divnym placom bez slzy a kym nebude mat cicku v puse, tak nestichne. Inac aj cez den, ked sa po spanku zle preberie, tak tak place a bez cicky ho neutisim.
Akurat pred tyzdnom som stretla znameho a on mi vravel, ze ked jeho syn bol v Sebastiankovom veku, mal daco s uskom a potom sa mu otocil rezim, ze cez den spal a v noci bol hore. Trvalo im to 3 mesiace.... 😒

martinabarak
20. máj 2008

A zabudla som napisal, ze mi papame kasu pred spanim, cize okolo pol osmej, este sa posanti na posteli a tak zaspava...

junovka
20. máj 2008

do, kelu 😠 😠 😠 musim znova napisat, to co som uz mala, nakolko Timea mi vsetko vymazala 😠 😠 😠

Monika, nebud zufala 😉 podobny scenar pri Nelinke sme mali aj my pocas 7-8 mesiaca.Trvalo to hadam dobry mesiac.Mam pocit, ze takym to obdobim asi prejde viacero deti, nakolko som vtom obdobi nebola s tym sama, lebo aj ine maminy takto pisali na fore, ze maju takyto problem.Mozno, ci jej nejdu aj dalsie zubky.

Co sa tyka oblecka potenia sa......Nely spinka v pyzame s dl.rukavom a dl.nohavicami, bez ponoziek, zatial, pokial nebude teplo, potom prejdeme na kratke....Pocas dna pobehuje v kratasoch a triku.Som rada, ze nie sme vtom sami s tym potenim, nakolko som sa uz obavala, ze daco neni v poriadku s kostolnym poriadkom. 🙂 Tak, isto sa Nely poti.

Dnes som kupila Nely tuniku/podobne satockam/ a kratasy k tomu...chystam ju na sobotnajsiu oslavu 😵 😵 😵 torta uz objednana, len problem je, ze este stale nemame prenu darcek, lebo neviem aky 😠 ☹

Zatial sa majte, lebo Nely fnuka 😒

martinabarak
20. máj 2008

Vlasti, my budeme kupovat malemu na prvy rocik asi len daku hluposticku, no zabalime to dakeho pekneho farbneho papiera a stuziek, lebo z toho bude mat najvacsiu radost.... 😉 😀 😉

anma2
21. máj 2008

ahojte mamuse chcem sa vas opytat ci mate niejake skusenosti alebo z Vasho okolia Lienocka Peres....
a vraj u vas otvorili novu skolku na Humenskej

martinabarak
21. máj 2008

🙂 🙂 🙂 ... 😉

junovka
21. máj 2008

Ahojte 🙂
Emke vsetko najlepsie k 8 mesiacom 😵 😵

Anma, a co je to Lienocka Peres????? 😨 😨 Ved na Humenskej skolka bola 😕 😕

monikaaerik
21. máj 2008

Ahojte baby
Vlasti si zlata, dakujeme 😵
Zeby Lienockla Peres bolo nejake materske centrum? Neviem ani ja to nepoznam.
A ta skolka na humenskej,nie je nahodou Humenska tam ako je Bosorka?LEbo tam teraz otvorili jaslicky, a bola tam moja svagrina tak nejake infosky od nej mam.

janka08
autor
22. máj 2008

ahojte 🙂 v skratke som vas ptecitala 🙂 mati druhe vyrocie aj my sme mali 😵 a trosku oneskorene ale emke vsetko naaaaaaaaaajlepsie prajeme 🙂 🙂 🙂

petka.m
22. máj 2008

ahojte babulky, aj my emke dodatočne prajeme všetko naj naj 😉 . ako sa inak máte? ja sa musím pochváliť, Dianka nám dnes začala chodiť, už sama prešla normálne pol obývačky. jooj baby až mi slzy vyšli od dojatia 🙂 . je to fakt krásny pohľad a pocit. tak sa teším 😉 .

monikaaerik
23. máj 2008

Baby dakujeme za gratulacie 🙂

Juj. tak tu je ale smutno 😉
Ja uz sa citim ako samoprispievac,ale nevadi 😀
Petka, tesim sa s vami,je tu super sikulka. Uz sa na to aj ja tesim 😵

Baby,ak by ste tu niekde okolo Baly a Kaufiku videli capacku bielo ruzovu tak je nasa,vcera sme prisli domov tak jednu sme niekde stratili a s tej druhej na chyba snurka 😠 Pritom som obe capacky mala v kosiku,no neviem ako mi to s tamade vypadlo 😠
A este jednu radu, baby, ake ste kupovali choditka? A tiez rozmyslam,ze asi vymenim stolicku na papanie,lebo sme kupili v bazari na TErase a nema popruhy iba jedno na brusko,ale Emku to tlaci,takze name ziadne a ona potvorka robi to,ze si podlozi jednu nozku pod rit a tak sa odraza a skoro mi visi zo stolicky,nemozem ju uz tam nechat ani na chvilu bez dozoru. tak idem nieco pozriet na mimibazare.
Co budete robit cez vikend? ma byt vraj super pocasie

petka.m
25. máj 2008

Ahojte baby 😉 , som tu len na rýchlo ale hlavne preto, aby som Nelinke zagratulovala k prvému krásnemu rôčiku. Vlasti mrzí ma, že až teraz a normálne sa na seba hnevám 😠 .

Milá naša Nelinka, k tvojmu prvému rôčiku ti s Diankou prajeme všetko náááájlepšie, hlavne veľa zdravíčka, šťastia a lásky. Počúvaj mamičku, ocinka aj sestričku a samozrejme nech aj oni počúvajú teba 😉 .

martinabarak
26. máj 2008

Ahojte.
Vsetkym oslavencom prajeme dodatocne vsetko naj, naj no najma Nelynke. A ako dopadla oslava, bola aj sfuknuta torticka ? 🙂

My hryzieme a skripeme zubami a tretiu noc buntosime ako aj Emka. Ved ju predsa nenechame samu, nie ? 😅 😀

martinabarak
26. máj 2008

Monika, my sme nekupovali a ani nebudeme kupovat choditko. Na nozky sa stavia aj bez neho a mame dost ked lozi po zemi a nie to este utekat za nim na choditku. 😉
V sobotu doobeda sme boli v meste a to tak krasne mrholilo, ze maly zaspal. Vystupovali tam folklorne skupinky, tak im nevyslo pocasie. Neviem preco, taketo akcie nerobia poobede, ked je aj viac ludi v meste a nie o desiatej, ked sa kazdy este len zobudza....nie ?

monikaaerik
26. máj 2008

Matka dakujem, ze v tom nie som sama, hoci radsej by som bola ak by sme boli spolu v peknom spinkani 😵
My ideme zajtra k mojim rodicom,mame tam take male policko a vraj je tam uz burina,tak ideme okopat, porzriet urodku. Tak sa aj celkom tesim.
Vlasti, potom daj vediet ako bolo, vsetky sme zvedave.
Tak sa majte baby,papa

andrea.m
26. máj 2008

monikaaerik ak chceš tak ja ti chodítko predám za 250sk, nemám ho síce nafotené ale som z terasy a bývam na kežmarskej

andrea.m
26. máj 2008

ozvi sa mi ak budeš mať záujem môžeš si ho prísť pozrieť a rovno aj zobrať ked sa ti bude páčiť.

viera78
27. máj 2008

ahojte baby uz som tu bola pekne davno,prerabali sme byt a vyse mesiaca sme boli u svokrovcov vsetky vas zdravim.

monikaaerik
27. máj 2008

Ahoj Vierka, akurat vcera som na teba myslela, ze co sa deje, myslela som ze si v inej teme, som rada ze si sa ozvala, ako sa mate? ako sa ma matejko,rastie co?

martinabarak
28. máj 2008

Dobre ranko 🙂 .

petka.m
28. máj 2008

Ahojte 😉 . Ako sa máte? Pozerám, že všetky ste asi zaneprázdnené 🙂 . My sme sa dnes boli očkovať a teraz malá spinká. Tak som trošku nakukla.

junovka
28. máj 2008

😕 😕 ......

petka.m
29. máj 2008

Ahojte, baby chcem sa vás opýtať, včera bola Dianka očkovaná treťou vakcínou infanrix, pri prvých dvoch bolo všetko ok, ale teraz pri tretej dávke mi teplotuje. Včera mala 38,4 a dnes ráno 37,6 samozrejme som jej dala panadol sirup na tú teplotku. A chcem sa vás opýtať, či neviete koľko dní mi môže po očkovaní teplotovať? Inak je v pohode, aj papká aj sa pohraje, len je trošku viac ospala ako inokedy.

janka08
autor
30. máj 2008

ahojte dievcence 🙂 takze nelke trosku oneskorene ale vsetko najlepsie prajeme k prvemu rociku 😵 😵 😵 Dianke prajeme skore uzdravenie peti zda sa my ze dva alebo tri dni

petka.m
30. máj 2008

Ahojte. Janka si zlatá ďakujem ti, áno už som si to zistila 2-3 dni. Noo včera to bola jedna katastrofa, celé poobedie Dianka bola strašne mrzutá, ešte som ju asi takú nezažila. Moja zlatá bambulka 😢 . Ale dnes je to už lepšie, má už len 37,1 tak dúfam, že do večera to úplne klesne.

martinabarak
30. máj 2008

Ahoj. Skore uzdravenie v tej horucave prajem. 😉

janka08
autor
30. máj 2008

konecne som si sadla trosku a tu nikoho ☹

petka.m
31. máj 2008

ahojte babule, tak vonku je riadny hic...ani dýchať sa nedá...no ale chceli sme teplo a tu ho máme 😀 . ja len ľutujem tie naše detičky, lebo už teraz je dianka nervozna z tepla, ťažko sa jej zaspáva a to ešte ani leto nezačalo. teplotky nám už klesli úplne, tak som veľmi rada. včera už mala len 37,0 takže super.
a vy čo máte nové?