Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
2. jún 2008

Zdravim, po dlhej odmlke 😉 ...ale vidim, ze uz ani vas tu nejako niet a tema Kosice-Terasa zanika 😕 😔

petka.m
2. jún 2008

ahoj vlasti, ako sa máte? a ako ste oslávili Nelinkyn rôčik? čo ste jej nakoniec kúpili?

monikaaerik
2. jún 2008

Ahojte,
Vlasti super novy uces, kocka 😉
Baby neviete mi poradit kde by som kupila pyzamko,alebo bodynko kratky rukav a kratke nohy? Bola som dnes v domaji tak maju dvojdielne ale tie farby 😝 otras

viera78
2. jún 2008

monikaaerik my sme malemu kupili v Moldave body s kratkym rukavom tu maju celkom prijatelne ceny aj aj take body tu to volaju opalovacky.

monikaaerik
2. jún 2008

myslis v tom butiku ktory sa vola Monika?

viera78
2. jún 2008

nie tam ma drahe veci este nizsie za orindzom tam maju dobry vyber.

monikaaerik
3. jún 2008

Dakujem Vierka, skusim poprosit mamku, ona tam chodi castejsie.
Dnes je ale riadne horko, fu, boli sme do 11 vonku ale potom utekacka dnu.
Baby neviem, ci ste zaregistrovali,ale za Galerkou sa otvorilo nove Materske centrum Delfin. Jedna zakladatelka cvicila fit lopty v Zuzkinom parku, tak sme sa spoznali a vcera uz mali otvorene tak sme sa boli poziet,v podstate to bola kedysi skolka, takze priestory su pekne velke, maju tam telocvicnu, aj hernu,otvorene je po-pia od 10-18 a mne sa tam pacilo, sice tam boli uz vacsie deti ako nase, ale emka uz lozi po 4 dozadu,tak aspon bude mat kde.Vedla je Dita,kde predavaju kolaciky, tak to je uz horsie pokusenie,ale je tam vonku aj pieskovisko,kde je cerstvy piesok a hojdacky,pre starsie deti. Vstupne na pol dna 30,-na cely 50,- a od 16.00 je 20,- Takze si myslim, ze fajn.

martinabarak
3. jún 2008

Ahojte, ako sa mate ?
Ja som chora, mam nadchu z alergie a nieco chyta aj tatka, Sebastiancek sa este drzi hoci ma plnsi nostek ako zvycajne, no mame stale neda v noci spat. 😒
Monika, uz vam to nocne plakanie preslo ? Inac ja som teraz kupila kratke dupacky v tescu 7ks za 250 Sk 😉

monikaaerik
3. jún 2008

Ahoj Matka,
nocne plakanie nepreslo, 21. mame poradnu,tak sa opytam na to dr. a tie kratke dupacky z tesca su take na spinkanie? lebo naposledy som tam kratke videla iba body. asi pojdeme kuknut lebo maju aj plienky v akcii.
Baby ako mam zamrazit cestvy spenat? A ozaj, uz od 8.mozme chlebik a co na neho? poradite?

martinabarak
3. jún 2008

Cauko.
Asi sa to oficialne vola body, no pre mna su to kratke dupacky a su ok, Sebino v nich aj spi aj cez den beha, najma teraz, ked je tak teplo, tak mu je v nich najlepsie. 😉
My sme zacali s celiakami az v 9 mesiaci od rohlika, korky chleba a keksikmi.

janka08
autor
5. jún 2008

ahojte dievcence 🙂 takze my sa mame celkom o.k. len marko v noci posledne dni zle spinka lebo sa budi kazdu hodinku ☹ inak by ma zaujimalo kolko krat by mal este cez den spinkat?????mati kolko krat denne spite?

martinabarak
5. jún 2008

Cauko. Jani tak Sebastian spi posledny tyzden, tak 3x rano, okolo obeda a okolo siestej. Neviem ci je to tym teplom, alebo cim no je daky unaveny. No v noci sa budi kazdu hodinu s divnym placom a neprestane kym nema cicku v puse. Musim poklopat dnes v noci to bolo ovela lepsie, raz aj pomrncal a kym som k nemu prisla spal dalej. Sa mi zda, ze mu ide dolna dvojka, tak mozno preto. Inac predtym spal raz a niekedy 2x za den.
🙂

martinabarak
9. jún 2008

😕 😕 😕
Hmmm, asi tu budem chodit uz len sama..... 😀

martinabarak
9. jún 2008

😀 😉 😀

monikaaerik
9. jún 2008

matka a ja s tebou, ahoj. ako vase noci? 🙂

martinabarak
9. jún 2008

Cauko. Teraz sme doobedovali. A drobec si teraz odkrutil indulonu a pochutnava si aj na nej.... 😀
Noci su lepsie, hoci vstavame asi 3-4x. Sa mi zda, ze mu ide dolna dvojka a aspon cez den si pospi 2-3 hodky bud doobeda ho to chyti abo pooobede..... 😉
A vy sa ako mate ?

monikaaerik
9. jún 2008

idem uspat malu a dojdem popisat, dnes je vymenena ,zlobrik 😠

monikaaerik
9. jún 2008

Tak som tu, Emka ma dnes zly den, na vsetko mrnci, vsak viete, asi horny zubok 😉
Matka, skusali sme tu metodu, ktora je v knihe Kazde dieta sa vie naucit spat. Ale nevydrzala som jej plac,takze najnovsie sa uspavame tak, ze mam jej postielku pritiahnutu hned vedla mojej postele ,ja lezim na svojej a akoze spim, ona lezi vo svojej a vrti sa aj dobru pol hodinu ale nakoniec zaspi. Akurat som si z tej knihy vzala tie hodinove odstupy medzi spinkaniami.Spala aj tak 2x, tak som jej to upravila,ideme si lazkat po 3 hodinach. a potom vecer po 4 az 5. a je to celkom fajn,lebo takto si cez den pospi. Prvy dopoludnajsi spinkala 1,5 hod. a teraz tie pomaly taha 1 hod.A vecer ju davam o 7,ale budi sa stale na plac.Predvcerom sa vobec nie,ale vcera 2x. A noc ostalo 3x az 4x papa mliecko, skusala som aj vodicku,ale zatial som nenala flasu,ktoru by chcela. Najhorsie na tom je, ze uz ja citim unavu a strasne zabudam a nesustredim sa, davam veci tam,kde som ich predtym nedavala a potom hladam po celom byte.Napriklad hreben do chladnicky a tak.
Ked sa zobudi tak ideme do Lidl, pozriet ten plazovy stan, chceli by sme take nieco do Madarska. Manzel je aj tak v robote tak sa trocha poflakame, uz snad nebude tak horuco.
Tak sa zatial majte a ozvite sa baby ako sa mate. 🙂 🙂 🙂

martinabarak
12. jún 2008

Hmmm, uz tretia stranaaaa .....hmhmhmmmm 😕

martinabarak
12. jún 2008

Konecne sa ochladilo, trocha lepsi vzduch.... 🙂 🙂 🙂

bejula
13. jún 2008

🙂 🙂 🙂 prší prší 🙂 🙂 🙂

caute dievcence, tak dlho som tu nebola, ale mrkla som sem kedy som mohla 😒
my sme ok, vonku chodime pomenej lebo to isti chata straých rodičov 😉

😅 😅 😅 všetkým dodatočne prajeme veeeeeeeľa zdravíčka a úsmevu 😅 😅 😅

janka08
autor
15. jún 2008

ahojte kocky 🙂 takze my sme zdravy akurat sa ideme v stredu ockovat.v praci sa to celkom da 😖 chystame sa dnes na chatu pogrilovat tak dufam ze nebude prsat ☹

martinabarak
16. jún 2008

Dianke vsetko naj, naj k prvemu rocku, Matejovi k polrocku a zajtra Markovi k 11. mesiacikom 😀 😀 😀 .
My sa ideme ockovat zajtra. 😉

bejula
16. jún 2008

🙂 aj my sa pripájame DIANKE 😅 😅 😅
😉 😉 😉 všetko najlepšie veľa zdravíčka a šťastia a krásnu oslavu 😉 😉 😉

martinabarak
16. jún 2008

Ahoj Beji, co porabate ? 🙂

bejula
16. jún 2008

ahoj, spinkááááme 😉 a vy ? ake mate očkovanie ?

martinabarak
16. jún 2008

Myslim, ze je to to tretie ockovanie TBC, no nie som si stopro ista, tak zajtra uvidim. Inac mam blbi den, prihorelo mi tespektive zhorelo vajce v hrnci. Chcela som urobit malemu zltok na tvrdo do obeda, no takto to skoncilo. Ja v izbe na PC s malym pri nohach a reku dakomu daco horiii, a az po 5 minutach ked to uz bolo viac citit, som si spomenula, ze to hori mne... 😒 😠

martinabarak
16. jún 2008

Nevies daku fintu na odstranenie smradu ? ☹ 😀 Uz sa izby vyvetrali, no ked pridem do kuchyne tak citit...

bejula
16. jún 2008

😒 preboha a to si celkom zabudla, jojoj dávaj pozor ☹ ale mne sa také veci, že niečo zabudne urobiť nieže na plyne - to niie stavaju pri manželovi, že proste zabudnem niečo urobiť a potom ... ked sme samé nikdy napr. nezabudnem odložiť či šunku al. maslo do chladničky a pri ňo, pravidelne a potom to vysvetľovanie 😝 😝 😝
no moja bambulka ma dnes meniny tak som pratala, a chcem niečo pripraviť na vikend oslavičku a hľadám niečo pre malú - oblečko nejaký kompletik 😉 ešte neviem ake bude počasie ???? 😠