Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
8. dec 2007

hadam, to nemyslite vazne, ze ste boli dnes vonku? 😕 uha,to je ale guraz.No nic, vy viete.Ja osobne ani psa by som dnes nevyhnala 😀

monikaaerik
8. dec 2007

Ano, my sme boli a mala je hned kludnejsia,my sme zvyknute a boli sme iba vonku,ziadny kontakt s ludmi.Nie je az taka zima a ani neprsalo ked my sme boli.Bude sa dobre spat ( dufam)

janka08
autor
8. dec 2007

Vlasti boli sme dufam ze sme nic nechytili

janka08
autor
8. dec 2007

Vlasti a ako mala

junovka
8. dec 2007

tak, som tu.Dufam, ze aj vy.Teraz mam cas

janka08
autor
8. dec 2007

A co deticky uz spinkaju???

junovka
8. dec 2007

dneS Nelka doobeda teploty nemala, ale uz okolo 15.30 je vystupila na 38,5.Teraz spinka, no nevyzera zeby mala teplotu/klop-klop/.Uvidime aka bude noc.Dufam, ze uz lepsia ☹
Timku uz bolia uzliny na krku, ma teplotu 37,4,zacina kaslat, boli ju hrdla.... 😠 ☹

janka08
autor
8. dec 2007

Takze cela rodinka chora ☹

junovka
8. dec 2007

zatial vyzera, ze deti ☹ 😢 ...ale uz dnes ma zacalo skrabat v krku aj mna 😒

janka08
autor
8. dec 2007

My sme zatial O:K: klopem a susedka Evka ako sa ma ze tu nezajde

monikaaerik
8. dec 2007

My sme tiez v poriadku,verim Vlasti,ze deticky skoro vyzdraveju, hrozne ze este aj ty,dufam,ze nedostanes aj ty teplotu.No musis mat dost sil,klobuk dole

janka08
autor
8. dec 2007

Monika emka uz spinka,,,

junovka
8. dec 2007

tak ja sa lucim 😒 ...dlho som tu nepobudla.Nelka sa mi zobudila 😕 .Mozno este dnes tu zavitam

monikaaerik
8. dec 2007

Janka, od 5 nezaspala a ked som ju okupkala tak o 8 odpadla,som zvedava dokedy. Boze ja som taka pazrava?
Janka ozaj chcela som sa s tebou poradit,je to dobre ked kojim kazdu hodinu?
Emka uz ma 2 a pol mesiaca a stale tak casto papa a este ju aj uspavam prsnikom,myslela som ze iba male babatka tak casto papaju,nerobim chybu nahodou ja,ze ked si da rucky do pusy,ze jej hned davam prsnik?Lenze ona vtedy aj pije to je v tom,ze ona nikdy neodmietne.Nemam nahodou zmenit,ze aspon kazde 2 hodiny,alebo to mam nechat tak? Co myslis? Ake mas ty skusenosti?

sun6
8. dec 2007

Ahojte, je tu niekto, mam par minut, drahy robi lievance... je tu niekto?

monikaaerik
8. dec 2007

Toni, lievance mnam,
das mi prosim recept,stale som ich chcela urobit,ale neviem ako.
Skoda ze byvate tak daleko 😀

sun6
8. dec 2007

to nie je dialka 10 minut a som na terase. Co nespis?

sun6
8. dec 2007

teraz som ti poslala IP - s receptom ktory som nasla na nete... pozri si ho. Inak dostat ho aj v v obchode ako polotovar v prasku.

monikaaerik
8. dec 2007

Este nie,Emke sa prave zacalo ckat,tak ju idem utisit.Vlozila som nove foto do albumu,tak ak sa ti chce,mozes sa kuknut.Tie lievance si zajtra spravim,naj poraži
ozvem sa o chvilu.
Aky ste Toni mali den?

sun6
8. dec 2007

uz budem koncit... tak zajtra pokecame. Prisli lievance, idem maskrtit. pa

nera
8. dec 2007

Ahojte, koooonečne som sa sem dostala(Janka, čítam, že si na mňa myslela...)Nemala som vôbec čas...maličká dnes bola zlatučká, ale strašne vystrájala a ja som to po nej nejak upratovala a hrala sa ....a varila....
Dnes sme pozerali superstar...aj maličká a bola taká podarená - hneď začala tancovať... 😉
Vlasti- prajem deťúrencom skoré uzdravenie....a Ty si dávaj na seba pozor....aby si to fakt nechytila....
Joooj tíško Vám s babkami (v dobrom ) závidím 😵 keďže moja je "len" 90km ďaleko a druhá už nežije....
Ináč - Monika môj tiež chodí na nočné takže viem presne aké to je byť sama s maličkou....ja som ešte stále taká unavená, že už ani neviem či to niekedy dospím.... 😉

janka08
autor
9. dec 2007

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂

junovka
9. dec 2007

ahojte.Tak, konecne aspon jak stak som sa tuto noc vyspala-da sa povedat.Nelinka uz teploty od vcera 15.30 nemala, a ani dneska, len teraz sa mi strasne vyhadzala vyrazkami po hlavicke, tvaricke a scasti aj po krku.Dufam, ze nic vazne. ☹
Timka, celu noc chrapala a budila sa,lebo sa jej zle dycha, mierne zvysena teplota, tak zajtra pakujeme sa vsetci k pediatricke.Timka urcite bude mat zapal nosohltana.Boli ju aj hrdlo.Takze, tak.
Poobede ma prist svokra, aby som sla do Kauflandu na nakup a aj do DM kupit kasu.Dnes Nelke zacinam davat masko.Som zvedava. 😉
Tak, zatial tolko.Opatrujte sa zienky.Mozno este dnes tu nakuknem 😉

janka08
autor
9. dec 2007

Vlasti tak sa drzte.Super ze Nelinka uz nema teplotky ale skoda ze to chytilo Timeiku ☹ Marko ide papat a ide spinkat aspon dufam lebo noc nebola bohvieco ☹

junovka
9. dec 2007

co robkate zienky?doma ste?Nelinka mi zaspala, Timeika pise ulohy-je jej trocha lepsie.Pocas dna nie je to u nej zle, ale horsie je to v noci.
Teraz ma u Nelky trapi najviac tie jej vyrazky na tvari.Dnes mi pri mlieku stale place, akokeby ho nechcela.Rozmyslam ci tie vyrazky nebudu suvisiet s mliekom 😕 ..uz aby bolo zajtra...idem k dokine, tak som zvedava co povie .

janka08
autor
9. dec 2007

Vlasti daj zajtra vedie co doki povedala 🙂 My sme prisli z navstevy.Pomaly ideme kupat

monikaaerik
9. dec 2007

Ahojte baby,
tak my sme dnes prelenosili cely den,Emka bola dnes uz celkom pokojna,tak uvidime ako noc,lebo aj vcera zaspala az o pol 11.
No som zvedava co ti Vlasti povie dokina, ku komu chodis? My chodime do Novej ku Kocikovej,ale az 21.mame poradnu a ockovanie,tak dufam ze to ockovanie bude dobre znasat,behat niekde medzi sviatkami by som nechcela. Ale aj tak zajtra pojdem,lebo potrebujem malu objednat na kardio,esteze pojde so mnou manzel,ze nemusim kociarikom dnu.

janka08
autor
9. dec 2007

Moni to mas dobre my sme mali nejaku nepokojnu noc dufam ze dnes to bude dobre 🙂

monikaaerik
9. dec 2007

Janka ozaj chcela som sa s tebou poradit,je to dobre ked kojim kazdu hodinu?
Emka uz ma 2 a pol mesiaca a stale tak casto papa a este ju aj uspavam prsnikom,myslela som ze iba male babatka tak casto papaju,nerobim chybu nahodou ja,ze ked si da rucky do pusy,ze jej hned davam prsnik?Lenze ona vtedy aj pije to je v tom,ze ona nikdy neodmietne.Nemam nahodou zmenit,ze aspon kazde 2 hodiny,alebo to mam nechat tak? Co myslis? Ake mas ty skusenosti?

janka08
autor
9. dec 2007

Monika aj moj maly si papka rucky a neznamena to ze je hladny.Moj maly papa od narodenia kazde 3 hodinky:Monika preco jej davas ta casto?placka?