Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

lenkalienka4
15. dec 2007

opytam sa co by potrebovala a ak nieco tak ti dam vediet...

junovka
15. dec 2007

to nehrozi, Jani.Teraz som bola v ohrozeni s mojim srdcom a nehovoriac o strasnom krvacani s ktorym som prelezala polku tehu 😢

lenkalienka4
15. dec 2007

janka08: o 3 som prisla domov... idem pozerat spravy, majte sa. caute

janka08
autor
15. dec 2007

My mame pc v obyvacke tak aj piseme aj pozerame spravy 🙂

junovka
15. dec 2007

aj ja by som chcela mat PC v obyvke,ale mangel nechce 😠

janka08
autor
15. dec 2007

A kde ho mate????

junovka
15. dec 2007

v detskej!Muzovi mozem 100x vysvetlovat, ze Pc do detskej zatial nepatri a vlastne preto tak skoro koncim s vami pokec, lebo chcem aby sa Timka vyspala do skoly 😠 Co uz!

janka08
autor
15. dec 2007

A Timka chodi na pc

junovka
15. dec 2007

malokedy...ale ked zaspava, tak pozera rozpravky.Inak, by nezaspala 😖

janka08
autor
15. dec 2007

Tak nerozumiem preco ho mate v detskej

junovka
15. dec 2007

ja tiez nerozumiem manzelove zmyslanie.Vraj, nemame ho kde dat 😠 Ono by sa naslo,ale...skoda slov.Muzska tvrdohlavost

junovka
15. dec 2007

aku kozmetiku pouzivate pri babatkach?

janka08
autor
15. dec 2007

My pouziva me niveu a pre seba pouzivas aku?

junovka
15. dec 2007

Pri Nelke pouzivam tel.mlieko a sampon od Bubchen a na zadok Nivea.Ja plet.krem pozivam Dermacol.Natierte aj tvaricku ked idete vonku?Ak ano, tak s cim?My zatial nenatierame. 😕

monikaaerik
15. dec 2007

Ahojte,
Vlasti,piekla som iba tak na vikend, nie na sviatky,a piekla som ,,tajomnu strudlu" recept bol v letaku milk agro, manzel pochvalil,tak asi chutil,za to ja som spraskala dost 😝 .
ja pre malu nepouzivam ziadnu kozmetiku,primarka v saci nam dala vzorku do kupela,tak je to lejem do vanicky,lebo ma suchsiu pokozku,bodaj by nie,ked som ju prenasala 11 dni,a okolo ritky jej davam niveu ale teraz sme kupili hipp,ale nie som spokojna.a na hlavicku a zahyby olivovy olej.
A ja pouzivam Dove,iba od ostatneho ma dole svrbi 🙄

junovka
15. dec 2007

tam dole , odkedy som bola tehu s Nelkou, tak neuzivam nic, iba cistu vodu 😉 A odvtedy mam pokoj so svrbenim/klop-klop/ 😉

junovka
15. dec 2007

a aku vzorku ti dali, monika?

janka08
autor
15. dec 2007

Moni ty si rodila v saci?

junovka
15. dec 2007

Jani, kolkateho ma Marko presne 5 mesiacov?

junovka
15. dec 2007

Jani, ja som pri Timke pouzivala spaci vak, ale bola strasne nervozna vnom, nakolko nemohla kopat a ani sa pretacat.To uz mala asi viac ako 6 mesiacov.
Pozeram, ze si otvorila novu temu-Spacie vaky 🙂

janka08
autor
15. dec 2007

Vlasi 17nasteho a ty ked si teraz pises dievcata co robia

junovka
15. dec 2007

Nelka sa hra a rehoce sa z Timky, ktora jej robi program 😀

janka08
autor
15. dec 2007

a o ktorej chodia spat

junovka
15. dec 2007

teraz idem dat Nelke mlieko a dufam, ze zaspi konecne.Potom sa hadam tu objavim 😉

monikaaerik
15. dec 2007

Hej,rodila som v SAci,resp.rezali ma v Saci,lebo som bola na cisarak.A ta vzorka je take ako mliecko,co sa zmiesa vo vodou vo vanicke,a velmi pekne to vonia,vola sa to,Balneum Hermal,ale je to riadne drahe,kupila som baleni asi 200 ml a stalo to 160,- ale malej to dobre robi.

janka08
autor
15. dec 2007

Mony aj ja som tam rodila?ja som normal rodila a kto ti robil cisar???

monikaaerik
15. dec 2007

Dr.SEvcovicova, ja som si ju vybrala,cely cas som chodila k nej.Bola super,planovali sme normalne,bola som na vyvolavacke ale nakoniec sa to pocas kontrakcii zvrtlo.Hlavne ze je EMa zdrava.A ty u koho?

monikaaerik
15. dec 2007

Dobre babky, manzel ma uz postrada tak bezim za nim, papa a dobru nocku.zajtra

junovka
15. dec 2007

Balneum Hermal pouzivame aj mi pri Timke,uz od narodenia.Koli kozi ☹ -atop.ekzem.V podstate Timka nepozna, co je mydlo,pretoze len s tym ju umyvame.Nam predpisuje kozna.

junovka
15. dec 2007

😕 halooo...uz spite?