Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

martinabarak
11. jan 2008

Aha, teraz som bola na ich stranke, a uz to plati na novy rok pre deti 2008
😒
http://www.dm-drogeriemarkt.sk/

janka08
autor
11. jan 2008

no vyskusam,Inak vcera som ani poistovnu nepozerala lebo markovy sa nejak spat necjcelo tak som pozerala az od polky:Zaspal na rukach 😠

junovka
11. jan 2008

napapali sme sa desiatu-banan a idem varit ten kel 😉 Potom sa tu ozvem
Jani, to kedy mas volat o vysledky?Dnes?Ta jak dopadli?

nera
11. jan 2008

Ahojte kočky, ja až teraz lebo ma neskutočne bolí hlava a maličká až teraz zaspinkala....
Takže postupne ....Vlasti do chodáka som dávala maličkú tak odkedy sa vedela sama postaviť a to asi od mája -júna....ale to iba na pár minút(keď som potrebovala odbehnúť, lebo ona sa postavila v postieľke a potom niekedy spadla a to som nechcela...)takže nie dlho. Veľmi sa to vraj neodporúča a tak som nechcela riskovať, no keďže ja tu nikoho nemám tak som ju fakt tam dávala na nevyhnutný čas, keď som ju nemohla pri sebe mať. No tak na trošku dlhšie som ju dávala až od tých 9-10.mesiacoch.
A čo sa týka tej teploty, áno Vlasti tak bolo...maličká mala teplotky a až o 2-3 týždne sa ukázali vonku zúbky.
Veď aj teraz je to tak ešte kedy mala telpotky a až teraz(dnes) sa jej ukázal 15 zúbok(spodná trojka a druhá tu bude tak o týždeň)Môže to byť aj od toho...pozri sa nemá popuchnuté ďasienka...
Janka - kľpd možno sa mu zmení ešte režim, moja tiež niekedy vstávala o 5-6 hod a teraz pekne spinká aj do 8 hod. všetko chce čas 😵

janka08
autor
11. jan 2008

Diky Evi.Tak marko je napapany a snazi sa spinka 😒 Ten obedik do neho isiel len veeeeeeelmi tazko dnes.Fuj taky hnus ani sa mu niekedy necudujem.Vy papate vzdy bez problemov

martinabarak
11. jan 2008

Tak mama sa naobedovala 😀 a uspala synka, aspon na chvilku 😒 ...
Tiez som pocula, ze chodaky nie su dobre a v anglicku su zakazane. No ked my sme na nich chodili a sme tu, tak na trochu hadam nezaskodia, ni? 😵 😉

junovka
11. jan 2008

nam sa kel chladi.Som zvedava ako bude Nelke chutit.
Jani, a aky hnus si dnes varila?? 😀 😀 😀 Inak, bez chuti, je to fakt otras 😝 Ked vam deticky nedopapaju, tak vy dojedate po nich?Ja to vyhadzujem 😔 , aspon zatial, pokial nebudeme trocha dochucovat.Pri Timke som vsetko dojedala, a cele 3 roky som bola neskutocna gula 😅 😔 😝

Inak, ja som v chodaku nechodila nikdy, a tu som 😀 Najlepsie je, ze ja teraz chodak po Timke nemam, lebo jak truba som dala bratovi, lebo som si myslela, ze uz deti nebudu viac...a teraz ked potrebujem, tak uz nemaju, lebo uplne donicili ho pri dvoch detoch ☹ 😔 Tak, neviem.Ale urcite kupovat ho nebudem.Ak nepozicam od dakoho, tak nebude 😖

junovka
11. jan 2008

...chudacik moja Nelka, teraz sa naplace 😢 ☹ 😉 , lebo sa snazi postavit na stvornozky, a stale spadne na nos.Uz sa mi posuva po izbe, po zadku 😀

janka08
autor
11. jan 2008

U nas v byte by sa chudak s tym chodakom velmi nenachodil 😀 Chcelo by to rod,dom na ten chodak.Dnes 3den posledny ta ryza a cuketa a zajtra neviem.Ake meso ste to minule s petkou rozoberali?Martinka kedy prikrmy?Vlasti a kel s cim?

junovka
11. jan 2008

S Petkou sme rozoberali telacinu.Ja zatial davam kuracinu-stehno a prsia.Ale stehno chce viac papat ako prsia, lebo je asi suche-dusiace 😀
Dnes som varila kel s maskom kuracim a pisali, ze aj mrkvu dat , ta som dala 😕

martinabarak
11. jan 2008

Prikrmy po 18-tom, nech mame dozitych 6. mesiacov a tak zacneme, som zvedava ake to bude, ked teraz slinta, ked jeme a dam k jeho puse lyzicku, tak otvara usta 😅 zlatusik. 🙂

janka08
autor
11. jan 2008

A od kedy mozeme maslo???

janka08
autor
11. jan 2008

Je ozaj vysledky mame normalne takze maly je zdravy a nic mu nieje 🙂 🙂 🙂

martinabarak
11. jan 2008

Ideme von, hoci sa mi hrooozne nechce... 😒

junovka
11. jan 2008

aj my ideme.Super Jani 😵 🙂 😉

nera
11. jan 2008

Ahojte, tak sme napapané...my sme mali kuraciu polievočku so zeleninkoou a hráškové rizoto...trošku zeleninkového, no najradši má kurcinku - prsia....
Ináč ohľadom chodáka - naša maličká ešte teraz si vlezie do chodáka a s ním sa hrá...tie pesničky si púšťa a podobne takže je to využité ešte aj teraz....
Asi ste všetky vonku, ja nejdem, lebo hlava ma strašne bolí, tak teraz je manžel s ňou a aspoň si oddýchnem....asi zajtra, keď nebude pršať.... 😉 aj keď treba do obchodu tak uvidíme ešte...

junovka
11. jan 2008

my sme uz doma. 🙂
Padla tu rec o masle-ze kedy.Ja osobne si myslim, ze maslo by sa malo davat vtedy, kedy sa zacinaju zavadzat mliec.vyrobky.Teda, u mna to bude asi na 9 mesiac. 😉

Evi, ty trpis migrenou? 😕 alebo ako sa da definovat tvoja bolest hlavy?

Nelka mi vonku nespala 😠 😠 nakolko si asi mysli, ze jej daco utecie 😕 Takze, o 16h sa napap a hajde do"zdychandoviec"za kazdu cenu! 😠

nera
11. jan 2008

Vlasti - tá bolesť prišla až teraz počas sviatkov a od vtedy ju občas mám...do vtedy som ani nevedela čo je to migréna...takže neviem, či to len teraz či to prejde....(totiž počas sviatkov som bola chorá a od vtedy má ta hlava bolí, tak neviem či som nedoliečila či čo....)

junovka
11. jan 2008

aj to moze byt Evi 😒
Tak, Nelka zaspala.....tlak mam hadam 1000 😠 !!Strasne ma nazlostila Timka, co sa jej udialo v skole...tak som robila vysetrovatela ☹

nera
11. jan 2008

A čo sa stalo?

junovka
11. jan 2008

spoluziacky jej zhabali par korun 😠 ☹ ...ale je to moja vina, lebo som jej dala, aby si sla pocas prestavky daco kupit ☹ 😔

janka08
autor
11. jan 2008

Tak to ma super spoluziacky

junovka
11. jan 2008

😔 ☹ dzeci, ta co narobis, ale urcite to tak nenecham 😠

janka08
autor
11. jan 2008

pojdes do skoly???

junovka
12. jan 2008

Dobre ranko 🙂 , ako sme sa vyspali?

janka08
autor
12. jan 2008

😢 😠 😢 😠 😢 😠

junovka
12. jan 2008

co je Jani??? 😕 ☹

janka08
autor
12. jan 2008

Strasna noc.23,30hore 02,30 hore a teraz nechcel zaspat 06,00 hore

nera
12. jan 2008

Dobré ránko 😵

junovka
12. jan 2008

cau Evi, citala som tvoju odpoved na moju temu