Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
22. jan 2008

Mama a ja odoberam aj ja a asi zacnem aj ten special.Maly dnes vobec nechce spat na porazenie 😠 som zvedava co bude v noci a vy co robite??

junovka
22. jan 2008

Jani, ten special je len jeden, to nevychadza tak ako casopis, ze kazdy mesiac 😉 Nelinka spinka uz asi polhodiny a Timeika pozera telku.Dnes mi v podstate Nelka nepapa nic ☹ 😢
Tak, uz napis konecne co si kupila na zubky 😠 😕 🙂 😉

janka08
autor
22. jan 2008

jaj taky gel MUndisal gel ja som myslela ze to je mesacnik ten special

janka08
autor
22. jan 2008

kde si zmyzla

junovka
22. jan 2008

surfujem v Prvych prikrmoch? 😀

janka08
autor
22. jan 2008

Ty nemusis ved vsetko vies 🙂 Daj nam nejaky recept ja som zas bola kuknut v lieciteloch.Je tam nejaka bylinka cistec

junovka
22. jan 2008

Nikto vsetko nevie, a ani ja 😉 A co so cistcom? 😀

janka08
autor
22. jan 2008

Jasne ze nikto vsetko nevie 😉 Je to vraj na to ked je dieta urieknute tak mu das ten cistec do vody ked ho kupes a ak sa ti voda sfarbi alebo zmuti nieco take tak ma urieknute a ak ostane cista tak nic.Veris takym???

junovka
22. jan 2008

nebars 😀 😉

lenkalienka4
22. jan 2008

ahojte...

lenkalienka4
22. jan 2008

junovka, ja som sa len tak orientacne pytala na pasteku, nie preto zeby som ju malej davala... 😎

janka08
autor
22. jan 2008

Vyspata??????

lenkalienka4
22. jan 2008

jaa? ale cosi, mala spi 30 minut a to ja nestihnem ani zadriemat 😅

janka08
autor
22. jan 2008

ta to nas pravdu aj u nas su to 30minutovky 😢

lenkalienka4
22. jan 2008

aj marko spinka stale 30 min? 😅

janka08
autor
22. jan 2008

Doobedu poslednu dobu ano naobed ked ide spinkat tak po pol hodke vstane ale necham ho v postielke a vecsinou zaspi a poobede uz iba pol hodku ale on je presny presne na minutu 🙂 A Vikinka??

janka08
autor
22. jan 2008

Leni co pouzivate na zubky???

petka.m
22. jan 2008

Ahojte, junovka na kardio chodíme na sever ku dr. Schwarzovej, je veľmi zlatá. My nemáme žiadne problémy, len má tú dierku..., ale to sa vraj upraví. Tak neviem..., ale myslím že keby to bolo niečo vážne, tak by to tak nenechala.
Malinká má zase zlé výsledky moču ☹ ☹ ☹ . Už som hotová...prečo je to tak 😢 ???
Boli sme aj na krvičku a tú má dobre, tak sa tým ukľudňujem. Zajtra ideme na nefrológiu, tak som zvedavá...
Jooj taká som strašne nešťastná ☹ . Držte nám palce.

janka08
autor
22. jan 2008

Petka drzime palceky urcite bude vsetko o.k. aj ja sa tak velmi bojim ist s malym na to kardio

petka.m
22. jan 2008

Ďakujeme pekne Janka. Ja už ani plakať nevládzem 😢 . Sme dnes niesli ďalší moč na rozbor, tak dúfam, že to bude dobré... Lebo ak nie, možno zase budeme musieť ísť do nemocnice 😢 😢 😢 . Aspoň tak vravela dokyna.

janka08
autor
22. jan 2008

Peti a ako si na to prisla ze ma zly moc??Ja sa tiez bojim a najviac ma desi to ze je to srdiecko ☹

lenkalienka4
22. jan 2008

janka, a naco mas ist s markom na kardio, vas poslala dr????

na zubky pouzivame calgel, ale vobec to na nu nezabera... max. 5 minut a potom nic...

janka08
autor
22. jan 2008

Zistili mu slaby selas 😢 😢 😢 Aj my mame ten gel ale dnes som bola kupit iny.Leni takze si dnes nic nepospala?

lenkalienka4
22. jan 2008

a to ako mu zistiili selest? 😕

petka.m
22. jan 2008

Jani, v piatok sme boli odniesť moč na rozbor a dnes bol výsledok - a je zlý 😢 . Bože ja som už úplne hotová 😢 . Neboj Janka, bude to OK. Aj Dianka má dierku na srdiečku, vraj to má každé druhé dieťa a do roka by sa to malo upraviť.
Idem pod sprchu a ľahnúť si, určite nebudem celú noc spať.
Dobrú noc.

junovka
22. jan 2008

Petka vela stastia 😉 ☹

nera
23. jan 2008

Dobré ránko....ako sa máte? moja ešte stále spinká....už by mala každú chvíľu vstať 😵

janka08
autor
23. jan 2008

My ideme uz spinkat 🙂

janka08
autor
23. jan 2008

Inak ak pouzivate fialove tesco plienky dnes maju akciu 3 baliky za 730sk

martinabarak
23. jan 2008

😕