Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

sun6
3. dec 2007

halooo je tu niekto? 😲 😨

nera
3. dec 2007

Vlasti - to boli susedia, maličká tiež už mala spať, ale radši som chcela, aby vydržala a spinkala v kľude, neviem či nerobili okná...maličká sa tak zľakla...až sa rozplakala...lebo to je veľmi počuť(keďže to bolo hneď cez izbu) 😠

nera
3. dec 2007

ozaj dobré ránko...my sme už hore od 7:40, ale už aj znovu zaspinkala, mňa strááášne rozbolel chrbát...nemôžem sa ani poriadne otočiť...

zuzka111111
3. dec 2007

zeny pocuvajte ved vy ste uz pomalicky viac zapisali ako na kosicankach 😀

junovka
3. dec 2007

slabe ste... 😎 😀 zbytok Kosicaniek? 🙂 My na Terase...jak jedna rodzina 😀 😀

junovka
3. dec 2007

skocila som tu teraz po dlhsej odluke.Ked sme dodesiatovali, prisla svokra, odisla, tak som sla Nelke varit obed a vyvesat pradlo.Teraz mi Nelka znova zaspala 😕 ...cudo velke, ze spi.

junovka
3. dec 2007

konecne mozem debatovat a tu nikdo 😨 😖

janka08
autor
3. dec 2007

Je tu niekto??????????

lenkalienka4
3. dec 2007

ahoj janka, tu som...

nera
3. dec 2007

a ozaj ide tu niekto na zatúlaného Mikuláša, či na lampionový sprievod čo organizuje MC?

janka08
autor
3. dec 2007

Ahojte Leni kedy chodite na prechadzky. Evi my nejdeme na mikulasa a ten lampionovy je co??

nera
3. dec 2007

daj si stránku www.mcstonozka.sk tam to je popísané

janka08
autor
3. dec 2007

Nejdeme ale na buduci rok urcite pojdeme.Kde su deticky spinkaju??

lenkalienka4
3. dec 2007

Chodim kazdy den, tak okolo 15-tej, alebo ak mam navarene tak sem-tam aj rano okolo 9-10. Teraz isiel muz s malou vonku, lebo nechce mi spat doma, naobed spala 20minut, a to vsetko koli tym zubkom... tak sa isli prevetrat vonku a ja doma idem robit poriadky...

janka08
autor
3. dec 2007

A manzel nerobi??

lenkalienka4
3. dec 2007

Robi, ale dnes ide do nocnej... takze tak A tvoj robi? kde robi?

janka08
autor
3. dec 2007

Robi dole v meste v jednej predajni a tvoj

lenkalienka4
3. dec 2007

moj pracuje v u.s.steel

janka08
autor
3. dec 2007

A nevadi ti ze chodi na smeny?Leni a preco si zacala tak skoro prikrmovat malu?

lenkalienka4
3. dec 2007

on nechodi na smeny, väščinou robi rano, ale teraz musel zobrat 2 nocne po sebe, lebo maju niektorý dovolenky...
Prikrmovat som zacala, lebo som chcela... 😉

janka08
autor
3. dec 2007

Tak to ma dobre ked robi len ranne.A Vikinka ako to znasala?Kakanie?My chodime vonku na prechadzky tiez tak po tretej ale este som si ta nevsimla 🙂

janka08
autor
3. dec 2007

Evi neviem ci si este tu ked nepises ale mame doma ten espumisan a dam ho vtedy malemu ked ho boli brusko mozem mu to davat preventivne?A co pekne pleties

lenkalienka4
3. dec 2007

kakala dobre ked som kojila+ prikrmovala normalnou stravou, problemy s kakanim mame odkedy pije UM 😠

janka08
autor
3. dec 2007

A od kedy UM

lenkalienka4
3. dec 2007

presne ked mala 5 mesiacov, prechadzala som na UM postupne, vecer som jej dala UM, a potom v noci som este kojila ked sa budila, obcas si cicla cez den, az napokon vobec.

janka08
autor
3. dec 2007

Nas to tiez caka 😢 A tvoje mliecko sa prestalo tvorit?Ja by som chcela kojit ale praca.A preco si prestala kojit?

lenkalienka4
3. dec 2007

mliecko som mala, ale mala vsetko vycicala a nestihalo sa mi uz tvorit a bola nervozna ona aj ja tak sme to riesili takto. A v noci papala aj kazdu hodinu a rano som uz nic v ciciku nemala tak to bolo strasne.

nera
3. dec 2007

a nebol to len prechodný stav? Ja som tak pár krát mala aj 2-3 dni no vydržala som to a potom sa mliečko rozbehlo...
janka a chceš prestať kojiť? Nechceš kojiť aspoň ráno a večer?Poznám jednu čo tiež skôr začala chodiť do práce no tesne pred odchodom do práce jej dala napapať a potom sotva zatvorili dvere, ke´d prišla z práce tak už si pýtala papu 😉

lenkalienka4
3. dec 2007

trvalo to uz 1 mesiac, a uz som to nezvladala ani ja a ani mala

janka08
autor
3. dec 2007

Ja by som chcela ale ja nastujem do prace rano o 5hod