Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

sun6
3. dec 2007

zajtra sa s tym pohram..

junovka
3. dec 2007

viete niektora z vas pouzivat-robit s Digiscrapbook?Ked tak pozeram, ake zienky maju z toho kraaaasne albumiky a fotecky, daktore aj kalendare si urobia, tak mi je do placu 😢 ....lebo aj ja chcem take mat ☹

sun6
3. dec 2007

ani ja to neviem pouzivat 😢

junovka
3. dec 2007

je to nadhera, ze? 😢 Inak, tu na teme vo Volnej diskusii pisu o tom zeny, ale ked som technicky antitalnt, tak mi je to figa platna ☹

sun6
3. dec 2007

tak to sme dve..

junovka
3. dec 2007

aj vam tak strasne deticky slintaju teraz?Dnes som jej menila kosielky hadam aj 3x, co ich mala cele mokre 😕

lenkalienka4
3. dec 2007

ahojte, aj nasa strasne slinta, dnes som ju tiez uz par krat prezliekala... 😉

lenkalienka4
3. dec 2007

kde ste? moje ziena male uz spinka. a vysi drobci ako? kedy chodie spinkat? 😕

janka08
autor
3. dec 2007

Lenka malicka uz spinka???????

lenkalienka4
3. dec 2007

ahoj janka, ano uz davno... a marko este nespinka? co robkate? 😕

janka08
autor
3. dec 2007

My akurat kupkame tak presnejsie starsi milacik kupka mladeho 🙂 Mna strasne boli chrbat.Pojdem mu dat papat zaspinka aspon dufam a mozme hodit pismo

lenkalienka4
3. dec 2007

jak si to pekne napisala 😀 idem kuk spravy...

junovka
3. dec 2007

jak ti fajne Leni, ze mala ti spi...u nas to este nehrozi ☹ 😠 uz aj kasu +mlieko zjedla a nic!Ani naznak. No nic,baby ja sa tu asi z vami na dnes rozlucim, nakolko mi ide o 20h film od Pilcherovej.Strasne rada pozeram tieto filmy-velmi sa mi paci to prostredie kde sa to odohrava aj ich domceky 😅 Pa

janka08
autor
3. dec 2007

Vlasti ty mas fakt rada tie filmy?Leni o ktorej chodi mala spinkat

janka08
autor
3. dec 2007

Leni pisala si ze ides kuk spravy a spravy skoncili ta kde si 😀

lenkalienka4
3. dec 2007

tu som, len pozeram SHS. Mala chodila spinkat tak okolo 19 - 20. ale jak sa menil cas, posunula si to aj ona. Chodi spinkat o 18-tej. sama sa pyta spinkat tak skoro. Ked nas netrapia zubky tak spinka az do 5rana, vtedy vypije mliecko a potom spinkame az do 8.

sun6
4. dec 2007

halooo

nera
4. dec 2007

Dobré ránko!
my už znovu spinkáme tak mám trošku času....
A Vy ako ste sa vyspinkali? 😵

sun6
4. dec 2007

aj mi znovu spinkame... Dnes je celkom pekne pocasie, asi pojdeme poobede na prechadzku.

nera
4. dec 2007

Aj ja sa chystám na prechádzku...do obchodu...dúfam, že to počasie vydrží a bude svietiť slniečko...

janka08
autor
4. dec 2007

Ahojte

sun6
4. dec 2007

este namam darceky nakupene... ☹ ty si ako na tom?

nera
4. dec 2007

ešte vôbec nemám darčeky...ani neviem čo...nato treba čas trošju pochodiť po obchodoch a na to vôbec niet času...neviem ako to vyriešime, neviem či nie tak ako minulého roku..dospelým sme nakúpili knihy - teda manžel, lebo ja som nemohla ....

janka08
autor
4. dec 2007

Darceky nemame ani my a do kedy bude maly spinkat?

sun6
4. dec 2007

ani neviem do kedy bude spinkat. Asi dnes pojdem do marketu a prejdem obchody, mozno nieco najdem..

janka08
autor
4. dec 2007

On este spinka kedy chce?A kde ides nakupovat??

sun6
4. dec 2007

Mozno Optima... pridas sa?

sun6
4. dec 2007

nema este rezim, spinka doobeda, a hodinku aj poobede. Ked je mrzuty tak ho dam spat. Ty mas rezim?

janka08
autor
4. dec 2007

Ako kedy snazim sa ho davat spa rovnaku hodku.Ked je mrzuty tak ho ulozim.Ale aspon ti spi celu noc

sun6
4. dec 2007

Skus dat Markovi vecer kasicku. Mozno to bude fungovat. Odsaj si mliecko, zmiesaj s nemliecnou kasou, daj mu papat na lyzicku....