Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
16. dec 2007

bre rano! 🙂

junovka
16. dec 2007

dala som uz piect maso so zemiakmi do rury.Dnes ma asi caka pokracovanie v pratani pred Vianocami.
Co mate vy na plane dnes? 😉

janka08
autor
16. dec 2007

Ahoj Vlasi 🙂

junovka
16. dec 2007

co dnes varis?

nera
16. dec 2007

Ahojte 😉

junovka
16. dec 2007

ahoj Evi 🙂

junovka
16. dec 2007

Evi, ty uz mas darceky kupene?

nera
16. dec 2007

čosi nemám...nič nestíham a teraz duplom....
Ty už máš?

junovka
16. dec 2007

par handier 😀 som kupila Timke, ale inak vobec nic a Nelkje nemam zatial vobec nic ☹ uz aby bolo po Vianociach, lebo clovek je len v strese a a potom ani ta predvianocna pohoda nie je ziadna. 😠

nera
16. dec 2007

keď tak píšete koľko je veľa ľudí v meste neviem či ešte rýchlo niečo neobjednám cez net a hotovo...

monikaaerik
16. dec 2007

Ahojte,
mala teraz zaspala,tak idem nieco povarit,manzel pride az o 15 stej a potom sa chystame na spoved a chceli by sme ist ako rodinka do mesta na medovinku,ale ked tam bude fukat tak neviem,neviem.
Ja sa dnes chystam vyzdobit byt na Vianoce,obrusy som vyprala,uz len vyzehlit,len potrebujem vysoke sviecky,ale do Kauflandu ist tak to je samovrazda.
Ani ja naviem co mojej princeznicke darovat,ked ona uz vsetko ma a zase zbytocne nejake oblecenie,aj tak rastie ako z vody,za 2 mesiace od narodenia vyrastla 10 cm,tak na co jej budem zbytocne kupovat,uz ma aj plastovu stolicku a lehatko,tak co?Hracku,ked aj to ma ☹

junovka
16. dec 2007

ja osobne cez net by som nikdy nic neobjednavala 😉
Mate uz s tym skusenosti?

monikaaerik
16. dec 2007

ja iba cez mimibazar a fotky cez net,ale inak nic.Aj to ked som objednala cez mimibazar,tak to bolo malej uz male,no ale nic,moja vina,nenechala som si to odmerat. 😅

monikaaerik
16. dec 2007

Vlasti, uz viem,preco na to kardio,myslim ty si sa pytala,vsak?
Ked som ju objednala,tak na vymennom listku bolo ze SŠ,tak sestricka povedala,ze selest na kontrolu,ale asi to nie je nic vazne,lebo v porodnici mi nic nehovorili,asi iba sa im nieco nezdalo,tak na kontrolu,aspon dufam.Objednala nas az na 1.2.

janka08
autor
16. dec 2007

Ja som objednava sedacku pre maleho

junovka
16. dec 2007

monika, a kam pojdete na kardio?My chodime k Pircovej na Masiarsku-je vyborna odbornicka v celom vych.kraji 😉

lenkalienka4
16. dec 2007

ahojte, ako sa mate, co robite?
ja sa chystam do mesta na nakupy no dufam ze aspon nieco kupim, nemam ani predstavu ze co...

monikaaerik
16. dec 2007

Vlasti,do Novej k dr,Henrichovej,tam nas odporucila nasa obvodacka.Dufam,ze to bude o.k.a ze viac tam nepojdeme,ak mam byt uprimna,som sa aj trocha zlakla,a vy aky mate problem?

junovka
16. dec 2007

s obidvoma chodim len preventivne asi raz za rok,aby som mala klud na dusi, lebo ja som bola operovana na srdce.Ty tiez budes musiet asi chodit asi raz za polrok az rok na preventivnu s malou.Svagrina sla s malou, ze ma selest a odvtedy chodi s nou raz zapolrok na kontroly, aj ked ma v poriadku.Tak,

sun6
16. dec 2007

Ahojte 🙂

junovka
16. dec 2007

cau 🙂

sun6
16. dec 2007

to je dnes den... budeme asi sediet doma na zadku. Normalne sa zacinam nudit. Maly spi, drahy je zatvoreny v pracovni... Aky den ta caka?

janka08
autor
16. dec 2007

Caute aj moj maly spinka ale mal by asi pomaly vstavat

sun6
16. dec 2007

Skusila si uz kasu?

janka08
autor
16. dec 2007

Ano skusali sme ryzovu

bejula
16. dec 2007

ahojte junovka, janka08,nera, monikaaerik,lenkalienka4,sun6 🙂 🙂 🙂
my sme tiež z Terasy z ul. Tri Hôrky, mam dcerku Bianku 22 mesiacov a sme rady ze vas mame 😉 😅

janka08
autor
16. dec 2007

Ahoj belula to je skratka pre Beata????Vitaj

bejula
16. dec 2007

ano som Beáta, ale volaju ma Bejka na nete som bejula 😉
janka08 joj 4 mesiace u nas uz bol vybuch slasti do troch Bianka mala koliku takze spanie nic moc a vy ste na tom ok 😝

janka08
autor
16. dec 2007

Obcas nas este trapi brusko ☹ Ale inak dobre 🙂 Klopem...Maly akurat vstal tak sa hrajka.A vy Bejka co porabate?Co ze si az teraz zavitala???

bejula
16. dec 2007

priznam sa chodila som na Košičanky, aj ide ale nejako som nestihala a Vas som objavila dnes 😉 tak som sa hned pridala, lebo som rada ze je tu ta tema, prave vstala moja bambula a piseme uz dve 😉 , nic nerobime ved je nedela, pozeram recepty a flakam sa po nete