Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

martinabarak
27. feb 2008

Ahojky....

janka08
autor
27. feb 2008

teraz doobedu skusim markovy namiesto vyzivy ked ju nechce mrkvicku s jablckom.uz som mu to uvarila tak uvidime.dnes vyzera ze bude tiez pekny den

martinabarak
27. feb 2008

Jani a ty mu kupujes vyzivky, alebo davas aj ovocie ci uz surove al. varene ?

janka08
autor
27. feb 2008

davala som vyzivu kupovanu aj domacu ale vobec ju nechce ☹ dala som do nej aj piskotky ale nic.tak dnes som mu uvarila mrkvicku a jeblkom rozmixujuem to a uvidime 😕 co ma maly dnes na obed????

martinabarak
27. feb 2008

Ovocie mu vobec nechuti ? ci predtym jedol a teraz nechce ?
Sebik ma dnes kupenu zmes morcacinky a zeleninky, tak som zvedava ci to zje 😵

martinabarak
27. feb 2008

Boze, dnes je hroznyyy, len na rukach..... Ako si zistila, ze ide Markovi zubok ? Mne sa zda, ze sebastian ma hore taku bielu mm bodku, myslis, ze to je uz zubocek ?

janka08
autor
27. feb 2008

mozno to budu zubky lebo marko bol vcera velmi zly.nechce vobec ovocie neviem preco.a kde si kupila tu zmes morcacinky

martinabarak
27. feb 2008

Je to masovo-zeleninova vyziva od Hami. Asi som to zle nazvala, ze zmes 😀

junovka
27. feb 2008

Jni davaj bezvajecne cestoviny, na zaciatok su najlepsie nitovky aj to len 1 CL .A s tym ovocim si nic nerob.Ak ti nespapa ani dnes, tak na tyzden prestan davat uplne ovocie a potom skus znova najprv obvarenym jablkom 😉

janka08
autor
27. feb 2008

nechcel ani dnes tak to odlozime o tyzden 🙂 co porabate???

junovka
27. feb 2008

Nelka spinka, ja varim jej obed.A vy?

martinabarak
27. feb 2008

Ja vytvaram novy fotoalbum...mozte kuk 😉

junovka
27. feb 2008

paraaaada 🙂 🙂

martinabarak
27. feb 2008

😀

junovka
27. feb 2008

mne by tiez trebalo dat uz dalsie fotky 😖 😖 inak, ten nadpis Mati, tak s tymito pismenami som chcela urobit mena Timka+Nelka 😀 😀 😀 predbehla si ma. 😀 😀 😀

martinabarak
27. feb 2008

Nevadi 🙂 daj ich aj ty 😉

janka08
autor
27. feb 2008

super mati 🙂 🙂 🙂 seby je riadny smejo 🙂 vlasti daj nove fotky.malemu sa uz ani na rukach nepaci najradsej by bol cely den v chodaku 😝

junovka
27. feb 2008

dam Jani, len kedy?????????????? 😝 😝 😝 😝 na to potrebujem cas aspo hodinu...pokial ich upravim a tak 😒

junovka
27. feb 2008

moja Nelka ked je viac ako 5 minut v chodaku, tak uz fnuka, ze tam nechce byt 😀 😀 ma rozum, asi vie, ze nie je to velmi prospesne pre bedraky 😀 😀

martinabarak
27. feb 2008

Ja tiez este neplanujem kupit chodak, hoci sa maly rad stavia na nozky a niekedy chce len stat 😀 .
Dr. nam vravela, ze sa moze dat az ked sa sam v postielke postavi na nozky a tiez ma malo vitaminu D, tak mame naordinovanu vacsie davku 😒

junovka
27. feb 2008

Mati, ono v podstate kazdy ma malo vitaminu D vtomto obdobi.Timke to kompenzujem od decembra Rybim olejom v tobolkach.Od 2 roka to budem davat aj Nelke v zimnom obdobi.Aj Timke takto robim uz od malicka 😉

martinabarak
27. feb 2008

Nam to Dr. zistila podla toho, ze v nosteku chrcal a pritom nemal sople....zaver z toho bol, ze nema este vyvinutu chrupavku v nosteku a to dosledkom toho vitaminu. 😕

junovka
27. feb 2008

tak to pocujem prvykrat 😕 😕 😕 Timka tiez od narodenia chrcala, ako keby mala upch.nostek...a nakoniec to bolo alergiou, lebo na RTG jej povedali, ze vsetko ma tak ako ma byt 😉 ...chodili sme s nou stale koli tomu chrcaniu na ORL. ☹

martinabarak
27. feb 2008

No nam to chrcanie preslo po 4 dnoch vacsej davky vigantolu....

junovka
27. feb 2008

tak to mate lepsie, ako sme mali my 😒 😉

janka08
autor
27. feb 2008

takze nas obed zasa nula bodov,uz treti den takto vymysla 😠 zacne normalne papat a potom sa zacne zlostit a je koniec s obedomco je to ORL

junovka
27. feb 2008

krcne 😒

janka08
autor
27. feb 2008

pozerali ste niekto poistovnu stastia???

junovka
27. feb 2008

ja,preco?

o xchvilu ideme papat

janka08
autor
27. feb 2008

a to uz skoncila 😕 😕 😕 😕 😕