Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
4. apr 2008

baby, planovat sa da, ale povacsine realita je ina.Ako sa vravi: Clovek mieni, Pan Boh meni." 😉 U mna to bolo doslovne 🙂

martinabarak
4. apr 2008

No, tak my sme Sebastiana planovali a vysiel na druhy pokus 😉 😀 ......druhe sa uvidi a tiez by som chcela dievcatko....

Junovka vy ste chceli asi chlapceka druhe, ci nie ?

bejula
4. apr 2008

každi by chcel párik, ale ako som vravela, výhodnejšie je mať rovnaké pohlavie kôli vecičkám 😅

junovka
4. apr 2008

Mati, moj manzel chcel chlapca, ale ja som chcela znova dievcatko 😀 😉

junovka
4. apr 2008

Idete dnes baby vonku?Dajaky studeny vietor fuka, ci co?No, ja musim, hoc aj ked zaveje budu a fujavica nenormalna 😀 😀 😀 😀 😉

martinabarak
4. apr 2008

A bude este tretie ? chlapec ? 😀
Moja znama ma dve dievcence a jej muz chce este tretieho syno, no ona uz nechce ziadne babo......

junovka
4. apr 2008

Nie, Mati, nebude 😉 Z mojim zdr.stavom a to co som prezila v tehu s Nelkou, tak mi bohate stacia dievcatka.Dolezite je , ze su zravucke 😵 😵 😉 Ak chce manzel syna, tak nech si ho vynosi a porodi sam 😀 😀 😀 😝 😝

bejula
4. apr 2008

😀 😀 😀 😀 😀

junovka
4. apr 2008

Deticky vam spia?...ci obedujete?
Ja som teraz dovarila pre Nely obed....teraz spinka.Dnes od rana len place, po rukach sa furt nosi, tak som jej dala tu Chamumillu, lebo urcite jej zubky robia sarapatu 😒 ☹ 😉

nera
4. apr 2008

Vlasti - tak takto vyspatá som nebola už ani nepamätám.....snáď cez prázdniny po štátniciach - to sme si dali totál veget a predtým....asi na strednej, ináč som to stále mala nabité

janka08
autor
4. apr 2008

mati vstava ti maly este v noci???my dnes mozno pojdeme vyskusat novy voz takze vlasti mozno sa stretneme ak pojdeme

junovka
4. apr 2008

Beji, vcera si nahodou s dcerkou nebola na ohradenom ihrisku prI MS ?Bola tam jedna mamicka s dievcatkom, ktore malo okuliare...tak asi okolo 16h?

junovka
4. apr 2008

Dobre Jani, tak potom by sme sa mohli stretnut tako 15h, pred Timkinou skolou?Musim ist este do Kauflandu na nakup.

bejula
4. apr 2008

Vlasti, včera nie a je tu take ešte dievčatko, vidiš a ja stale si myslim, že to len moja ma okuliarky

junovka
4. apr 2008

beji a Evka, chcela som sa vas opytat....maju vase kočky este cumliky?Rada by som bola, keby uz Nelka nemusela mat, ale neviem ako ju to oducit.Pri Timke som nemala taky problem, ta uz v 5 mesiaci nechcela cumlik.Doma ked sme, tak jeden ma stale v puse a druhy si stale drzi v rucke 😖 😝 🙂 😉

nera
4. apr 2008

dnes je fakt vonku nejak škaredo, ani neviem či pôjdeme vonku, lebo moja chce hneď homba a šmýkať sa....a v takom vetre neviem či je to najrozumnejšie, no ešte stále spinká...som zvedavá do kedy 😉

martinabarak
4. apr 2008

My sme dopapali....a vsetko sme spapali 🙂
Jani, vstava mi teraz kazde dve hodky, no pred tyzdnom vstaval po 3,5 hodkach, tak neviem ci mu uz zacinaju liezt zubky ci co....

martinabarak
4. apr 2008

My asi nepojdeme von, bo hrozne fuka vietor a ani sa mi nechce... 😒

junovka
4. apr 2008

Mati, kolko uz mate zubkov?Co dnes Sebi mal na obed? 😉

bejula
4. apr 2008

vlasti, moja cumel ma, predtym ho mala len na spanie, ale ako bola naposledy chorá tak aj cez deň, ale vonku ja nedovoli... 😠 a od predvčera robim tak, že cez deň ju zabavim tak aby nepytala, aj teraz pyta a pyta ale dam jej až ked pojde spinkat, ale moja ma 2 roky, takže keď mala ako tvoja, tak som jej ho nebrala 😉

martinabarak
4. apr 2008

tak mame ich celkom 0 😀 ani sa mi nezda, zeby mal dake napuchnute dasna, hoci su dake belsie.....
A papali sme zemiak, petrzlen, brokolica, trochu mrkvy a 5 zrniek kukurice..... Citala som, ze od ukonceneho 8 mesiaca sa moze strukovina, tak ho zacinam pomaly pripravovat.... 😀

Nelka uz papa jogurty ?

nera
4. apr 2008

Vlasti - ja Ti neporadím, moja nikdy nechcela cumlík, iba od krstného zobrala(keby sme to nevideli tak neuverím, na krstinách sme mali z toho srandu)a ten už zomrel, takže tak. S cumľom sme nijako nemali problém...skôr naopak ja som chcela , aby spočiatku dudlala, ale potom som to vzdala a napokon už som to neskôr ani neskúšala, aby si nezvykla. Keď jej do teraz nechýbal tak načo provokovať. Moja zas nijako nechce piť ani čaj, ani mliečko...už niekedy fakt neviem čo mám robiť. Jedine vodičku pije a tie blbosti jupík....a to veľmi nechcem, aby pila.....samozrejme pije moje mliečko, tomu neodolá 😵

janka08
autor
4. apr 2008

marka davala spat pestunka a chuda moje tak plackal 😢 😢 😢 😢 a vcera ked ho davala tak v pohode.az som skoro plakala aj ja.

junovka
4. apr 2008

Mati, my sme strukoviny zaviedli po Velkej noci na 10 mesiacov, a jogurty sme zacali papat na 9 mesiacov 😉

Chudak, Marko ☹ ☹

janka08
autor
4. apr 2008

je mi tazko ked si spomeniem ze mam ist do prace snad si obydvaja zvykneme.kamoska vravela ze lepsie pestunka ako jasle.my papame pribinacik lebo nic ine nechce a vy vlasti aky jogurt

bejula
4. apr 2008

hm a ja sa bojim zaspavania, keby musel manžel al. niekto iný najmä v tomto období, kedy Bianka stale hovori "len mamička" ☹ a to už ju uspávali starí rodičia ale to bolo dávno,... no ale keby trebalo tak musia ... ak by som niekam šla, al. ... 😉

junovka
4. apr 2008

Jani ja kupijem Sabi jogurty biele, alebo Vian biely z Kauflandu aj Activiu bielu alebo raz za cas ma aj Activiu sladku, ale to malokedy 🙄

martinabarak
4. apr 2008

Jani a mozem sa spytat, kolko budete platit pestunke ? Na hodinu, alebo na tyzden ?

janka08
autor
4. apr 2008

co mam ine robit musi si zvyknut chudatko moje ☹ ☹ ☹

junovka
4. apr 2008

Jani, tak neviem...plati to stretko dnes? ci nie?Nech ta zbytocne necakam 😒