Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
17. apr 2008

uz sa ti pyta?

bejula
17. apr 2008

ano

bejula
17. apr 2008

doma ani na kratšie vzdialenosti plienku nemáme, len sa bojim ako teraz isť von, či nezabudne sa pytať a či vôbec bude chcieť do trávy ????? ☹

bejula
17. apr 2008

🙂 🙂 🙂 jani, všetko dobré máte 9 mesiacov 🙂 🙂 🙂

martinabarak
17. apr 2008

Dobre ranko 🙂 ...

martinabarak
17. apr 2008

Neboli ste vcera na Plustenka ? Ja hej, manzel ma pustil 😀 , a pekne to s malym zvladol.... 😉 , takze zacnem cavargovat ?... 😀 😉

junovka
17. apr 2008

Beji, ked sme boli s Timkou vonku, tak som sa jej pytala kazdu polhodinu ci nechce piskat, a ked uz nepiskala viac ako hodinku, tak som jej stiahla gatky a sli sme piskat do travy.Teraz budes mat super teple obdobie, nato, aby sa naucila.Ked sme boli na chate, tak som jej kupila take penove sandalky, ze keby sa popiskala aj na sandalky by to stieklo, tak sa to da umyt.Je pravda, ze na chatu som nosila so sebou nocnik, nakolko som chcela, aby sa naucila mi pisat do nocnika.ufff, je to tazke, ale....ete jedni take kolo ma caka pri Nelinke 😖 😉

junovka
17. apr 2008

Jani, Markovi vsetko najlepsie k 9 mesiacom 😵 😵

Mati, a to je kto??Plustenko?? 😕 😅 😔

martinabarak
17. apr 2008

😀 rusky krasokorculiar 😀 http://cizmarik.blog.sme.sk/c/143536/Jevgenij-P...
...bolo super, len som sedela vysoko... 😒

bejula
17. apr 2008

diky Vlasti aj s tými penovými sandálkami maš pravdu 🙂 , tak uvidime...

Mati bola si ???? jej aj ja by som šla..... 😉 muselo to byť krásne a bolo veľa ľudi?????,

bejula
17. apr 2008

krásne fotky 😉 😉 😉
joj mi teraz bojujeme so zdravotnou poisťovňou, nechce nam schvaliť operáciu a už mame všetko aj izbu aj termin, proste pre nich to nie je akutna operácia ☹

martinabarak
17. apr 2008

Bolo skoro vypredane.. Ja som bola kupovat listky len v utorok, lebo som na to zabudla a boli miesta uz len na rohoch a celkom pod strechou. Sedeli sme v predposlednom rade, no videli sme super. Listky stali len 340 Sk no nabuduce rozhodne pojdeme celkom dole, tam boli listky od 2400 Sk. Mamina znama tam bola, a ze to je ine, ked im vidis do tvare a ze aj oni sa na ta mozu pozriet.. 😉

bejula
17. apr 2008

to verím, ked ja odkedy som na materskej vôbec nežijem kultúrne.... 😒 musim to už napraviť ake bolo dlhé predstavenie ????

martinabarak
17. apr 2008

Fuuu, zacali o 19:10 a skoncilo to pred pol jedenastou, a bola aj prestavka na upravu ladu asi 15 min, takze dlho to bolo, na konci som uz nevladala tlieskat... 🙂

bejula
17. apr 2008

no dost ale stalo to za to ... joj mala som ist aj ja ☹ ja mam velmi rada korculovanie ...

junovka
17. apr 2008

Beji, chcela som sa ta opytat, koli comu vyhrala Safarikova skolka?

bejula
17. apr 2008

no už som došla vonku, Bianka pytala cumel a male mlieko to zanmená, že asi zalomiiiii 😒 asi až poobede pojdeme a vy ???

junovka
17. apr 2008

aj my az okolo14h .Idem teraz Nely variot obedik. 😉

martinabarak
17. apr 2008

Hej a este po vystupeni mal autogramiadu Plustenko s tym huslistom....

Najblizsie zaujimave podujatie v Ke je aj Boceli aj Lord of the dance, no nato som uz bola 2x, takze tam uz jedine aj bude robit Michael Flatley osobne daco 😉 http://www.steelarena.sk/index.php?context=298&...

bejula
17. apr 2008

jej mati, diky za stránku super, pozerám 🙂

janka08
autor
17. apr 2008

dakujeme pekne ja sa uz pomali chystam do prace markove teploty uz niesu a dufam ze sa uz nevratia 😝

bejula
17. apr 2008

jani super 🙂 prijemný deň 😉

bejula
17. apr 2008

Vlasti a ty stale chodiš ku Balle na ihrisko ?

junovka
17. apr 2008

bEJI, JA TAM ANI V PODSTE NECHODIM.Aspon nie terz.Ak fakt ideme dakde na ihrisko, tak ideme bud ku skolke Moldavska, alebo tu ku nam pri Spoloc.pavilone, kde su tie hojdacie pneumatiky.iNak, az sa bijim Nely vobec vybrat z kocika vonku, aby sme pochodili, alebo na hojdacku dakde, lebo potom mam strasny problem ju dat spat do kocika 😝 😝 😖

petka.m
17. apr 2008

Ahojte babule, tak ja som sa tu až teraz dostala. Som si porobila čo treba, kým Dianka spinká...
Ale už každú chvíľku určite vstane a poobede klasika...vonku, nákup...

Jooj Dianka od včera strašne kaká a dnes to pokračuje ☹ . Ale to asi od zúbkov, včera až 6x kakala. A má strašne vyštipanú riťulku 😢 , moja zlatá. Ale natieram jej na hrubo s imazolom, tak snáď to pomôže...

Janka, Markovi prajeme všeetko naj k 9. mesiačikom a samozrejme Dianka posiela božtek 😉 .

No už vstala princezná moja, tak ideme obedovať... 🙂 .

junovka
17. apr 2008

ahoj Peti 😉

martinabarak
17. apr 2008

😕 kuk

martinabarak
17. apr 2008

Hmmm, uz druhy-krat sa mi stalo, ze som napisala text a po odoslani ma hodilo na prvu stranu, ako keby mi to nepreslo, nenapisalo o.k. a text presiel....

junovka
17. apr 2008

ahojte 😕
Mata, aj mne to robi a robim to tusim kazdemu.

petka.m
18. apr 2008

Ahojte, malá mi spinká, obed sa varí, tak som tu zakotvila 😉 .
Včera som volala dr., že mi Dianka hnačkuje, tak sme dnes boli na výter, už ju aj pozrela, má všetko v poriadku. Ďasienka má vraj celé opuchnuté a vraj jej pôjdu horné dvojky, tak snáď mi z toho toľko kaká. Držte palce, aby výsledky z výteru boli v poriadku. Pre istotu teraz máme vynechať ovocie, jogurty a na obed len dietne máme papať, kým stolica nebude aspoň 2-3 dni v poriadku.