Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

bejula
9. máj 2008

🙂 áno, a čo dnes budete robiť poobede ???

monikaaerik
9. máj 2008

Tak tak, hlavne nech sme zdrave 🙂
Baby ja sa s vami lucim, kazdu chvilu pride po nas mamka a ideme pa. Tak vam prajeme krasny vikend papa 😉

bejula
9. máj 2008

aj my Tebe prajeme 🙂

petka.m
9. máj 2008

manžel je na chatičke...nosí piesok, lebo sa bude staviať náraďovňa a treba pod ňu najprv zaliať beton. Ale dnes príde skôr a chceme sa ísť prejsť trošku..., tak sme málo spolu. Cez týždeň je celý deň v robote a cez víkendy robí na chate 😠 . No ale už som si zvykla 😉 . A vy beji? Chystáte sa niekde? A čo dovolenka už vybavená?

petka.m
9. máj 2008

pekný víkend monika a emka 😉 .

petka.m
9. máj 2008

babulky už sa zobudila moja princezná, tak ideme papkať 😉 . budem sa snažiť ešte dnes nakuknúť... 😉 . zatiaľ sa majte.

junovka
9. máj 2008

je tu niekto??? 😕 😕 javascript:addEmoticon('😕','vBody')

janka08
autor
10. máj 2008

caute 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janka08
autor
11. máj 2008

pekny slnecny den matiek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monikaaerik
11. máj 2008

Ahojte,
Janka dakujeme, aj pre nas je to prvy den MAtiek 🙂 a aj ja sa pripajam k prianiu 🙂

A oslavili sme ho nie velmi idealne.Emka od soboty polnoci teplotuje, neplace, nekrici, iba je apaticka, tak sme boli vcera na pohovosti, tak dr.povedala, ze to najpravdepodobnejsie su zuby,lebo horna dasienka ma opuchnute,najviac mala za tieti dni 39,3. Aj teraz vecer o 19. hod. mala 39,3 ale ustupila. Spinka moja malicka,tak dufam, ze bude dobre, papa normalne kazde 2 hodiny,len dnes rano mala hnacku.ale brusko ju neboli a nevracala, tak dufam, ze to nebude ta crevna chripka.Zajtra aj tak ideme k nase dr.tak uvidime,ale aj ja tipujem na zubky,lebo si vsetko pcha a je taka nervna,ked si tak nieco dava do pusiinky. Davam jej iba paralen, bud cipok alebo sirup a vecer ked mala 39,3 som dala aj diazepan.Tak nam babusky moje drzte palce a zajtra dam vediet co mame nove. Tak dobru nocku

janka08
autor
12. máj 2008

dobre ranko 🙂 emke zelame skore uzdravenie mony aj my sme mali vysoke teploty ked nam isli zubky a tiez sme boli na pohotovosti.marko mal vtedy 39,9 ☹

martinabarak
12. máj 2008

Ahoj Janka, dlho sme sa "nevideli" , ako sa mas ? 🙂

junovka
12. máj 2008

Ahojte 🙂 🙂
My sme boli v nedelu v meste sa prejst po Hlavnej aj na zmrzku....len my 3 dievcence 😎 ...nas ocino pracovala.Nely si to poriadne uzila...pendlovala po Hlavnej po vlastnych 😀 😀 pritom si vyskala...stare babky sa za nami obzerali... Timeika na kolobezke a ja tlacila kocik 😀 😀 Nely stale shadzovala klobuk z hlavicky a mala z toho radost , ze sa jedujem 😀 😀 .Doma uz skusala aj mensi beh po byte 😵 😵 .....len tie zubky nas stale trapia ☹ ☹ 😢 ...uz je u nas ritual kazdy vecer si poriadne poplakat..aj tu Chamomillu je stale davam 😖

bejula
13. máj 2008

🙂 🙂 🙂 dobré ráno, krásne slnečné 🙂 🙂 🙂
no kde ste a ako sa máte babule 😉 nejako už aj tu je po menej písania 😠
my sa máme dobre, vikend bol super celé dva dni sme boli na chate, raj pre bambulku a určite budeme pobehovať častejšie po vonku 😉 len nech je počasie krásne 😎 😎 😎
Peti 🙂 Dianke všetko naj 😉 😉 😉 teraz som si všimla, že máte presne 11 mesiacov 😉

petka.m
13. máj 2008

Pekný slnečný deň 😉 .
Bejulka ďakujeme pekne 🙂 .
My sme boli včera na opakovaný výter, v stredu alebo vo štvrtok bude výsledok, tak držte palce, aby to bolo v poriadku. Ak áno, tak v pondelok nás už konečne zaočkujú. A potom asi o mesiac proti pneumokokom. Už som vravela dr.
Vlasti už vieš čo kupujete Nelinke na rôčik? Lebo ja už začínam rozmýšľať..., ale chcela by som niečo užitočné a také čo by naozaj využila, nie nejakú volovinu, čo bude stáť kopu peniažkov a nebude sa s tým hrať.
Neviete niečo poradiť babulky? Hlavne tie, čo už máte staršie detičky.

najjulinka
13. máj 2008

Maminy, dá sa dostať na Hlavnú poštu s kočíkom?

junovka
13. máj 2008

ahojte

Dianke vsetko najlepsie k 11 mesiacom 😵 ....blizite sa uz aj vy 😉 Ja tento tyzden idem davat objednat tortu, lebo na druhy vikend uz oslavujeme 😵 😵 😵 😵 Kooooooonecne sa nam prerezala jednotka hore 😝 😝 😝 boze, to bol vcera vecer plac ☹ ☹ ☹ a pozeram, ze dalsie 3 zubky hore cakaju 😝 😝 😝

junovka
13. máj 2008

Petka, ja to mam o nieco zlozitejsie , co sa tyka darceka pre Nely, nakolko mam obe dievcatka a aby som kupovala stale len kociky, tak to teda nie!Po Timeika ma Nely zachovala kociky, jeden golfac a jeden hlboky pre babiky, ten telefon, co je Nely s nim sfotena, tak to tiez dostala na rok a je uplne ako novy, takze.....ja som totalne svorc....co kupit 😖 Ty jej mozes kupit kocik pre babiku, alebo tie moderne bicykle su v kurze so strieskou, ale podla mna su dost neprakticke, neviem... 😒 .Beji, vy ho nahodou nemate??,Mam na mysli bicykel so strieskou a pedalmi na prednom kolese. 😕

petka.m
13. máj 2008

Jooj taká som vytočená, sused vedľa mení okná a ten buchot a vrtanie, no hrôza 😠 . Chúda Dianka akurát zaspávala a začali vrtať, samozrejme sa strhla a neskutočný plač ☹ . Už od 10-tej sa ukladala a až teraz som ju uspala, v obývačke som jej roztiahla gauč a zapla hudbu, pozatvárala všetky dvere. Lebo tu to až tak nepočuť. Keby mi aspoň dali vedieť, že dnes budú búchať, tak jej hned ráno navarím obed a padám vonku. No ale našťastie už spinká, dúfam, že aspoň hodku pospinká.

Vlasti no s manželom uvažujeme o tom bicyklíku, s tou tyčkou na tlačenie a čo sa dajú vyložiť nožičky, kedže ešte sama nevie krútiť pedále. Ale zas neviem, či to nieje skoro, či by nebolo lepšie až o rok to kúpiť. No uvidíme. A tá strieška sa vlastne dá dať dole. Ked budeš mať ešte nejaký nápad, daj vedieť 😉 .
A gratulujem k prerezaniu zúbčeka. My ešte stále čakáme, kým sa prerežú horné dvojky, ale zatiaľ nič 😒 .

petka.m
13. máj 2008

A ešte som zabudla, ďakujeme za gratuláciu 😉 .

martinabarak
13. máj 2008

🙂 Aj my sa pripajame ku gratulacii. Baby akym kremikom natierate babulkam tvaricku. Lebo Sebastianka dako opaluje hoci sa ho snazim skryvat pred slnkom ...
Manzelovi dali v lekarni vzorku kremu s UV 50 od Vichi no to stoji okolo 600 Sk, tak neviem ci to nie je vela aj penazi aj faktor. Lebo co ho trosku opalilo, tak ide pekne do hneducka.....

junovka
13. máj 2008

ste tu???

junovka
13. máj 2008

Peti, presne ten bicykel myslim.Ja si myslim, aj dakde som pocula, ze dieta tak do toho roka a pol nedosiahne na pedale a ked uz konecne dostane, tak si ich bude buchat kolienka o riadidla.Takze, preto si myslim, ze je nie velmi prakticke. 😕

Mati, co sa tyka toho kremiku na opalovanie, tak si myslim, ze zbytocne ti davat taky drahy kremik malemu.Ja sa chystam kupit dajaky od AB kozmetiky, alebo Nivei, samozrejme s cim vyssim faktorom 😉

nera
13. máj 2008

ahojte 😵
Dianke všetko naj k 11.mesiacom 😵
my hlásime, že nám práve vychádza posledný zúbok(teda 20-ty)5 stolička hore a klop-klop to prežívame celkom dobre, iba keď je už unavená tak je viac podráždená, ale ináč pohoda 🙂
Boli sme sa dnes poprechádzať na Hlavnej, lebo je pekné počasie ....a maličká zbožňuje naháňať holubov 😉
opaľovací krém používam Daylong 50, značka je dobrá a nám už dlhšie vyhovuje

martinabarak
13. máj 2008

Ahojky.

Neri a davas ho malej aj len, tak bezne ked idete na prechadzku ? A maju to len v lekarnach abo aj dakde v drogerkach ? Inac ja som este dakke videla letacik od znacky D. Muller pre babetka kremiky, bez dakeho chemickeho filtra.....

junovka
13. máj 2008

ak chces, tak vyskusaj aj opal.kremik od Bubchenu.Timeiku som natierala, ked sme sli vonku...Nely tak isto budem natierat zakazdym ked pojdeme vonku.Inak, Timeiku som natierala aj ked chodila uz do skolky 😉

nera
13. máj 2008

martina - ja natieram maličkú keď ideme vonku a je to v pohode 😵
a tú spomínanú značku nepoznám 😔

martinabarak
13. máj 2008

teraz pozeram, ze mi vypadlo r, takze je to Dr.Muller. Ja som mala tu znacku po poorode na urychlenie hojenia a aj doktori v Saci ju odporucali. Aspon dany vyrobok...

petka.m
13. máj 2008

Maťka, Neri ďakujeme pekne 😉 . Malá my ešte spinká, tak som rada 😉 . Ked vstane sa napapáme a ideme vonku. Maťka ja som bola včera v lekárni, chcem kúpiť malej Biodermu, tiež je dosť drahý, ale viem že je veľmi dobrý. Už ho mám objednaný, lebo teraz ho nemali.

nera
13. máj 2008

aj moja ešte spinká, no už o chvíľu tu vpáli aj s bábika - jej detičkami 😵