Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
10. jan 2008

co ste dnes porabiali? 🙂

junovka
10. jan 2008

jeeej,Evi, krasne fotecky 🙂 🙂 😉

nera
10. jan 2008

Ahoj Vlasti, vďaka...len som porobila poriadky trošku s fotkami, aj tak som nestihla, lebo maličká sa zobudila....teraz je s manželom....
My sme s malou vystrájali....ona má ale energie 😵
A Vy čo ste robkali?

junovka
10. jan 2008

v podstate stereotyp.
Zamrazovala som kel pre Nelku 😉
Ozaj, Evi ,kedy ti zacala Dianka chodit vchodaku, ak ste vobec chodili v chodaku?Lebo jak tu citam a vidim fotky, tak sa mi rozum zastavuje, ked vidim ako 5 mesacne babatka uz davaju do chodaku 😕 Timka zacala v 9 mesiaci.Aj Nelku tak planijem dat.

janka08
autor
11. jan 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

junovka
11. jan 2008

ahojte 😉.............................

petka.m
11. jan 2008

ahojček dievčatá 😵

janka08
autor
11. jan 2008

Tak my sme dnes rano boli na odber krvy zo zilky.Normalne mu to tam vpichla lebo zilu nevydno a potom s tou iuhlou sa mu v tej rucke rypala aby natrafila na zilu.Fakt hrozne a ta krv mu az na zem vystriekla 😉 O 11,00 mme volat o vysledky

junovka
11. jan 2008

hovor mi daco Jani 😠 ☹ Timke, ked mala 3 roky, takto robili na hematke a to z dvoch ruciciek nataz, a krv vobec nesla.Myslela som , ze ich tam vsetkych pozabijam, ako plakala...a ja snou 😢 😢 Chudacik, moj.Odvtedy ma paniku z ihiel ☹

janka08
autor
11. jan 2008

To mas pravdu preto sa mu vrtala v ruke lebo zilu mu nevidiet a krv nesla tak tak hladala zilu 😠 Co robite???

petka.m
11. jan 2008

Chúďatka detičky ako veľmi si musia vytrpieť 😢 . Tiež to poznám... Najhoršie to bolo, ked Dianke v nemocnici napichovali rúčku, kvôli infúzii. Tá malá ručička...hrozný pohľad. Sme si vytrpeli obe.
No ale už sa nechcem k tomu vraciať, hlavne že je už zdravá.
Janka držím palce, aby bola krvička v poriadku. Daj potom vedieť, aký bol výsledok.
A čo dnes budete robiť? Máte niečo na pláne dievčatá?

martinabarak
11. jan 2008

Ahojky,
Chudacik Marko az mne stuhli zilky na rukach, ked som to citala, a dlho plakal, alebo bol statocny ?

junovka
11. jan 2008

Drzime palce, Jani.Teploty uz nema,ze?

janka08
autor
11. jan 2008

Nie nema.pre nas vsetky je to strasne pozerat na nase deticky ked im takto ublizuju no je to myslene dobre lebo im chcu pomoct.Dnes by to mohol byt pohodovy den aspon dufam

martinabarak
11. jan 2008

Ja dnes asi budem robit fotoknihu na nete, aby som vyuzila DM kupon a dam ju tatkovi na Valentina. 🙂 Do konca mesiaca je tam sutaz o vela cien, tak to chcem stihnut. 😉

junovka
11. jan 2008

teplota urcite bola z reakcii na ockovanie 😉
Co dnes idete varit , tie ktore varia, svojim detickam?Ja chcem skusit kel.privarok.Este sme ho nemali.Vcera som kupila cerstvy kel, zamrazila som ho.Na dnes som si nechala v chladnicke narezany.

Vonku je skareda hmla, akurat dobra na choroby 😠 Ale, co uz, nic ine mi neostava, len sa do nej vonku ponorit 😀 😀

junovka
11. jan 2008

Mati, ak chces,tak mam aj ten kupon na Fotoknihu, do DM.Dam ti ho, mne netreba 😉

Co vsetko ste vyuzili uz z Bonusovej knizky v DM?

martinabarak
11. jan 2008

Prv sa spyta, ci mi zoberu 2 kupony (hoci asi nie) a dam ti vediet. Ja som zatial vyuzila hrazdicku, vsetky kremiky, avivaz, mame som dala farby na vlasy, FA-cka a chcem do konca juna vyskusat postupne vsetky papanicka. 😉

junovka
11. jan 2008

Martina, krem od Johnsona-ochranny,manikuru detsku,aj od T-Comu-kredit 500Sk, mi netreba.Ak chces, alebo ostatne baby, ak vam treba, tak vam ich dam 😉

janka08
autor
11. jan 2008

Jaj a doky hovorila ze to moze byt od zubkov ale nemal by uz nejaky

junovka
11. jan 2008

Mozno, Jani.Ved minule Evka pisala, ze Dianka mala teploty a bola chora, alebo take nieco a potom o 2 tyzdne jej vysiel zubcek.Tak, Evi?Dobre som napisala? 😀 😀

martinabarak
11. jan 2008

Nahodou babylove detske plienky nepouzivate, su dobre?

janka08
autor
11. jan 2008

Vcera vecer nesiel kon vsak?Vlasti a ako vies ze dva dni nepojde uz by to mohli dat do kopy.Inak ja v dm nakupujem vela ale ja mam tie take body co davaju za nakup

junovka
11. jan 2008

Pred Vianocami som ich kupila na kupon a este aj 25%zlavu dali 😉
Jani, to asi jedna baba povedala/JBP/ 😉
Ano, aj ja ich dostavam, ale ty si si nevybavila Bonusovu knizku? 😕

janka08
autor
11. jan 2008

Nie.Nelka co robi??Stale rozmyslam ako je mozne ze vasi drobci rano tak dlho spia a my mame takeho ranostaja? 😨

martinabarak
11. jan 2008

Jani, ta DM knizka sa oplati aj keby si ju celu nevyuzila, je zadara, staci ti len dat rodny list maleho - sa mi zda a plati len do konca juna.
Inac mi sme boli hore uz o pol omej a po 2 hodinach zaspal na pol hodku a teraz so mnou pise... 🙂

junovka
11. jan 2008

Nelka spi uz hodinu.Dnes Nelka vstala o 8h, ale o3.30 papala mlieko 😕
Martina, ale musi sa Janka spytat vDM, dokedy vlastne ma narok si vybait Bonusovu knizku, kedze rodila minuleho roku, vies?

janka08
autor
11. jan 2008

Zajdem tam lebo my treba vlosky do podpiry.Marko asi bude ranostaj 😀 Neviete nahodou tak v skratke recept na mlete plnene meso?

martinabarak
11. jan 2008

No ved ta akcia plati, len pre deti narodene v roku 2007. 😉

junovka
11. jan 2008

ja, len ze moja svagrina rodila v septembri 2006, a sla si vybavit v 2007, a sa nedalo.Vtedy jej mala mal 4 mesiace.Ta, len preto 😉