Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

nera
12. jan 2008

Jani, pohoda...moja každú hodinu v noci papala...nič nie som vyspatá, no maličká má toľko teraz energie, že len manžel za ňou behá....a ja som tak dobitá, že ešte aj ráno som zaspala čo sa mne nestáva.... 😉

junovka
12. jan 2008

Evi, nemyslis, ze tu neni daco v poriadku?Bolenie hlavy a teraz strasna unava? 😕

nera
12. jan 2008

Ja neviem, ....asi mám aj nízky tlak, lebo sa so mnou všetko krúti....ale dúfam to prejde....

junovka
12. jan 2008

tak si daj panaka alebo kavu 😀 😀
Ja s nizkym tlakom bojujum cely zivot.Aj keby som si dala vela kavy, tak mi to nepomoze 😒 😉

nera
12. jan 2008

panáka nemám vo zvyku a napokon aj kojím a kávu som už dopila....včera som mala tri a nejak to nepomohlo....a ešte mám aj tie svoje "dni" tak možno aj to "pomáha"....
A Vy sa ako máte? Čítala som Ťa aj v inej téme....

junovka
12. jan 2008

a pijes vela vody?Ja ked vypijem za den 2 dl, tak som dobra 😔

Urcite Evi, to tak nenecham, a mne je to aj jedno, akosa zachovaju a ci sa zahanbia na rodicku rodicia tych dvoch spoluziaciek.Mozno ani sami nevedia ake "kvietky"maju,nie?

nera
12. jan 2008

Pijem asi dosť- len mlieka vypijem 2-3 litre a ešte vody1-2l a polievky....
A čo sa týka rodička - buď pripravená aj na možnosť, že tí rodičia hneď na Teba vyskočia, že to nie je pravda a možno ešte viac ich deti na Tvoju vyskočia....takže treba na nich nejak tak, aby aj k tomu nedošlo...
Väčšinou sú to detičky rodičou, ktorí na svoje deti nemajú čas, no sebavedomie im rozhodne nechýba.....takže držím palce 😉

junovka
12. jan 2008

aj to cakam, ved predsa -za pravdu sa kazdy bije, ci jak to je? 😀 😀

janka08
autor
12. jan 2008

Evi Dianka vstavala kazdu hodinku?Vlasti co dnes malej na obed???

nera
12. jan 2008

Janka - ona nevstávala, ona len chcela papať na spaní 😵

junovka
12. jan 2008

jani, na dnes jej robim karfiolovu kasu so zltkom.Stale v sobotu jej davam zltok.Ma sa 1x tyzdenne davat zltok.Tak, zatial sa snazim jej davat.A marko, co dnes bude papat?

janka08
autor
12. jan 2008

Dnes vyskusame zemiak mrkvu a ptrzlen to sme este nemali.Ten kon nejak ide ne??Inak marko do piateho mesiaca my vstaval len o pol tretej na papanie a spal az do rana.teraz vstava kazde 3hodinky mne sa zdaze mam uz asi slabe mliecko lebo cim menej sa dieta priklada tak tym menej mliecka

nera
12. jan 2008

Janka - nemusí byť slabé, prečo? Lebo vstával každé 3 hod? Ja potom by som mala tiež slabé...a krásne mi priberala....fakt nemusí byť v tom, možno je len viac smädný... 😉 🙂

nera
12. jan 2008

Ináč ja ešte neviem čo budem variť....nič sa mi nechce...ale niečo s kuracím mäskom, lebo včera sme kúpili kurča, tak to bude pre nás a aj pre maličkú....pozriem na recepty... 😉

junovka
12. jan 2008

a moze aj tym byt, ze deti do roka strasne rychlo rastu a potrebuju viac papat 😉

janka08
autor
12. jan 2008

Moze ale ja som bola zvyknuta ze papal raz za noc 😝

janka08
autor
12. jan 2008

Ja som varila plnene mlete mesko

nera
12. jan 2008

Janka - neboj ešte sa to parkrát zmení 😉 niekedy k lepšiemu a niekedy k horšiemu

janka08
autor
12. jan 2008

Tak to asi Evi. nemoze byt stale len dobre.Dianka co robi??

junovka
12. jan 2008

ako mas na mysli, Jani, ze plnene mlete maso,co si plnila masom? 😕 😅

nera
12. jan 2008

My sme teraz ozobrali stromček a maličká sa hrá s psíkmi....ona ich zbožňuje 😵 😵

junovka
12. jan 2008

Nelka zaspala, tak idem na ten obed .Hrusku mi na desiatu celu nespapala.Dala som jej este mlieko, ale aj pri tom dajako strajkovala. 😠 Hadam mi obed zje cely.

martinabarak
12. jan 2008

Ahojte baby, tak aj Sebastian v noci vstaval kazdu hodinu a rano mi muz povedal, ze to bude daka chyba vo mne (skoro som ho zabila), tak som rada Nera, ze nie som sama.
Nahodou nestretli ste sa s vyhadzanou bradou, lebo od vianoc ju ma maly cervenu, raz menej a raz viac, sa mi zda, ze od slin to ma zaparene ☹

janka08
autor
12. jan 2008

Martinka ja som dnes od polovicky pocula fakt to iste 🙂

martinabarak
12. jan 2008

😀 ja som mu nato, nech koji sam, ked je taky mudry.... . On to ma hlavne od dr., lebo raz vravela, ze by uz mali deti v jeho veky spat aj 6 hodin 😕 Co sa nam nikdy nestalo....

junovka
12. jan 2008

to ma od slin, Mataka.Moja mala to mala tiez 😉

Teraz sme sa naobedovali a palime na Kvp.Dufam, ze nezmokneme.Vecer sa ozvem.Pa 😉

martinabarak
12. jan 2008

Junovka a co jej na to davala ?

janka08
autor
12. jan 2008

Mati to iste bolo u nas ja som mu hovorila to iste o 6hodinach a aj to ze maly vstaval len raz v noci to je fakt nahodicka.My sme rozmyslali nad umelym mliekom.

martinabarak
12. jan 2008

A nas do 4 mesiaca vstaval na papanie po 3 hodkal a stalo sa, ze aj po 5. No od 4 mesiaca co slintame, tak kazde 2 hodky... 😉 Prv Dr,. vravela, ze mozno chodi hladny spat, alr ked uz viac nespapa, tak co mu mam nasilu drzat hlavku nech papa, cico. No nasa suseda nam vravela, ze je to dasnami, ze ho svrbia a preto sa budi. Ona vraj pouzivala nejaky krem na znecitlivenie dasien, a tak spal dlhsie. No neviem, este jedna noc ako tato, tak asi pojdem skusit kupit ten kremik.

nera
12. jan 2008

Dievčatá kľud, my sme každé 2 hod vstávali do jedného roka a potom sa to samo upravilo.My sme boli doma 4 a mamka hovorí, že všetci sme vstávali kadá 3 hod dosť dlho a bola s tým psokojná, lebo nás tým pádom nebolelo bruško, lebo sme sa večer nemuseli nadžgať...ja som celkom spokojná, lebo maličká je tiež spokojná, nie je nervózna, len chce papať a kým kojím a nemusím vstávať tak to nejak vydržím, aj keď už nevládzem....ináč napr. švagrina vstávala k deťom každé 3 hod aj do 3 rokov, brat tvrdil, že je to v poriadku....a on rozumel.
Takže treba len vydržať...stojí to za to, že detičky sú potom spokojná a hlavne zdravé.... 😵