Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
17. jan 2008

To by bolo super a da sa to este tento tyzden?

martinabarak
17. jan 2008

Skusim a dam ti vediet.

janka08
autor
17. jan 2008

Dik zatial tak ta moja vrtula uz sa hemzi a je asi koniec spanku 😠 Martinka kedy prikrmy?

martinabarak
17. jan 2008

Neviem, lebo Dr, vravela, ze mame dva tyzdne pockat kvoli zaparenej brade a krku, tak uvidim podla toho ako mu to zmizne... 😒 Ale uz by som chcela, aby zacal, lebo uz dava vsetko do pusky a ked mi jeme tak slinta dvojnasobne 😀

janka08
autor
17. jan 2008

mozno su to zubky

petka.m
17. jan 2008

Ahojte babulky a drobčekovia, ani som na vás nemala čas ☹ . Aj teraz aspoň tak narýchlo vás chcem pozdraviť. Ako sa máte? Detičky počúvajú? Mne malá spinká na balkóne už od 14,00 tak som si aspoň popratala, požehlila a zapla práčku, ale určite už každú chvíľku vstane.
Keď tak sa večer ozvem. Zatiaľ sa majte 😉 .

junovka
17. jan 2008

☹ ☹ 😢

martinabarak
17. jan 2008

☹ nesmut Junovka - usmev 😀

martinabarak
17. jan 2008

Janka, mas kontakt na opatrovatelku v IP. 😉

junovka
17. jan 2008

neda sa ☹ Timeika mi asi zacina byt chora a bojim sa , aby sa Nelka nenakazila 😢 V triede zacali spoluziaci jej vracat...ona sa tiez neciti najlepsie ☹ ☹

Neviete, kde by som zistila cislo na mobil?Potrebujem sa skontaktovat s matkou jednej spoluziacky, a ani neviem ci ma Orange alebo T-Mobile, a tiez ani neviem ci ma pausal, alebo nie 😒

martinabarak
17. jan 2008

teraz mi poslala sesterka vtip :
Ako sa povie ventilator po polsky ?
Helikopter pokojovy.
😀 😀 😀 - jej mangel je poliak

janka08
autor
17. jan 2008

Tak vy tak vtipkujete????

monikaaerik
17. jan 2008

😉

janka08
autor
17. jan 2008

Je Monika ty si tu asi zabludila 😀 Nebola si teraz v bale?Dievcata mame tu dm knizku 🙂

monikaaerik
17. jan 2008

Ahoj Janka,
nejako som nestihala,odkedy Emka vstava v noci kazde 2 hodiny na papanie tak smo taka nejaka unavena.
Ano bola som v Bale,len mi nehovor,ze si tam bola aj ty,stale na teba myslim,ked prechazdam okolo a nemam na teba stastie.Ja mam tu Dm knizku, preco ?

monikaaerik
17. jan 2008

Evi, ja ta obdivujem ako si do roka vydrzala vstavat v noci kazde 2 hodky, porad ako si si dobijala energiu a silu,mne to ani nevadi,ze takto casto papa,ale potom som taka ako matoha.A s tou hlavou to mam rovnake,rano sa zobudzam s tym,ze boli, Hrozne,ale dam si kafco a potom dobre.

janka08
autor
17. jan 2008

Mony a kolko kavy denne pijes?Ako casto my daju tu knizocko co sa z nej trhaju tie zlavy?Mony cim je maly starsi tak tym horsie v noci spinka 😠 Od narodenia vstaval v noci raz okolo pol tretej napapal sa a spal az do rana.A teraz hroza.A vy ako zaspavanie?

monikaaerik
17. jan 2008

Baby, otazocka. Viem,ze niektore studujete a aj sa touto temou zahravam,pretoze ked som pracovala,nemala by som cas na studium, tak som si vyhliadla na Presovskej un. Manazment , konkretne Ekonomika v podnikani - personalny manazmet - doteraz to bola moja profesia,tak by som to chcela studovat,ale nie som si ista. Preto by som sa chcela opytat, ci sa to da pri dietatku zvladnut a okrem toho mam 10 rokov po strednej.A skolu mam hutnicku priemyslovku. Ake mate vy skusenosti?

janka08
autor
17. jan 2008

Monika a kde si robila?Ja si neviem predstavit ze by som mala este skolu stihat 😝

monikaaerik
17. jan 2008

Janka pracovala som v T-mobile na Hlavnej.A tu kavu so sefom som mala,jasne ze chcel aby som sa vratila

janka08
autor
17. jan 2008

a drzia ti este miesto?

monikaaerik
17. jan 2008

a ktomu zaspavaniu,tak odkedy rezimujeme tak zaspavame na mojej posteli ( ocka sme vysackovali do druhej izby,lebo 3 sme sa uz vobec nevyspali ) ked vidim,ze je unavena tak ju iba polozim,lahnem si k nej,tak aby som jej mohla davam pusinky na hlavku a takto zaspavame,no niekedy zaspava na rukach kolisanim ale potom ju polozim na postel a spinka,vecer zaspava medzi pol 8 a 8 a rano vstava tiez medzi 7-8.takze to je super,ale 5 az 6 krat vstavanie v noci na papanie a medzi tym ked jej vypadne cumlik alebo ked sa jej nieco zle prisnije,vsak to poznate.
A kavu prijem tak 2 x.rano,hned ked vstanem a potom bud doobeda alebo poobede,ale pijem iba tu Ricore

monikaaerik
17. jan 2008

Janka,tu predajnu vlastni jeden podnikatel, ktory ma licenciu na predaj sluzieb T-mobile a okrem toho ma T-mobile aj vo Vranove,a predajnu telefonov a servisu na ZAmocnickej v meste,dokopy nas je asi 25 zamestnancov a mame medzi sebou velmi dobry vztah,on pozna moju pracu,takze vie aka som,preto ma chce naspat a zatial mi ju drzi,ale vies ako je to s dnesnym podnikanim, dnes si hore zajtra mozes byt dole.Takze zavisi od situacie aka bude o 2 roky,mozno viac,mozno menej.A ty kde pracujes,ked sa tak ponahlas do prace?samozrejme ak sa mozem opytat.

janka08
autor
17. jan 2008

Ano poznam to takze popritom ako si to opisovala tak ja nespim celu noc.Ty by si isla do skoly?

monikaaerik
17. jan 2008

Ja uz som o studiu dlhsie uvazovala,ale kvoli praci ci v T-mobile alebo predtym,by som to nestihala.Preto uvazujem teraz. Ozaj aj ty si bola v BAle?Ja som bola iba tak na rychlo,lebo som predtym bola, jasne keksiky som nezabudla kupit,ale chlebik ano,tak som sa musela vratit.Moja Emka teraz zaspala,no som zvedava,ci este vstane,alebo bude spat do rano,takto nezvykla chodit spat.

petka.m
17. jan 2008

Ahojte babenky 😉

petka.m
17. jan 2008

čítam, že sa tu bavíte o štúdiu. ja som študovala na tu-berg, ale zatiaľ mám len bc. študovala som popri zamestnaní, bola to fuška ale dalo sa to zvládnuť. chcela som si dorobiť inžiniera popri materskej, ale teraz viem, že by som to určite nezvládla. dianka mi dáva zabrať. možno neskôr, ked bude väčšia, no uvidím.
monika veď skúsiť to môžeš a ak to nebudeš zvládať, dáš si odklad, alebo ak bude malá staršia... 😉

janka08
autor
17. jan 2008

Peti kde si sa tulala do teraz?Dianke vsetko naj... k 7mesiacikom

petka.m
17. jan 2008

ďakujem janka 😉 , jééj a vy dnes máte 6 mesiačikov, všéééééééétko naj naj naj