Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

martinabarak
16. jún 2008

Sorrryyyyy, presmyklo nam I na L .....

martinabarak
16. jún 2008

http://picasaweb.google.sk/martina.barakova/Bianke

Aj tak mame chybu v texte, tak aspon takto vsetko naj... 😉

bejula
16. jún 2008

a som sa chcela opýtať , aký smrad to musi byť teraz u Teba, len vetraj nesprejuj

bejula
16. jún 2008

🙂 ĎAKUJEME PEKNE 🙂

martinabarak
16. jún 2008

Aj som nasprejovala so sprajom na nohy 😀 , uz to citit len v kuchyni....
Boli ste dnes uz vonku ? Sebastian teraz spi, tak ked vstane pojdeme.

bejula
16. jún 2008

nie lebo pondelky su u nas na pratanie po vikende 😒 a poobede možno hej len neviem či dnes tu pride niekto alebo nie .
a vy kam pojdete vonku ???

martinabarak
16. jún 2008

Urobime si kolecko po meste, ak mlady pan dovoli, lebo v poslednomcase uz po pol hodke zacne revat a chce sa nosit na rukach... Tak si sadneme ku fontane a obzarame si okolie. Teda ak nebude prsat este....

bejula
16. jún 2008

🙂 poznám to, tak Vam prajem príjemné popoludnie, papa 😉

mituska
16. jún 2008

Ahojte maminy Košičanky,

som povodom tiez Kosicanka ale uz roky zijem na druhom konci republiky. Zavitala som medzi Vas preto, ze presne o tyzden cestujem za rodicmi do Kosic a mam jeden mensi problem. Ideme lietadlom a neberieme kocik. Obvolala som rodinu, kamosky ale ako natruc nik nema k dispozicii kocik - sportovy, buginu alebo golfac na zapozicanie. Tak som to chcela skusit cez toto forum a diskusiu, ci sa nenajde mamicka, ktora by nam ho na tyzden pozicala. Nasi byvaju na Terase, tak preto pisem tu. Mozno je to trufale, ale ste moja posledna nadej. Prosim ak sa nejaka dobra dusa najde napiste mi cez internu postu.
vopred dakujem za ochotu a doveru
Milka

monikaaerik
16. jún 2008

Ahojte baby,
aj my s Emkou gratulujeme oslavencom Dianke, Matejovi, Markovi 😵 😵 😵 a prajeme vela vela radosti.
Trosku sme sa odmlcali,lebo sme boli u nasich na vidieku, ty kokso, obzerstvo, nie zeby som doma nejedla,ale snazila som sa pravidelne 5 x denne jest ale u nasich sa to nedalo,to 1 kilo co som tu doma schudla,tak u nasich sa to spat nabralo, no co uz, zase odznova.
Zajtra sa chystame na plavanie tak som zvedava ako sa Emke bude pacit. Dam vediet ako bolo.
BAby, hlavne tie ktore mate bambulky,Emke sa na pisulke urobili take ako potnicky,take male vyraztocky,neviem cim to natriet,aby to zmizlo, mam Septonex prasok,ale neviem ci mozem na take miesto nasypat. Alebo Imazol? Hm?

janka08
autor
17. jún 2008

Oneskorene ale predsa Dianke a MatejkovI vsetko len to naj...... 😵 😵 😵 😵 a my dakujeme za gratulky 🙂 🙂 🙂 🙂 inak my mame vsetko po starom marko este sam nechodi ale za jednu rucku mu to ide uz super.spanok cez noc nic moc ☹

martinabarak
17. jún 2008

Cauko Jani,
co mate aj vy obdobie divneho placu ako my? Inac ani my nechodime, za rucku len treti den len par krockov alebo beh 😀 ....

petka.m
17. jún 2008

Ahojte všetky babulky, v prvom rade vám všetkým veeeľmi pekne ďakujeme za gratulácie.
Dlho som tu nebola, ale bola som zaneprázdnená prípravou na oslavu 😉 . Oslava dopadla super, potom popridávam aj nejaké fotečky. Aj počasie nám vyšlo, takže super 🙂 .
Jooj baby, ale ako tak pozerám tak tu už skoro nikto nechodí. Tak snáď sa to zmení a konečne pokecáme teda popísmenkujeme ako za starých čias 😉 . Teším sa, takže baby šup šup na koňa 😀 😀 😀 .

petka.m
17. jún 2008

A ešte som zabudla, tiež prajem Matejkovi aj Markovi všetko naj naj naj.... 😉

martinabarak
18. jún 2008

Cauko, tak vcera sme sa neockovali kvoli zubkom a splnu. Este k tomu ma Sebino vraj trochu vpadnuty hrudnik a je maly..... 😒 Som vedela, ze tam nemame ist, ked je dnes spln 😠 .

Takze sa mame natahovat, viac papat a na nocne plakania musime vyckat kym budu dvojky von...

petka.m
19. jún 2008

Ahojte, som nakukla a zase nikde nikoho ☹ . Dianka spinká a ja mám všetko porobené, poobede pôjdeme vonku ako vždy, len dúfam, že nebude pršať.
Maťka, Sebkovi prajeme všetko naj naj k výmesačiu 🙂 .

janka08
autor
19. jún 2008

caute baby 🙂 matka sebimu vsetko naj...... 😵 nas vcera ockovali ☹ marko me 10kg co sa my zda nie vela ale on to vsetko vybeha 😀

martinabarak
20. jún 2008

Cauko. Jani Sebastian ma 8,6 kg, takze podla mna marko je tucko..... 🙂 😉 😀

martinabarak
24. jún 2008

😨

monikaaerik
25. jún 2008

Ahojte baby,
boli sme mimo, u svokrovcom v Gelnici a bolo super, oni maju taky studeny kamenny dom,no skoro ako klima a svokra varila a piekla, takze som zase tam kde som bola.
Aj my sme boli na poradni v pondelok a Emka ma 8510 g a 73 cm. Tak akurat. Ale uz stvornozkuje a chodi za rucky, vlastne ona akoby utekala. Chodime aj plavat,tak aspon tak sa unavi. Zhaname sa po autosedacke, lebo o mesiac ideme do madarska na dovcu, my sice auto nemame,ale ideme s nasimi a to vajicko co sme mali doteraz tak Emka v nom uz nechce sediet a je taka pokrcena,tak sme videli v katalogu Kika nejaku za 1990 tak sa asi zajtra skocime kuknut. Vy ste kde kupovali?

martinabarak
25. jún 2008

Ahoj.
Kam chodite plavat ? Aj ja rozmyslam, ked je take teplo niekde sa schladit. My mame autosedacku pozicanu a vajicko sme kupovali v Hypernove, take z lacnejsich a bolo super.....

petka.m
26. jún 2008

Ahojte dievčatá, ako sa máte? My fajn, Dianka spinká, čakám kedy sa zobudí a pôjdeme vonku. Len dúfam, že nezačne akurát pršať... 😠 .
Stále, ked mám čas tu nakuknem, ale nikdy tu nikoho nieje ☹ . Tak snád niekedy na seba natrafíme a popísmenkujeme 😉 .

monikaaerik
28. jún 2008

Ahojte baby,
Matka, plavat chodievame do Novej nemocnice, moja kamoska tam chodi s malou na odporucanie od neurologa,tak chodievame s nimi. Viac - menej su tam deticky,ktore maju nejaky problem. Uz sme sa aj ponarali. EMka ma rada vodicku,takze je to pre nas zabava. A v stredu budeme chodit na fit lopty do materskeho centra za Galerkou.vola sa delfinik.
V Kike sme boli ale tu akciovu autosedacku uz mali vypredanu a sami nevedeli presne kedy ma dojst.Tak sme nemali stastie.

janka08
autor
29. jún 2008

cafte dievky 🙂 moji chlapci spiat tak som kukla.varim obed a ked vstanu ideme ku na blsak.inak sa mame celko faj len marko zacal vstavat medzi piatou a siestou takze mavame skoro budicek.Monika aj my by sme sa chceli ist kuk da toho centra 🙂

alenka.a
29. jún 2008

ahojte baby, neviete mi pls poradit...
súrne hľadáme spoľahlivú opatrovateľku so skúsenosťami s deťmi k nášmu 1,5r. synovi, opatrovanie u nás doma, celodenné (cca od 8:00 do 16.30 resp. podľa dohody), 5 dní v tyždni, na dlhšie obdobie.
miesto: Košice-Terasa (Michalovská ul.)

ak by ste o niekom vedeli, hodte mi pls kontakt do IP. budem velmi velmi vdacna.... sme dost v casovej tiesni...

monikaaerik
29. jún 2008

Baby, potrebujem poradit. Predsa uz mate starsie deticky. Potrebujeme nejako zabezpecit postielku,lebo sa bojim,ze mi Emka raz z nej vypadne. Mame to na najnizsom stupni,ale aj tak je to dost vysoko,lebo ked sa postavi ( a to sa jej teraz velmi paci ) tak je jej mreza trosku nad pupkom,takze keby sa postavila trocha na spicky,tak sa cez brusko prehne a uz je na zemi 😠 Stale dumem co tam dat.Ako ste to riesili vy?Dik.

Janka nie je problem,to materske centrum je tam od 10-18 kazdy den a to cvicenie na loptach este zavolam.

Alenka.a je mi luto ale neviem ti poradit.

Baby a este otazocka, mam problem emku naucit pit.Skusala som sice vodicku,ale ona nechce ani flase( mame ich 3( jej sa z toho asi tazko taha ) ani zo sosacika,lebo do toho kuse, s jupikovym vrskom sa tiez hraje,kuse do nho a z poharika,sa malo napije. viem, ze ju este kojim,ze ma tekutiny,ale bude to dost? Neviem, ci davam v nespravnu chvilu,ale ked stale jej nukam,a ona ma rovnake reakcie. Zajtra skusim nejaky cajik.

martinabarak
30. jún 2008

Caute.

Monika, my mame trojstupnovu postielku a teraz je na najspodnejsom, takze ked sa postavi, tak mu trci hlava. Tak ti neporadim, bud nova postielka, alebo musis davat pozor.
Emke davaj pit lyzickou. Sebino tiez hryzie do pohara so sosacikom aj dudel od flase no popritom si aj srkne. Vcera tak vypil 200 ml cajiku. Potom pri veceri polovica bola vyliata na stolicke, no aspon pil....
😉

janka08
autor
30. jún 2008

caute dievky ako pozeram tak tu zasa nikoho ☹

monikaaerik
2. júl 2008

Caute babuse,
postielka poriesena,len sa trebalo zohnut a zbadali by sme ze je tam aj tretia dierka,takze som spokojnejsia,len sa uspavat musime na velkej posteli,lebo odkedy sa vie vytiahnut do stoja,tak jej postielka sluzi ako hracka, chodi si tam sem a tam.

Baby, dnes sme boli na fit loptach v tom materskom centre,no poviem vam, mam dost, ponatahovala som si tie svaly,ktore som mala stuhnute a bolestive a celkom fajn mi teraz je, uvidime zajtra 😀

Baby pojdete niektora niektora na dovolenku k bazenom? my ideme 21 do madarska do hajduszoboszlo a neviem ako s emkou, ci rano ci poobede ci cely den na kupku v tieni.Dom mame dost daleko, takze by bolo dost unavne chodit tam a spat, nemate s tym skusenosti. Bolo by asi odvazne ostat s dietatom od rana do popoludnia,co? aj keby sme boli v tieni?

monikaaerik
4. júl 2008

Janka , prosim napis mi kde si kupila ten dudel na flasu MAM, citala som ta v inej teme,ale neviem kde sa ti ho podarilo kupit. Chcem ho vyskusat Emke na cajik. dik