Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

monikaaerik
5. feb 2008

-dakujem baby,esteze vas mam,ma 37,1,takze zatial nic nedam,ale je taka nepokojna,dobre je iba na ruckach.
Janka v noci,tak zaspi uz po tme v svojej postielocke a vstavam ku nej kazde 2 hodiny,vyberiem z postielky,dam papat a znova ju vlozim do postielky,tento proces opakujeme asi 5 x za noc.

Vlasti a do kedy to treba stihnut? do konca marca,vsak?

junovka
5. feb 2008

to neviem dokedy, len manzel ma nasikoval, ze vybavimte teraz 😅

Uz tyzden ma volno 😕 😉

janka08
autor
5. feb 2008

my sa ideme dnes prihlasit na plavanie 🙂

junovka
5. feb 2008

sme chceli ist teraz vonku.....ale prsi 😖

janka08
autor
5. feb 2008

neviete co je to to ockovanie proti pneukokom

bejula
5. feb 2008

vecer si Vas precitam zatial papapa 😉

junovka
5. feb 2008

pneukoky su svine 😝 Ja som si myslela, ze Timeika ma pneumokoka v nos.dutinach, ked sme stale mali problemy-zapaly.To mozes mat hocikde v tele.Z toho su strasne horucky, zapaly....Minule som citala, ze asi na Slovensku na pneumokoky zomrelo 6 deti.Je to hrozne.Ja to presne ani definovat neviem.Najdi si v Google Pneumokoky a tam budes mat napisane.Inak, ockovanie je dost drahe 😒

janka08
autor
5. feb 2008

ja by som chcela maleho zaockovat to je kolko drahe???

junovka
5. feb 2008

najdi si v Google Pneumokok 😉

junovka
5. feb 2008

cena jednej davky je okolo 3000 Sk, daj do Googla-cena vakciny pneumokok 😉

petka.m
5. feb 2008

no ahojte babenky, už máme po návšteve, sme pokecali, malé sa "pohrali" 😉 .
Janka my sme zaočkovaní proti rotavírusom, aj som sa pýtala našej dr. či ju nemám dať aj proti pneumokokom, ale povedala, že to odporúča dávať iba tým detičkám, ktoré majú staršieho súrodenca alebo často prichádza do styku s malými detičkami, že pri nás to nieje nutné...
ale pre istotu sa opýtaj vašej pediatričky, čo ti nato povie...

petka.m
5. feb 2008

Jani aj Marko má NUKinka? My sme malej kúpili už dvojku a predstav si nechce ho..., vypľúva ho 😀 . Asi jej tie menšie lepšie "chutia" 🙂 .

janka08
autor
5. feb 2008

peti aj my sme kupili dvojku a tiez ho nechce a stal100ak 😠 boli sme maleho prihlasit na plavanie uz sa tesim za neho. a co su to tie rotavirusy 😕

petka.m
5. feb 2008

to sú hnačky, ktoré môžu viesť k silnej dehydrácii...a až k hospitalizácii dieťatka. práve toto očkovanie nám bolo odporúčané našou dr., tak sme jej to dali. bolo to dosť drahé, ale jednu vakcínu zaplatili naši a druhú svokrovci 😉 . toto očkovanie pozostáva z dvoch vakcín...

petka.m
5. feb 2008

a jedna stojí cca 3000,-

janka08
autor
5. feb 2008

ja tiez rozmyslam ze ho dame zaockovat ale este neviem s cim.Pozerate poistovnu???

petka.m
5. feb 2008

janka, len neviem, či na zaočkovanie proti rotavírusu by už nebolo neskoro..., lebo to sa dáva naraz s tou hexa vakcínou, aj prvé aj druhé..., ale popýtaj sa všetko svojej dr. a uvidíš 😉
ja poisťovňu pozerám, ale prvá a druhá séria sa mi viac páčila.

janka08
autor
6. feb 2008

Este spite?????

rebeca10
6. feb 2008

😀 my uz nie?

janka08
autor
6. feb 2008

ahoj rebeka 🙂

rebeca10
6. feb 2008

ahoj 😉 ,to je dnes skaredo 😠 este dobre,ze aspon vcera sme boli na vzduchu 😉

janka08
autor
6. feb 2008

obcas kuknem do kosic co chodis cvicit?

rebeca10
6. feb 2008

brusne tance 😉 ,teda sa o to snazim 😀

martinabarak
6. feb 2008

🙂 😕 🙂

janka08
autor
6. feb 2008

mati 🙂

martinabarak
6. feb 2008

Ahoj, ako sa mate ? 🙂

janka08
autor
6. feb 2008

marko vzdy len na ruky a ked ho necham sameho v izbe tak len mrnci 😠 a vy?

martinabarak
6. feb 2008

My zatial sa hrame, hoc po 5 minutach musime menit miesto a druh hrania 😉 teraz som ho dala do postielky pod hracich mackov, tak sa ich snazi chytit....

janka08
autor
6. feb 2008

mati aj u nas je to tak vzdy ho nieco bavi len kratko.Ked bol mensi tak sa vedel pekne sam pohrat a ked ku nam chodi stale niekto na navstevu tak vzdy ho na ruky beru 😠 ruky budem mat pomaly po zem.davas maleho aj sediet?

martinabarak
6. feb 2008

S tymi rukami si aj ja tak pripadam, lebo ho uspavam len na rukach aj cez den... 😒 Sebastianko sa nikdy nehral sam viac ako 10 minut, skoro ho to omrzi 😒
Asi ho teraz dam sediet na postel a hrazdicku pred neho, lebo mackovia ho uz zunovali.... 😖
A ako chodak, uz v nom Marko beha ? 🙂